хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Головні програмні напрями Спільної Справи


1. Законодавчо закріпити механізм реалізації суверенного права громадян на відкликання будь-якого народного обранця – від Президента до сільського голови. Це зробить владу дійсно відповідальною. Зникне можливість безкарного невиконання своїх передвиборчих... обіцянок, порушення Конституції та Законів України Не потрібно буде чекати 5 років для того, щоб усунути від влади відвертих пройдисвітів та злодіїв;

2. Створити незалежний від влади спеціальний державний антикорупційний орган, керівники якого б обирались на загальноукраїнському та місцевих виборах, таким чином не залежачи від жодного можновладця. Через створення таких органів пройшли всі країни, які мають позитивний досвід боротьби з корупцією. Підзвітність та підконтрольність виключно народу – єдина запорука того, що представники такого Народного Контролю, зможуть якісно виконувати свої завдання;

3. Вести жорсткий контроль за доходами та видатками державних службовців. Запровадити «принцип вини» щодо доведення джерел походжень доходів та майна, що належать державним службовцям. Законодавчо закріпити принцип приватного обвинувачення, коли будь-який громадянин має право звернутись до суду щодо майна або доходів державного службовця, які на його думку є нелегальними. Такий самий принцип діє в США. Там для стимулювання громадянської пильності певний відсоток від конфіскованого майна корупціонера виплачується позивачу;

4. Обмежити джерела фінансування політичних партій та їхніх виборчих кампаній. Фінансувати політичні партії можуть лише громадяни України з своїх легальних доходів. Сума річного внеску однієї особи не може перевищувати 50 тис.грн.

5. Суттєво обмежити рекламу політичних партій, а телевізійну заборонити взагалі(як це є у багатьох західних демократіях). У політиків мають бути рівні умови доступу до виборців. Вибори мають стати конкурсами программ, а не гаманців.

6. Заборонити депутатам змінювати фракції. З метою протидії політичній корупції – запровадити фракційне голосування. В такому разі позиція фрації щодо того чи іншого заонопроекту вирішується більшістю голосів фракції, після чого голова фракції голосує карткою фрації(яка має стільки ж голосів скільки депутатів) «за» або «проти».

7. Ввести кримінальну відповідальність не лище за підкуп виборців, а й за продаж власного голосу. Такий виборець має позбавлятись права брати участь у виборах на тривалий термін. Необхідно десакралізувати представників влади, усвідомивши, що вони лише наші наймані працівники, а не представники окремої вищої касти. Вибори мають перестати бути «Юрьєвим днем», коли кріпаки намагались поганих панів поміняти на хороших. Ми – самі господарі в своїй державі.

http://www.spilnasprava.com/wp/?page_id=2732
10

Коментарі

118.07.11, 15:35

    218.07.11, 15:36

    Що це за організація "Спільна справа"? Поясни. По ссилці не зрозуміло.

      318.07.11, 18:58Відповідь на 2 від Лінулька

      просто прочитай інтерв"ю з Данилюком, які я виклав у товаристві. Не лінуйся

        418.07.11, 19:14

        Окрім голосувань,все інше правильно. Механізми захисту від перебігань таки дійсно треба вдосконалювати. Мажоритарники не можуть настільки залежати від більшості фракції. Адже там теж може бути корупція.

          518.07.11, 19:51Відповідь на 4 від Росомон

          Окрім голосувань,все інше правильно. Механізми захисту від перебігань таки дійсно треба вдосконалювати. Мажоритарники не можуть настільки залежати від більшості фракції. Адже там теж може бути корупція.у нас корупція зараз скрізь. Питання йде про те, як примусити держслужбовців і політиків відповідати за свої дії. У цьому сенсі народу контролювати фрацію є значно простіше, ніж кожного окремо взятого депутата.

            618.07.11, 20:09Відповідь на 5 від viktor67

            Як бути з мажоритарниками? Вони можуть створювати свої фракції чи змушені йти в партійні? Другий варіант бажаний для великих партій,але непроийнятний для тих депутатів,що не належать до їх прихильників.Можуть справедливо апелювати до громадян про невідповідність своїм передвиборчим програмам.Та перекладати відповідальність за невиконання обіцянок. Тож для них тоді треба продумувати дещо інші правила,чи адаптувати із загальними. Тут на все так просто.

              718.07.11, 20:18Відповідь на 6 від Росомон

              Як бути з мажоритарниками? Вони можуть створювати свої фракції чи змушені йти в партійні? Другий варіант бажаний для великих партій,але непроийнятний для тих депутатів,що не належать до їх прихильників.Можуть справедливо апелювати до громадян про невідповідність своїм передвиборчим програмам.Та перекладати відповідальність за невиконання обіцянок. Тож для них тоді треба продумувати дещо інші правила,чи адаптувати із загальними. Тут на все так просто.це вже проблеми деталізації питання. На першому етапі нам головне окреслити принциповий напрям. Зараз немає можливості це проговорювати детально да і Спільна Справа за це не береться. Це - справа експертів. Але за кінцевий результат повинні відповідати політичні сили.

                818.07.11, 22:33

                Частина з цих пунктів навіть зараз прописана в законах. Але реально вони не виконуються.

                  919.07.11, 19:24

                  Почитала там комментарии и стало дурно. Там уже вовсю тролли пашут.