хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Жахлива правда руйнації України.

2

Коментарі

117.05.18, 12:58

Чиста правда!

    217.05.18, 15:46Відповідь на 1 від Кривовус

    План руйнації України для Пеці пишуть у Москві. Янукович і Азаров теж агенти ФСБ, але план виконували частково, не такими темпами, як потрах.

      322.05.18, 09:56

      Юля, як завжди, аргументовано пояснює ситуацію в економиці. Нажаль її дії як примьєра теж були руйнівними для економики. Згадаємо тільки "контробанда стоп"- убрали пошліни і Україну заполонили закордонні товари, а свої виробники не витримали конкуренції і массово зупинились. Тоді економіка теж впала.

        422.05.18, 14:57Відповідь на 3 від русич91

        Я бовдурів і ботів, які брешуть не поважаю. "Контрабанда стоп" дала прибуток у бюджет країни від 20% до 30%. За рахунок цього підвищили зарплати і пенсії. З 2005 до 2010 року мінімальні зарплати і пенсії зросли у 3,5 рази.
        У 2005 році виплати на народження дитини зросли у 12 разів, а вже у 2009 році виплати на першу дитину
        сягнули до майже 2500 доларів, а на другу без малого 5000 доларів, а на третю біля 9900 доларів.
        Я маю надію, що ви тролите тут останній раз.
        Антиукраїнська гидота у цьому політичному патріотичному товаристві не тримається.

          525.05.18, 11:24Відповідь на 4 від utenok12

          Я бовдурів і ботів, які брешуть не поважаю. "Контрабанда стоп" дала прибуток у бюджет країни від 20% до 30%. За рахунок цього підвищили зарплати і пенсії. З 2005 до 2010 року мінімальні зарплати і пенсії зросли у 3,5 рази.
          .
          Я маю надію, що ви тролите тут останній раз.
          Антиукраїнська гидота у цьому політичному патріотичному товаристві не тримається.
          Все що ви виклали про зарплати пенсіїї та соцвиплати мало місце. Але я писав, читайте уважніше, за економіку в цілому і де тут ваши аргументи? Їх нема і не буде тому що виробництво обвалилось із -за такої невдалої політики жалкую що ви цього не зрозуміли.

            625.05.18, 15:39Відповідь на 5 від русич91

            Знову брехня, економіка не впала, хоч і була у 2009 році світова криза. А прибуток до бюджету значно зріс, тому і значно підвищився рівень життя, який за період незалежності був найвищий. А зараз злидні, які були 13 років назад.
            Докази є у Вікіпедії, які я публікував, але ботам вони непотрібні, хоча, я можу повторити публікацію, але немає бажання
            щось відстійнику доказувати.