хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Киевский «Проект Омельченко».



Вся столичная власть – и в Киевском городском совете, и в городской администрации – тотально контролируется одной партией – «Солідарність». Никакого контроля со стороны народа. Никаких общественных инициатив… Никаких дискуссий с народом… Никаких действий по улучшению обслуживания жителей Киева (по примеру губернатора Саакашвили) не наблюдается. Идеальная обстановка для воровства.
У «киевских смотрящих» от партии власти родилась гениальная идея организовать управляемый второй тур на выборах киевского градоначальника и для этого вывести на второе место «свою в доску» управляемую партию «Єдність» 77-летнего Омельченко и тем самым отсекая всех остальных от второго тура.
Эта партия сформирована как дублер ныне действующей, а представляют ее в СМИ как оппозицию, обманывая избирателей.
Заглянем в список этой партии «Эдність».
Если кратко, в том списке есть личные представители тех, кто наживал свое состояние «непосильным трудом» - Валерия Борисова (шеф столичной «Партии Регионов», Леонида Черновецкого, Вячеслава Супруненко (екс-зятя Черновецкого, прячущегося на Кипре), Вадима Столара (известного автора строительных финансовых пирамид), Виктора Пилипишина, Василия Хмельницкого, Рината Ахметова. Ах да, забыли еще упомянуть людей самого Виталия Кличко, которым не хватило места в списке административной партии «Солідарність». Все свои.
«Проект Омельченко» -- это большой мыльный пузырь, который после использования будет выброшен в унитаз.
Сам Омельченко – это классический Папа столичной криминальной приватизации. При нем был разработан и успешно опробован механизм разворовывания коммунальных предприятий. Как пример: гигантская империя «Киевводоканала» была передана под управление наблюдательного совета, состоящего всего из трех физических лиц, которые являются назначенцами Ахметова (2) и Омельченко (1). Наследник Омельченка – Леонид Черновецкий – всего лишь доработал схему Сан Саныча и подобрал все нагло и цинично. Теперь же, эти двое соединились в один пакет.
Пользуясь сегодняшним хаосом и короткой памятью избирателей нынешняя Партия власти реанимировала «Єдність» Омельченко, активно возвращает под свои крылья всех бывших и ушлых коррупционеров и
мерзавцев, превращаясь в своеобразный отстойник пожирателей народного достояния.
Оболванивание киевского избирателя заключается в том, что подсовывают партию Омельченко как оппозицию к власти. На самом деле – это клон нынешней власти.

3

Коментарі

121.10.15, 15:33

"Самопоміч" перешкодить їм?
міняйте тактику і стратегію, КИЯНИ!!!

    Гість: blink655

    221.10.15, 15:48

    Я з тобою повністю згоден.... не хочу за політику говорити...
    Набридли клоуни ці всі...

      324.10.15, 17:38Відповідь на 1 від Симбіоз

      "Самопоміч" перешкодить їм?
      міняйте тактику і стратегію, КИЯНИ!!!
      Самопоміч з провладної діжки, так що ніяк не перешкодить. Перешкодити красти ваші гроші може тільки "Батьківщина", але зомбовані вівці цого не розуміють.

        425.10.15, 12:53Відповідь на 3 від utenok12

        "Самопоміч" перешкодить їм?
        міняйте тактику і стратегію, КИЯНИ!!!
        Самопоміч з провладної діжки, так що ніяк не перешкодить. Перешкодити красти ваші гроші може тільки "Батьківщина", але зомбовані вівці цого не розуміють.

        Привіт!!!
        вдалих виборів!!!

          525.10.15, 20:16Відповідь на 4 від Симбіоз


          Привіт!!!
          вдалих виборів!!!

          Привіт!
          Вдалих виборів не буде - пересвідчився, прибувши на дільницю. Буде масштабна фальсифікація.

            626.10.15, 11:42Відповідь на 5 від utenok12


            Привіт!!!
            вдалих виборів!!!

            Привіт!
            Вдалих виборів не буде - пересвідчився, прибувши на дільницю. Буде масштабна фальсифікація.

            так і відбулося(((
            чи то люди перестали вірити, чи стали пофігістами, чи влаштовує данна влада і її дії
            а скільки красивих слів і "патріотичних" заміток викладають

              726.10.15, 13:58Відповідь на 6 від Симбіоз


              так і відбулося(((
              чи то люди перестали вірити, чи стали пофігістами, чи влаштовує данна влада і її дії
              а скільки красивих слів і "патріотичних" заміток викладають
              Вам легко вдалося розібратися у бюлетенях? Злодійська влада і не думала роз"яснювати людям. Все робили, щоб заплутати і у комісіях теж, сам бачив. Я знав, за які номери голосувати, тому що "сиджу" в інтернеті і всіх своїх попередив. Але більшість не розбирається. Людей обдурили, вони це побачили і не пішли на вибори. От така реакція бовдурів і нікуди їх не подіти, хіба що можливо їхні обранці у владі затягнуть зашморг на шиї ціх виборців і вони до інших виборів не доживуть.

                826.10.15, 19:14Відповідь на 7 від utenok12

                розібралась... нічого складного, коли є можливість хоч маленька, але змінити на краще
                тоді, краще б ніхто не йшов. бойкот - теж вибір і не покір властьімущим

                  927.10.15, 00:07Відповідь на 8 від Симбіоз

                  розібралась... нічого складного, коли є можливість хоч маленька, але змінити на краще
                  тоді, краще б ніхто не йшов. бойкот - теж вибір і не покір властьімущим
                  Коли є вибір, то обов"язково треба йти і обирати -- це обов"язок. ЯКби не було у списку "Батьківщини", тоді б вибору не було. Всі інші партії контролюються,тими чи іншими, олігархами. Я можу вам це довести, але це довга дискусія.
                  І останне: ні одна партія, крім "Батьківщини", нездатна і не буде радикально реформувати країну.
                  Цей висновок аналітиків, яких майже ніхто не читає, через приховування проолігархічними ЗМІ.
                  Те, що це справедливо, підтвердить час. Вам залишається запам"ятати, берегти здоров"я і чекати.

                    1027.10.15, 10:42Відповідь на 9 від utenok12

                    я про це знала і знаю. слухати, аналізувати і робити висновки звикла робити.
                    нажаль , вибори ніколи не проходили у нас в Україні прозоро, як Ви розумієте. Існують мертві душі, списки не оновлюються з часів совєтов + не голосуючі одиниці= дають можливість використовувати їх,як голоси для провладної партії, або проводити своїх кандидатів.
                    Люди втомилися і зневірилися,тому такий результат.
                    Якщо взяти до уваги попередні вибори презитенда і ВР,Батьківщина набрала б вже тоді найбільше голосів і пройшла.
                    Глухі і сліпі цього на побачили, або не захтіли бачити. Поділ портфелів, гра з Януковичем, "гра" з Майданом відбуваласяще під час протистояння і розстрілу людей
                    не люблю довго й багато писати. сенс!?
                    від моїх слів ніого не зміниться, на жаль...
                    єдине, народу потрібно сплотитися!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна