хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Що до русофобії.

  Після останніх моїх публікацій, мені почали надходити "закиди", що до моєї русофобії, про те я  вроді не публікував замітки, де принижував росіян, і не писав статті, де б йшлося про претензії, що до територіальної цільності, території  Російської Федерації, не писав нічого що до того, що державною мовою Росії, має бути українська.Я лише намагався  донести, до загалу, історичні факти, які є вивчені та доведені науковцями.Але  тепер я зовсім не виправдовуюся, просто мені не зрозуміла реакція  тих людей, які сприйняли цю інформацію "в штики".Я  є з тих людей, хто називає речі своїми іменами, і якщо в Україні на протязі віків, росіяни поводилися  як звірі, то я не можу  відноситися до них толерантно, для мене це не тільки не братський народ, це народ ворожий (і хай мене пробачають кращі представники цієї нації, які є жаданими гостями на нашій землі).

Кращий захист, це напад, як я зрозумів.Тепер для тих в кого в мізках засів Путін.Спробуйте мені "скинути", щось подібне.

Дуже хотів би побачити, як українці в російському місті , б'ють ногами росіян, за те що ті протестують проти встановлення, в центрі міста, пам'ятника ,ну хоча би Бандері .( який на відміну від Катерини, не зробив нічого поганого для Росії)

Готовий кожному українофобу заплатити 100 дол. за подібне відео.


37

Коментарі

113.12.12, 21:57

Где есть Любовь там нет возмездия, где есть Возмездие -
там не любви.

    Гість: lyo Dnepr

    213.12.12, 21:58

    В этом ничего нет национального. Это только повод показать быдлу на место. Чтобы не выдвигали никаких требований к власти, чтобы были покорными и смиренными. Как там в воинском уставе было написано, не помню, типа "стойко переносить все тяготы и лишения". Любые попытки проявления самосознания и собственного достоинства будут подавляться опричниками тирании (нашими же друзьями, родственниками и соседями). Бьют не по национальности, бьют по вольнодумству.
    Видимо и в предыдущих заметках были смещены акценты. Отсюда и обвинения.

      313.12.12, 22:02

      Та чому дивуватись...

        413.12.12, 22:05

          513.12.12, 22:16


          Инвалиды-переростки...
          Одно могу сказать точно, что милиция в данном случае, совместно с
          теми толстыми ублюдками совершила групповое
          уголовное преступление!(((

            613.12.12, 22:20

            От хай тепер спробують свободівців зачепити. Уроди. А щодо закидів - на таких навіть не варто уваги звертати. Хворі на голову. Якщо їх такі тупі бандитські відморозки підтримують - то це вже діагноз для зомбованого бидла. На моє щастя там мене не було. А то точно б встряла.

              713.12.12, 22:20Відповідь на 1 від Простафиля

              Где есть Любовь там нет возмездия, где есть Возмездие -

              там не любви.

                813.12.12, 22:24

                де это было на видео?

                  913.12.12, 22:28Відповідь на 1 від Простафиля

                  Где есть Любовь там нет возмездия, где есть Возмездие -
                  там не любви.
                  Ви вважаєте це нормальним?

                    1013.12.12, 22:29Відповідь на 5 від Pilot-VVS


                    Инвалиды-переростки...
                    Одно могу сказать точно, что милиция в данном случае, совместно с
                    теми толстыми ублюдками совершила групповое
                    уголовное преступление!(((
                    Це просто ОЧЕВИДНО! Що ж ми за №народ" такий?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      36
                      попередня
                      наступна