Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

22 Де ви, Друзі, де ви, Думи?

Чесно кажучи, ще о восьмий ранку хтілося накропати про цей день  і глибинне його значення(як виявилося тільки моє)  для нашого покоління! Не взяла на себе таку відповідальність,подумала, хтось обов’язково підготувався краще  - будуть цікаві пости - дарма(
Цілий день виглядала - порожнеча. Шановні, на кого чекаємо? Ті не такі, сі - ще гірше. А самі? Це має бути найкраще свято для свідомо-налаштованої верстви населення,яка в майбутньому планує дати цій країні нове ,не одне,життя. Виходить,тільки в планах все це і лишається,підсвідомо 80 % готові "звалити звідси" при першій сприятливій нагоді. А знаєте, такий самий відсоток, думаю, і у тих активістів майдану тільки іншого розфарбовування. Вірних завжди буде раз-два-баста в обох таборах.
.тому і так мало до нас приєдналося,точно, менше ніж відірвалося назавжди.

Думаю,(забагато для цього вечору щось...)настає для України інша ера,не кольорів - ОСОБИСТОСТЕЙ.
Дочекалася!!! Особисто я на це дуже сподіваюся, бо масовка це завжди тупо,вибачте,за такий кволий текст - адже Януковічада панує всюди вже майже 3 роки,по трохи забуваєш українську,та й читати стала менше - а маса має вплив,а вона...см.в.
І все-таки,співтовариства,ви нащо створені? є цілі організації, є ми з вами - і ніхто ніяк не відмічає НАШЕ СВЯТО- ГАНЬБА!
P.S.Рекомендована замітка: Вшанування голодомору у США , а що,про нас ми з вами, про свято нашого життя, за два дні до скорботи не треба написати,порадіти, потанцювати зібратися згадати привітати зорієнтуватися разом на майбутнє не на???
Вже й Місяць докотився...у віконце,наче заспокоює: - Я з тобою,не одна ти,принаймні нас двоє свободолюбних.
P.S.S.Прошу,не вітайте мене з Новим Роком,якщо для вас сьогодні - 22 листопада менш важливе,менш величне свято ніж НР.
16

Коментарі

122.11.12, 22:23

Свободные вы наши...

    222.11.12, 22:38

    Як би це збочено не звучало, з Днем розтоптаної СВОБОДИ Тебе, Женічка!

      322.11.12, 22:53

      погоджуюсь,але ми останнім часом все більше втрачаємо зв’язок,більше розходжень ніж єднань.
      А на одну Юлю,всій Україні чекати просто стидно,її витягувати з НЕсвободи треба.
      А за привітання Дякую,саме цього від на всіх один одному мені і не вистачало.
      Тебе теж вітаю,тільки не з розтоптаною, а свободою - немовлям!
      Свободою - такою беззахисною і загнаною злими велетнями: нащадками темного царства великого терору і несвободи.
      А там вже і 24 - свічку ми поставимо в пам’ять про рідні закатовані душі і на знак про те,що цього повторення ми не маємо право допускати.
      А задля цього треба нам більше радіти життю! Як би там не було,а ДЕНЬ СВОБОДИ - НАШ ДЕНЬ!!!

        422.11.12, 22:55Відповідь на 1 від CKB

        Свободные вы наши...Хороша ти людина, СКВ, а робота в тебе - лайно!

          522.11.12, 23:11Відповідь на 4 від Офели

          Свободные вы наши...Хороша ти людина, СКВ, а робота в тебе - лайно!Не жалуюсь. Нормальная украинская работа

            622.11.12, 23:30

            " іншого розфарбовування", "обох таборах"
            Так можна договориться до того,що Янукович являється президентом України.

              анонім

              723.11.12, 10:18

              Для мене НР то так, якась відбувайлівка. А 22-ге то зовсім інше. То день, коли я відчув гордість за свою країну. Ми довго намагалися змінити країну. Нас виходило на вулицю мало, навіть дуже мало. Але 22-го усе змінилося -- нас були мільони! Це відчуття нації багато вартує!

                823.11.12, 12:13

                Якщо б нас відверто та нахабно не зрадили - все було б по іншому. Просто від тих пір 22-ге асоціюється не тільки з величчю українського народу, але і зі спогадами про те, чим все завершилось, розумієш?

                  923.11.12, 12:54Відповідь на 7 від анонім

                  Дякую за це відчуття,бо тепер напевно знаю, що не одна його відчуваю і мені все це не наснилося.

                    1023.11.12, 16:14Відповідь на 8 від Танк_

                    Розумію,але чому ми люди не пам’ятаємо, як самі частенько провалюємо іспити життя. Не все так просто "мужик сказал - мужик сделал"!
                    Все життя нас хтось кидає та й ми такі самі,нажаль, далеко не ідеальні!
                    Не довіряти треба політикам,а вимагати постійно і не розраховувати на майдан в сто років - ось це я якось хотіла пояснити,та не змогла...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна