Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Киев

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Я не маю повноважень..Це-не моя компетенція (Печерний суд 2011)

За моєї «руїни» людям жилось краще, аніж за їхнім «покращенням»


Лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко

Про різницю у рівні життя українців, нині та за свої каденції говорить Президент України (2005 – 2010 рр.), лідер «Нашої України» Віктор Ющенко спілкуючись пресою напередодні Дня Незалежності.


Згідно офіційної інформації багатьох міжнародних організацій, розрекламоване владою «покращення життя» українців, насправді суперечить реальному стану речей. Зокрема, за даними впливової європейської організації боротьби з корупцією «Transparency International», лише за два останні роки Україна впала на 18 пунктів, зайнявши 134 місце за рівнем сприяння корупції в світі. А, виходячи із статистики відомої міжнародної організації «Репортери без кордонів», рейтинг свободи преси в нашій державі опустився на 42 сходинки, із 89 місця у 2009 році на 131 місце у 2011-му.


Коментуючи результати діяльності нинішньої влади Президент Ющенко заявив таке: «Сьогодні, дивлячись на лозунги на кшталт «Руїну – подолано!» та «Стабільність – досягнуто!», я би хотів сказати, що при тій «руїні», у нас були 7,5% ВВП – найвищі показники у Європі. А при їхній стабільності ми отримали 2%, а це зниження, майже в 4 рази. Коли була та, як вони кажуть «руїна», то під мою політику кожний місяць приходив 1 мільярд інвестицій, а за 4 роки прийшло 30 мільярдів. Зараз, 5 мільярдів уже втекло, а резерви зменшилися майже на 7 мільярдів, і це тільки початок. Ми втратили всі рейтинги, гуманітарні, свобод, по прозорості економіки, не кажучи вже про ті дискусії, які ведуться всередині нації по чутливим, націоутворюючим темам».


Крім того, Віктор Ющенко нагадав, що за його президентства темпи зростання середнього розміру місячної пенсії збільшувалися на 100% щороку, тоді як за нинішньої влади такий приріст дорівнює 10-12% на рік. Подібна картина картина вимальовується й по іншим, не менш важливим показникам. Зокрема, по темпам зростання мінімальної заробітної плати. За п’ять років каденції В.Ющенка, зарплата зросла у понад 4 рази, або на 80%, тоді, як за В.Януковича лише на 22%. А за темпами підвищення прожиткового мінімуму, при його президентстві в середньому складали 50 %, тоді як нині цей показник не перевищує й 10%. Натомість, єдиним на чому теперішня влада вирішила зекономити стала державна цільова програма розвитку популяризації вітчизняної книговидавничої продукції, яка взагалі була відхилена цим урядом.

http://www.razom.org.ua/news/14627/

13

Коментарі

125.08.12, 12:26

Краще б він здох!( Прости, Господи )

    Гість: lyo Dnepr

    225.08.12, 16:50

    Я давно говорил, что жизнь при этой паскуде, люди еще будут вспоминать, как сказочный сон

      325.08.12, 17:48Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

      Я давно говорил, что жизнь при этой паскуде, люди еще будут вспоминать, как сказочный сонАле ця паскуда до тієї казки не має ніякого відношення, точніше, має, але вона там негативний герой -"мальчішка-плохішка", тобто гадьониш.

        425.08.12, 17:53Відповідь на 1 від Alter ego*


        Коли вже він заткнеться? Міг би стати дійсно "лідером", а став

          Гість: lyo Dnepr

          525.08.12, 17:58Відповідь на 3 від helsan

          не хотел писать слишком длинный каммент. В слове паскуда это тоже имелось ввиду

            625.08.12, 18:21Відповідь на 4 від gatyla


            Коли вже він заткнеться? Міг би стати дійсно "лідером", а став
            Він дзявкає всюди.
            http://online.wsj.com/article/SB10000872396390444443504577602920530177862.html?KEYWORDS=VIKTOR+YUSHCHENKO#articleTabs=article

              725.08.12, 18:24Відповідь на 6 від helsan

              Ага. Типу "нічого страшного. Ми розвиваємося" і т.д. Розвиток - це шлях вперед. А ми скочуємося навіть не в куЧмовське минуле, а совкове.

                825.08.12, 18:30Відповідь на 7 від gatyla

                Ага. Типу "нічого страшного. Ми розвиваємося" і т.д. Розвиток - це шлях вперед. А ми скочуємося навіть не в куЧмовське минуле, а совкове.Ми не скочуємось, а вже скотились і що саме гірше - духовно і морально. Дивно, що він ще Кирюсі чоботи не цілував.
                Його потрібно було скидати ще на першу річницю Майдану, коли він 1,5 години булькав про свої тези.

                  925.08.12, 18:33Відповідь на 8 від helsan

                  Так. І обрати Юльку. Та б Янека за рік перетворила б на те що він і заслуговує своїм інтелектом - на пенсіонера без будь-якої політичної перспективи.

                    1025.08.12, 19:09Відповідь на 9 від gatyla

                    Так. І обрати Юльку. Та б Янека за рік перетворила б на те що він і заслуговує своїм інтелектом - на пенсіонера без будь-якої політичної перспективи.Мені так здається, що обох Вітьків разом з їхніми політичними проектами + КПУ.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна