хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Лугандонська вата прозріває?

Луганська облрада визнала свою неправоту і хоче засудити "ЛНР"

Депутати Луганської облради планують зібратися у безпечному місті – за межами області – і скасувати своє попереднє рішення про невизнання центральної влади, яке вони ухвалили у травні цього року

Про це  повідомляє  Еспресо.TV з посиланням «5 канал».

Також народні обранці хочуть засудити дії терористів так званої "ЛНР".

Крім того, місцеві мешканці повідомляють, що у Луганську терористи обстрілюють дорогу, якою проходить "зелений коридор".
Втім, за словами людей, зараз обстріли стали менш інтенсивними. Кажуть, у бойовиків залишилося небагато боєприпасів. Українські військові потроху просуваються з півночі міста. 

Також повідомляється, що так звану "гуманітарну допомогу" від Росії найманці розподіляють між собою. Людям видають їжу тільки за паспортами, і якщо вони допомагають будувати нові укріплення.



http://espreso.tv/news/2014/08/26/luhanska_oblrada_vyznala_svoyu_nepravotu_i_khoche_zasudyty_lnr

18

Коментарі

127.08.14, 07:16

пусть они свое ришення свернут в трубочку

    227.08.14, 08:47

    Так же біло и у нас в Славянске, гуманитарку из России давали только тем кто біл за них....сепаратисті єто очень несправедливое общество...мягко говоря

      327.08.14, 08:48

      <font><font>Донбасс оказался стекловатой. </font><font>Натолкалы полные запазуху ... чесаться будете долго ...</font></font>дед Лео ті вот уже такой старій, а до сих пор не можешь понять простіх истин

        427.08.14, 08:48

        хоть и поздно, но проснулись лугандонские дебилы. неужто таки моск включили и увидели, что они твари сделали?

          527.08.14, 08:52

          Ха! У луганской облраді очко жим - жим!

            627.08.14, 09:03

            Так же біло и у нас в Славянске, гуманитарку из России давали только тем кто біл за них....сепаратисті єто очень несправедливое общество...мягко говоряВ Славянске была гуманитарка из России?ві сомневаетесь ?

              727.08.14, 09:04

              <font><font>Донбасс оказался стекловатой. </font><font>Натолкалы полные запазуху ... чесаться будете долго ...</font></font>дед Лео ті вот уже такой старій, а до сих пор не можешь понять простіх истинНе такие вы сложные, как вам кажется. Я так думаю, приток беженцев в Украину скоро очень сильно увеличится. Из захваченных хунтой городов скоро побегут такие как ты. Те, которые предавали своих соседей, когда пришли каратели.
              "Гюльчитай, покажи личико!"

                827.08.14, 09:06

                а ще вони розпинали дітей, а ще вони тягали танком жінок...

                  927.08.14, 09:12

                  <font><font>Донбасс оказался стекловатой. </font><font>Натолкалы полные запазуху ... чесаться будете долго ...</font></font>дед Лео ті вот уже такой старій, а до сих пор не можешь понять простіх истинНе такие вы сложные, как вам кажется. Я так думаю, приток беженцев в Украину скоро очень сильно увеличится. Из захваченных хунтой городов скоро побегут такие как ты. Те, которые предавали своих соседей, когда пришли каратели. "Гюльчитай, покажи личико!"сватаешься? Ляшко пропал, скучаешь без мужской ласки? Приезжай, приласкаем...
                  Твоя фантазия дальше пидористических грёз не продвигается? Морду лиТца твоего хочу лицезреть, авось и встретишься.

                    1027.08.14, 09:15

                    <font><font>Донбасс оказался стекловатой. </font><font>Натолкалы полные запазуху ... чесаться будете долго ...</font></font>дед Лео ті вот уже такой старій, а до сих пор не можешь понять простіх истинНе такие вы сложные, как вам кажется. Я так думаю, приток беженцев в Украину скоро очень сильно увеличится. Из захваченных хунтой городов скоро побегут такие как ты. Те, которые предавали своих соседей, когда пришли каратели.так і є, ми дуже прості люди і у всю цю маячню не віримо, бо всі ці сказочки про "страшних людей" маразм на почві психічного растройства

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна