хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Як вбивали Нігояна, Жизневського, Сеника (відео)

Розслідування ТВі


40

Коментарі

15.02.14, 16:49

від Божої кари їм все одно нікуди не дітися, а вона набагато страшніша, аніж людська

    25.02.14, 17:28

    МНОЖТЕ ! Ці щирі слова написав у ці дні 2014року простий хлопець із БОГУНІЇ \ яка ще має комуноназву Кіровоградщини \ Сашко Черниш.
    Ми - Україна, частина Європи!
    Ми - не раби, не московські холопи
    Ми - українці, Нація дружна,
    Ми - діти Сонця, ми зброя потужна.
    Ми - це, Київ й Галич ! ЦЕ Одеса і Тернопіль, Це Львів й Запоріжжя ! Це Черкаси й РІВНЕ та
    Донецьк і Луганськ - і всінаші, наш Севастопіль!
    Пливіть же із нього, усі москалі,
    Втікайте негайно з цієї землі!
    Європа - це ми, а ми - це Європа,
    Ми не буряти - ми кельти, сколоти.
    Ми не належим до тої сволоти,
    Котра закрила від світу ворота ! Вічная память героям які загинули й дай БОГ здоров"я живим борцям проти ХАМоХУНТИ ПУТІНАhttp://blog.i.ua/user/4400999/ ЩАСЛИВО ! СЛАВА УКРАІНІ

      анонім

      35.02.14, 21:23

        45.02.14, 23:18

        Можливо - можливо! - це було ненавмисне. Але вірогідність такого мізерна. Скоріше за все, ФСБ, яке тут сидить цілими відділами, підминили боєприпаси. Розпізнати на око це неможливо. А різниця у віддачі і гучності - це херня, не правда. В мене самого приблизно така рушниці 12 калібру. Різницю між стрільбою свинцевою кулею та гумовою відчути майже неможливо.

          55.02.14, 23:22Відповідь на 4 від Танк_

          вони були з "розстрільного списку".

            65.02.14, 23:31Відповідь на 5 від LeoLine

            вони були з "розстрільного списку".Якого списку? Просто ФСБ підсунули беркутам бойові набої аби замазати овоча кров'ю.

              75.02.14, 23:37Відповідь на 6 від Танк_

              є такі списки. у разі "випадковості" жертв було б більше (хоч їх і є більше - не всіх власне розстрілюють).

                86.02.14, 07:11

                  96.02.14, 22:18

                  Не втік? Значить не боягуз.
                  Поширюю.

                    106.02.14, 23:31Відповідь на 6 від Танк_

                    вони були з "розстрільного списку".Якого списку? Просто ФСБ підсунули беркутам бойові набої аби замазати овоча кров'ю.а мені байдуже хто і що підсунув. якби вони жахнулися від скоєного, була б розмова. так ні, вони радіють і вважають себе типу охоронцями. нащо тут розбиратись? хочуть війни кремляді. зрозуміло. нашими руками. може побратаємось с беркутом чтьоби не була вайньі? думаю без варіантів. це противники.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна