Про співтовариство

Ласкаво просимо до гурту, у цей дивовижний світ неймовірного, яке знаходиться поряд - його тільки треба побачити. Розміщуемо цікаві статті, фото, відео, музику - все, що нам цікаве , все, що відбуваеться у нашому житті. Ділимося чудовим і прекрасним....

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

НЕЙМОВІРНЕ ПОРУЧ

Дивина, та й годі...

  • 23.02.22, 16:27

Від природи людина наділена дивовижною властивістю: її розум критичний. Це означає, що, бачачи якусь річ, ми інстинктивно починаємо аналізувати предмет та його призначення. Чи розбираємо бабусині шафи, комірку заміського будинку, чи отримуємо фото зі свого дрону — ми повсюдно можемо зіткнутися з дивовижними штуками, які не можемо пояснити, але дива XXI століття нам у цьому допомагають: зробило фото — зверніться до інтернет-спільноти за роз’ясненнями.

Я ветеринар. Намацав якесь ущільнення під час огляду кішки та зробив рентгенограму. Ця штука металева. На кістці немає слідів від удару»



[cut text="Читати далі"]
[ Читати далі ]

Мало хто з нас знає, що у бананів насправді є кісточки...

  • 22.02.22, 10:01



Мало хто з нас знає, що у бананів насправді є кісточки, домашня міль може досягати 13 см завдовжки, а сіль на дні Мертвого моря настільки велика, що більше схожа на кубики льоду. Але саме такі відкриття дозволяють подивитися на звичні речі по-новому і навчитися знову дивуватися усьому, як у дитинстві.

Із зав’ялого бутона виросли дві нові троянди

 

 [cut text="Читати далі"]

«Ми знайшли вдома міль завдовжки майже 13 см»



Якщо ви не знали, саме так виглядає фасад Сіднейської опери зблизька 

 
 
Ці м’ячики використовуються всередині вантажівок з водою, щоб вода не нахиляла машину то в одну, то в іншу сторону при їзді 
 

і

Слимак спускається з даху, використовуючи свій слиз

 

 Ось що станеться з монеткою, якщо вона надовго загубиться у пральній машинці

Цікавий візерунок усередині качана фіолетової капусти Скибочка чіпсів, наповнена повітрям 

 Скибочка чіпсів, наповнена повітрям
 
 
 «Мінеральний осад, що скупчився на дні мого бойлера» Кубики солі з дна Мертвого моря 
 Кубики солі з дна Мертвого моря
 
Мабуть, це місце фарбували дуже багато разів
 
 “Скелет морського їжака, який я знайшов на пляжі”
«Дізнався, що замок на моїй куртці застібається до верхівки капюшона» «Знайшов скинуту шкіру богомола» 
 «Знайшов скинуту шкіру богомола»
 
 
 «Світлодіодні ліхтарі, що горять на моєму задньому дворі цілодобово, випалили траву за формою перил»

На звороті такої наклейки Intel можна побачити будову процесора

[/cut]
[/cut]

Світ сповнений загадок та таємниць,

  • 21.02.22, 08:47
 

Світ сповнений загадок та таємниць, знайти відповіді на які вчені не можуть роками, а іноді й десятиліттями. Зникнення, які холодять кров, загадкові предмети та рідкісні природні явища. Світ ніби показує, що людство може скільки завгодно вважати себе його підкорювачем, але насправді є сили більш значущі та незбагненні для нас.

У цій статті ми привідкриємо завісу таємниць над дивними, а іноді й страшними явищами.

Дощ із павуків
    [cut text="Читати далі"]

Що мені сніг, що мені спека, що мені дощ… із павуків? Так, в Австралії трапляється таке. Вчені вважають, що комахи таким чином освоюють нові території. Сплітаючи з павутини невеликі «парашути», вони злітають, ловлячи потоки повітря, і таким чином розширюють ареал свого проживання. Але видовище, звісно, задля арахнофобів. Дуже рідко, але такі опади бувають і у Сполучених Штатах, і у Великій Британії.

Печера Мовіле
 

У 1986 році на території Румунії вченим Крістіаном Ласку було виявлено незвичайну печеру. Вона унікальна тим, що її екосистема не просто не схожа на екосистему на поверхні землі, але й фактично була повністю ізольована останні 5,5 млн років. Вміст кисню в повітрі печери набагато нижчий, ніж на поверхні землі, зате вуглекислого газу в ньому набагато більше.

Також вода підземних озер та повітря насичені сірководнем та аміаком. У печері при цьому мешкає 57 видів тварин, що адаптувалися до таких умов, 37 з яких взагалі вважаються ендемічними, тобто живуть виключно в цьому місці. Виходить, що екосистема печери Мовіле – практично інша планета зі своїм складом повітря, флорою та фауною.

Таоський гул
 

У місті Таос, Нью-Мексико, близько 2% населення постійно чують приглушений гул. Місцеві жителі, що вловлюють сторонні звуки, описують їх як дзижчання або гудіння. Вчені намагалися з’ясувати природу їхнього походження, але не знайшли жодних логічних пояснень. У самих жителів, звичайно, є й свої теорії, пов’язані із секретними експериментами, іншопланетянами та витівками привидів.

Природа Чорнобиля
 

Попри очікування, після страшної катастрофи 1986 року природа Чорнобиля зовсім не нагадує неживу пустелю, а фотографії із зони відчуження швидше схожі на прекрасні краєвиди, ніж на місцевість, що вмирає від радіації. Без втручання людини природа процвітає, фауна вражає багатством.

Зона відчуження тепер швидше заповідник, де помічені, наприклад, європейська рись та бурий ведмідь, яких не було на цих теренах ціле століття. На територію Чорнобиля завезли навіть коней Пржевальського (кількість особин без втручання людини зросла з 30 до 110) та європейського зубра, який перебуває під загрозою зникнення. Чому радіація не вбиває все живе, вчені не можуть відповісти.

Бермеха
 

На картах XVI-XX століття біля північного узбережжя півострова Юкатан знаходиться острів Бермеха. Судячи з старих карт, острів зовсім невеликий, але все ж таки не настільки, щоб його не помітити. Проте ні 1997 року, ні 2009-го в рамках дослідження Національного автономного університету Мексики на тому місці, де острів мав бути, його не виявили.

Загадкове зникнення пов’язують і зі збільшенням рівня Світового океану, і зі зміною рельєфу дна (острів міг зануритися під воду і зрушитися). Але є й прибічники теорії, за якою Бермеха було знищено спеціально, оскількиострів був спірною територією. У будь-якому разі острів, мабуть, пропав безповоротно.

Гектор, грозова хмара
 

У північній частині Австралії з вересня до березня майже щодня формується грозова хмара. Вперше вона була помічена в середині ХХ століття. Тоді пілоти, звернувши увагу на цей феномен, стали використовувати його як орієнтир і дали ім’я Гектор. Грозова хмара Гектор визнана однією з найбільших у світі. Але причини, через які хмара утворюється саме в цьому місці, в цей час і з такою постійністю, не з’ясовані.

Кодінхі, село близнюків
 

Це невелике село в Індії привернуло загальну увагу, коли з’ясувалося, що тут народжується аномальна кількість близнюків. На момент підрахунків, що проводились у 2008 році, було зафіксовано трохи більше 200 пар близнюків. При цьому жінки, які виходять заміж і їдуть із села, також часто народжують саме близнюків. Вчені припускають, що це може бути пов’язане з певним хімічним складом води або дієтою, але достовірні та точні причини так і не встановлені.

Зникнення команди «Джойіти»
 

3 жовтня 1955 року “Джойіта” покинула Самоа і попрямувала до островів Токелау (Нова Зеландія). Ще перед відправленням виникли технічні складності: з 2 двигунів працював лише 1. На кораблі знаходилося 16 членів екіпажу та 9 пасажирів. 5 жовтня «Джойіта» мала причалити, проте цього не сталося.

Пошуки не дали результатів. Лише 10 листопада за 970 км від маршруту «Джойіту» було знайдено торговим судном. Вона була нахилена та підтоплена, проте не затонула. Слідів екіпажу, як і вантажу, що перевозив корабель, не було.

Також були відсутні рятувальні плоти, що спантеличило слідчих, адже в корпусі корабля було використано багато пробки, а в трюмі була велика кількість порожніх бочок — набагато безпечніше було б залишитися на кораблі, оскільки ймовірність його повного затоплення була мінімальною. Навколо цієї історії будуються незліченні теорії, але що сталося насправді – загадка й досі.

Тунгуський метеорит
 

Вранці 30 червня 1908 року біля нинішнього Красноярського краю у тайзі стався потужний вибух, що повалив дерева площею 2 150 кв. км. Такий сильний вибух міг статися при зіткненні значних розмірів метеориту із землею, проте на всій території, яка постраждала від вибуху, не було знайдено кратера, який неодмінно мав залишитися.

Вчені висувають різні теорії, головною з яких залишається та, за якою метеорит вибухнув у небі, не долетівши до землі. Проте знайти хоча б уламки або кратер, які б доводили, що те, що сталося у 1908 році, — це падіння метеориту, поки що не вдалося.

Римські додекаедри
 

Вперше цей пристрій було виявлено в 1739 році. Потім археологи знайшли понад сотню по всій території Європи, найбільше — у Німеччині та Франції. Виготовлені додекаедри із мідного сплаву, у кожній грані мають отвір. І на цьому закінчуються факти, в яких впевнені вчені.

Гральні кістки, свічники, пристрої для визначення справжності монет, калібрування труб, для ворожіння або просто як елементи декору – такі основні припущення вчених про призначення додекаедрів. Декілька з них було виявлено в скарбах разом із монетами, що говорить про цінність додекаедрів. Проте, напевно, сказати, як використовувалися ці фігурки, досі ніхто не може.

Гвинтові сходи у каплиці Лорет
то
 

У 1879 році архітектор, який майже закінчив роботу над каплицею Лоретто в Санта-Фе, помер, залишивши наступнику непросте завдання. У плані будівлі з невстановлених причин не передбачалися сходи на хори, а місця в каплиці залишилося так мало, що кілька теслярів відмовилися від роботи. Тоді черниці стали молитися, і на 9-й день з’явився незнайомець, який пообіцяв збудувати сходи.

Він працював на самоті, використовуючи найпростіші інструменти. Для кріплень не використовувалися цвяхи, також у сходах немає центральної осі, яка, як правило, є основою. 6-метрові сходи виявилися настільки майстерними, що навіть майстри сучасності не можуть напевно сказати, як тесляр збудував їх. Завершивши роботу, майстер просто зник, не отримавши оплати. Імовірна особистість автора була визначена лише у 2000-х роках — імовірно, це був француз Франсуа-Жан Роша, якого знали як майстерного тесляра.

Джерело

[/cut]

У кожного народу своя краса...))

  • 20.02.22, 13:48
Дивовижна Україна - краса!!!

 

  

 [ Читати далі ]

Флора Борсі, професійний фотограф і майстер ...

  • 19.02.22, 11:41
Флора Борсі, професійний фотограф і майстер фотошопу, поєднує обидва свої таланти у своєму мистецтві. Борсі вирішила зняти схожість між людьми і тваринами у своїй унікальній серії Animeyed. Риби, білки та лебеді — лише деякі з багатьох видів тварин, які дивляться на неї на цих автопортретах.


   

 [ Читати далі ]

Правильні речі заспокоюють...))

  • 18.02.22, 09:17

Людина в середньому моргає 12 000 на добу, сама того не помічаючи. Адже є ще й час сну! Тобто, наші очі досить тривалий час закриті, але це не заважає нам помічати незвичайні та дивовижні речі. Такі, які надто ідеальні та правильні для цього недосконалого світу, так що це виглядає якось зовсім незвично. Хоча й чудово. Пощастило ж комусь спостерігати цю красу наживо.

Візерунок на білборді чітко повторює обриси гір вдалині. Швидше за все, так задумано спеціально, але все одно чудово виглядає



  “Надрукував це за допомогою друкарської машинки 1970 року, будучи в Лондоні” ...
[ Читати далі ]

НЕ все ми називаємо правильно...

  • 17.02.22, 09:44

Слова, які ми використовуємо кожен день, здаються настільки звичними, що, дізнавшись про їхню «неправильність», ми відчуваємо не тільки здивування, але навіть певне обурення: якщо всі так кажуть, то неправильним це не може бути. Вся справа у відмінностях наукової та наївної картин світу: уявлення про те, як влаштована навколишня дійсність, вчених та спеціалістів з різних областей часто розходяться з уявленнями обивателів, і це відображається у мові. Навряд чи ми перестанемо називати плече плечем, а мімозу мімозою, але дізнатися про те, як вони називаються в анатомії та біології, і цікаво, і корисно.

Ми щодня дізнаємося про щось нове, але, зізнатися, про те, що ожеледиця — це не ожеледиця, а литаври — це не тарілки, почули вперше. Зараз вам розповімо.

Мімоза – ніяка не мімоза

Мімоза асоціюються весною. Але, виявляється, ці пухнасті жовті гілочки належать зовсім іншій рослині – акації сріблястій, розлогому вічнозеленому дереву родом з Австралії.

[ Читати далі ]

З ким не траплялося знайти десь у засіках якийсь предмет...

  • 16.02.22, 18:22

З ким не траплялося знайти десь у засіках якийсь предмет, чиє призначення є загадкою. І добре б це були якісь складні технічні речі, але коли не розумієш, до чого прикласти якусь просту кухонну штуку, відчуваєш себе дивно.

Ми обожнюємо ламати голову над призначенням різних речей і завжди намагаємося спочатку вгадати самі, а потім подивитися відповідь. Але варто зізнатися, що деякі предмети з цієї добірки поставили нас у глухий кут.

“Що це за срібна сфера? Вона розкривається всередині металева пластина з отворами”

Відповідь: «Це англійська посудина для сервірування мафінів. Наповнюєте нижню частину гарячою водою, ставите спиртовий пальник, кекси кладете зверху, і пара зберігає їх гарячими».

[ Читати далі ]

Світ — величезне, неймовірне місце...

  • 15.02.22, 20:40

Світ — величезне, неймовірне місце, наповнене дивовижними фактами. До прикладу, якщо життю вагітної миші загрожує небезпека, стовбурові клітини її дитини буквально “оздоровлюють” маму-мишу, і шанси на її виживання зростають. Такий самий процес виявили й у людей, і вчені назвали його мікрохимеризм.

Отож, декілька неймовірних фактів про нашу Землю та її мешканців, і у вас однозначно і знання покращаться, і настрій.

1. Серце сповільнюється, коли обличчя доторкається до води

Як усі ссавці, дихати під водою ми не здатні, тому серцевий ритм у воді стихає. Навіть хлюпання цієї рідини на обличчя вповільнює серцевий ритм і дає прекрасну можливість “охолонути”.

[ Читати далі ]

“У нас так не роблять!”

  • 14.02.22, 16:25

“У нас так не роблять!” — ця думка битиметься у вашій голові з перших секунд перебування в Китаї. Основна особливість цієї країни – це самі мешканці. Незвичайні, а часом і відверто дивні звички китайців шокують простих європейців. Але жителів Піднебесної це не дуже хвилює. На запитання англійською вони відповідатимуть китайською, тому що Китай, на їхню думку, є центром світу, а китайська — мовою всіх народів. З ними не посперечаєшся, їх же більше.

У Китаї можна взяти участь у змаганнях, де люди повинні їсти гострий перець чилі, занурюючись у ванну з ним. Сподіваємося, приз вартий таких страждань Ми говорили, що багато китайців? Так, їх багато. А це фотографія з курорту...[cut text="Читати далі"]  Популярний флешмоб у Китаї – носити рибок у западинах ключиць, щоб продемонструвати оточуючим свою стрункість Містере, а ви точно перукар?! Китайці можуть зробити стрижку серпом, гарячими щипцями та навіть болгаркою. Причому приміщення для перукарні не потрібне Але це не заважає польоту фантазії Для релаксу також не обов’язково йти до спа. Масажисти чекають на своїх клієнтів усюди Вони роблять масаж дуже інтенсивно. Можливі почервоніння Бути в тонусі китайцям допомагають колективні вправи на свіжому повітрі Ніхто не дивується, якщо людина робить вправи, поки чекає автобус, або ж активно розминається під час ходьби Китай – король фейків і не перестає дивувати своєю креативністю Якщо робиш манікюр, то сяяти має кожен палець! Шоу з найрідкіснішими тваринами! Китайські рекламники йдуть на все для залучення аудиторії Після трудового тижня багато китайців можуть одягнутися в піжаму до понеділка. Це називається режим вихідного дня, який включає прогулянки, походи по магазинах і ресторанах Shanghai, People’s Republic of China. 2005 Китайці скрізь носять із собою термос із окропом. Пити гарячу воду означає попередити ряд хвороб. А якщо таки захворів? Пий воду! Мало хто дбає про комфорт у Китаї. Навіть у поїзд далекого прямування можна взяти квиток «без місця» Вулична їжа дуже екзотична. Як вам скорпіон на паличці? Хоча для європейця будь-яка китайська їжа екзотична. Цю черепаху купили в супермаркеті, на ціннику було написано, що це свіже черепашаче м’ясо Бобові теж у пошані на китайському столі. Майже національне частування – морозиво із зеленого горошку Реакція китайців на блондинів із блакитними очима І навіть темноволосий європеєць може тут відчути себе зіркою Дорожній рух у Китаї – це особливий всесвіт з унікальними законами, які ніколи не зрозуміти іноземцю Багато жителів Китаю змушені носити медичні маски через сильно забруднене повітря. Щоб не було нудно, вони перетворили маску на справжній модний аксесуар Під час пошиття цієї речі використано 700 % матеріалів. Так створюється 100% якості! Незвичайний тренд з Японії, який припав багатьом азіатам до душі, – мода на “вампірські зуби”. Якщо природа вас не обдарувала гострими іклами, ви легко можете поправити це в стоматології

Японки, наприклад, вважають, що такі зуби надають їм схожість із кішечками.

Від усього цього життя вони дуже втомлюються, тому й заснути можуть у будь-який момент та в будь-якому місці

Джерело

[/cut]