Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Дякую Боже, що я не москаль...






12

Коментарі

11.03.23, 21:31

    21.03.23, 21:56

    Та ну ні, за такий короткий час іноземну мову не вивчиш, де які речення, якими частото приходиться користуватись, це так, вони швидко вчаться, а ось щоб розуміти, що від тебе хочуть... Не вірю я, бреше. А ось українці, українську можуть за три місяці вивчити, аж бігом, тут повірю, сама така

      32.03.23, 07:58

        42.03.23, 08:02

          52.03.23, 08:32Відповідь на 2 від На_рече_На

          Та ну ні, за такий короткий час іноземну мову не вивчиш, де які речення, якими частото приходиться користуватись, це так, вони швидко вчаться, а ось щоб розуміти, що від тебе хочуть... Не вірю я, бреше. А ось українці, українську можуть за три місяці вивчити, аж бігом, тут повірю, сама такаУкраїнська складніша за французьку, тому одну за два, другу за три... Хоча мови можна вчити все життя і вдосконалювати, бо вони живі
          Тому Скрипка не бреше

            62.03.23, 08:40

            В нас була викладач французької, яка ходила у вишивнках і джинсах, і це у комуністичні часи,
            Вона спілкувалась українською, на заняттях виключно французькою, бо занурення у мову
            спонукає до швидшого сприйняття

              72.03.23, 09:39Відповідь на 2 від На_рече_На

              Та ну ні, за такий короткий час іноземну мову не вивчиш, де які речення, якими частото приходиться користуватись, це так, вони швидко вчаться, а ось щоб розуміти, що від тебе хочуть... Не вірю я, бреше. А ось українці, українську можуть за три місяці вивчити, аж бігом, тут повірю, сама така

                82.03.23, 09:40Відповідь на 3 від nebosklon

                  92.03.23, 09:40Відповідь на 4 від Mykolaj_58

                    102.03.23, 09:43Відповідь на 6 від ajnbybz

                    В нас була викладач французької, яка ходила у вишивнках і джинсах, і це у комуністичні часи,
                    Вона спілкувалась українською, на заняттях виключно французькою, бо занурення у мову
                    спонукає до швидшого сприйняття

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна