Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Найбільш охайні собачки...)))

Більшість людей просто обожнюють песиків, але не наважуються їх завести у себе вдома через неприємний запах і велику кількість шерсті
 

Багато людей мріють про вірного друга у вигляді собаки, але якщо немає власного подвір’я, то тримати домашнього улюбленця вдома – завдання не з легких. Неприємний запах і шерсть змушують відмовитися від собаки і в кращому разі завести кішку. Адже навіть регулярне миття має тимчасовий ефект. 

Та сьогодні ми допоможемо вам стати на крок ближче до здійснення вашої мрії. Можливо, ви не знали, але є ті породи собак, які не будуть приносити вам дискомфорту. З ними ви можете забути про сторонній запах! 

1.Вест-хайленд-вайт-тер’єр

Собаки цієї породи мають невеликі розміри, тому підійдуть навіть тим людям, які живуть на квартирі. А якщо дотримуватися всіх гігієнічних норм, то проблем із неприємним запахом не виникатиме. Головне вчасно мити цуцика, підстригати і вичісувати.

  



14

Коментарі

16.01.23, 09:55

    26.01.23, 09:58

    держати песика в квартирі це знущання над ним. не залежно від породи і розміру. дуже їх люблю але живу в квартирі

      36.01.23, 10:22

      Будь-які собачки охайні, якщо за ними добре доглядати.

        46.01.23, 11:26Відповідь на 1 від Андрій1961

          56.01.23, 11:29Відповідь на 2 від ЙожеГФТуманэ

          держати песика в квартирі це знущання над ним. не залежно від породи і розміру. дуже їх люблю але живу в квартиріМоже й так, але песик дуже щасливий, що його забрали з притулку і вся сім*я його любить, багато гуляє з нами по вулиці.
          Мій часто бігає на вулиці. Хто б не йшов - завжди беруть його.Я бачу, що він щасливий...

            66.01.23, 11:29Відповідь на 3 від GalinaKiev

            Будь-які собачки охайні, якщо за ними добре доглядати.*Золоті слова*

              76.01.23, 12:15Відповідь на 2 від ЙожеГФТуманэ

              Ещё хуже держать собаку в вольере. В квартире перепадает ласка хозяев вкусняшки, то что на пол упало, и можно просто тыняться весь день за хозяином. Вольер это тюрьма строгого режима

                86.01.23, 12:40Відповідь на 7 від Манго

                Ещё хуже держать собаку в вольере. В квартире перепадает ласка хозяев вкусняшки, то что на пол упало, и можно просто тыняться весь день за хозяином. Вольер это тюрьма строгого режимаТак,це краще набагато. До того ж вигулювати можна, хоч пів дня...

                  96.01.23, 14:05

                    106.01.23, 16:09Відповідь на 9 від ikrol

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна