хочу сюда!

Ulia

33 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 28-40 лет

Зробіть 10 кроків на шляху до успіху і все буде!

1- ший КРОК        “Візьми відповідальність на себе”

Ми не можемо контролювати своє життя, поки вважаємо, що життям людини керують зовнішні обставини. Це помилкова теорія, так само, як і твердження, що земля плоска.

Причина всього, що відбувається у моєму житті — це я, а для всього світу — це Бог. Ваше життя проходить у вашому сприйнятті. Тільки ви встановлюєте правила гри в своєму житті.   Тільки ви встановлюєте мету і вибираєте способи для її досягнення, а потім вибираєте, як реагувати, якщо чогось досяг чи не досяг.

Як тільки ми признаємо, що все, що маємо в житті, - наслідки наших вчинків, ми починаємо контролювати своє життя. Я — причина своїх рішень. Вони народжуються в моїй голові на основі попередніх рішень. На мені повна відповідальність за життєві успіхи і невдачі. Коли усвідомиш цей факт, то отримаєш в руки руль! І починаєш рулювати усвідомлено.

Це основний закон. Бог дав людині свободу вибору. Бог — творець світу, людина — творець власного життя. Вам прийдеться відмовитись від всіх виправдань і жалів.

2- гий КРОК       “Підкори страх”

На Землі живуть 6,5 млрд людей, і всі бояться: хтось смерті, хтось хвороби, хтось втрати близьких, хтось бідності, хтось змій, хтось бандитів. Самі бандити бояться поліцейських. Поліцейські бояться начальства або своїх жінок. Жінки бояться молодих коханок чи погано виглядати...

Страх нам даний Богом для того, щоб рятувати наше життя у хвилини небезпеки. Більшість людей використовують його, щоб псувати життя собі та іншим. І лиш деякі використовують страх для досягнення успіху. Наприклад Юлій Цезар та Теодор Рузвельт боялись прожити пусте, безкольорове життя боягуза.

Головна причина страхів — концентрація уваги і думки на тому, що поганого і жахливого може статися, якщо я зроблю це?

Такий страх паралізує і не дає рухатися вперед. А якщо спробувати запитати себе: “А що буде, якщо я не зроблю цього?” Або “Що станеться хорошого, якщо я зроблю це?”

Достатньо цих двох питань, щоб подолати більшість страхів, вірніше, перетворити страх,  який зупиняє в страх, який збуджує. Воїни Юлія Цезара,  побачивши згорілі кораблі, на яких вони пибули до Англії, зрозуміли, що відступати нікуди. Страх їх погнав вперед — до перемоги.

3- тій КРОК    “Визначи мету свого життя”

Людина  власної програми нагадує хлопчика, який загубився на демонстрації і не знає куди йти. ЇЇ буде кидати по житті, на неї будуть впливати люди, що мають мету. Коли знаходиш свою справжню мету, необхідні люди, можливості і ресурси починають приходити в твоє життя.

4- тий КРОК   “Склади план”

Бажання рухають нас по життю. Є два основних: бажання отримувати задоволення і бажання  уникнути страждань. При цьому людина бачить тільки задоволення, котре отримає зараз, і думає про страждання, котрого уникне зараз. Так працює наш емоційний розум. Це створює в житті хаос. Ми робимо речі, котрі шкодять нам. Займаємся більшу частину часу пустими справами(80% за законом Парето).  Нема часу мріяти, планувати. Але це не наш шлях. Ми отримаєм величезне задоволення, коли досягнем успіху. Кожен крок на цьому шляху приносить задоволення і радість. Не добитись успіху і щастя — це і є найбільше страждання, котре гонить мене вперед і не дає збитися зі шляху. Коли у вас появилась ваша мета, мрія, пора скласти план — КАРТУ шляху до УСПІХУ.

5- тий КРОК  “Дій”

Після визначення з метою і складання розгорнутого плану дій, наступила пора діяти. Але діяти треба з розумом, постійно перевіряючи, наскільки ви наближаєтесь до реалізації вашої мети. Якщо руху нема, - необхідно перевірити свої дії, а може й змінити їх. Уважно придивляйтесь до тих, хто вже досяг подібної мети. Моделюй свої дії, тобто дій, як вони — і по якості, і по кількості.

6- тий КРОК   “Контролюй”

По-перше, перевіряй себе на предмет відповідності своєму плану досягнення мети. Встановлюй проміжні цілі.(скільки прочитаних книг, відвіданих семінарів, тренінгів).

По-друге — це зворотний зв'язок. Ми маємо сприймати всі події свого життя як уроки для навчання і удосконалення. Це навчальний матеріал. З допомогою цих подій ви контролюєте свій рівень.

По-третє, контролюй себе зі сторони зовнішніми контролерами. Ви можете домовитись про взаємовигідне співробітництво. Хтось із ваших друзів, котрі хочуть, щоб ви досягли успіху, кожен день або тиждень перевіряють вас, чи виконуєте ви свої зобов'язання.

7- мий КРОК    “Вір в успіх”

Успішні люди все робили по-своєму. Але всі вони вірили в успіх.

Закон притягання. Віра в успіх притягує успіх, а побоювання невдачі притягує невдачу.

Своєю вірою ми створюємо реальність в якій знаходимось. Ми створюємо свої успіхи і невдачі, свої хвороби і спортивні перемоги, своє багатство і свою бідність. Ви — режисер вашого життя.

8- мий КРОК   “Молись”

Бог — великий програміст. Осмислить його людина не може, тільки його творіння.

У людини є душа, яка знаходиться одночасно в матеріальному і духовному світі. Задача людини в цьому світі — з'єднати своє самопізнання зі своєю душею,  тобто підняти своє “я” на духовні рівні,  з'єднати з Богом.

Молись. Проси все, що тобі необхідно... молитва кращий спосіб отримати це.

Молись з почуттям і бог тобі відповість.

Молись зосереджено, з радістю.

Молись в полі, при можливості. Всі трави приєднаються до молитви. Хвали Бога.

Головне в  молитвах — віра в те, що вони не залишаться без відповіді.

Звертайся до Бога своїми словами. Склади для себе свої особисті молитви. Це пробуджує сили і розширює можливості мислити.

Хай звичкою стане кожен день усамітнюватись і розмірковувати. Розкривай перед Богом свої самі потаємні думки і почуття.

Веди бесіду з Богом, як з своїм кращим другом, розповідай йому все.

Учись молитись і пізнаєш Бога, будеш зв'язаний з ним.

Молитва дає нові можливості, духовність, впевненість в підтримці Бога, його любові.

Світ влаштований за принципом “Все повертається...” Якщо хочеш, щоб Бог давав тобі, давай більше іншим... Виділяй 10% свого прибутку на добрі справи. Чим більше віддаси, тим більше отримаєш. Це один із секретів успіху.

9- тий КРОК   “Створюй відносини”

Дві самі головні здібності, володіючи якими можна досягти всього, що захочеш, це уміння створювати і підтримувати відносини (комунікабельність) і здатність до навчання.

Правила поліпшення відносин.

1. Не критикуйте, не жалійтесь, не звинувачуйте.
  2. Будьте щедрими на похвалу, шукайте, за що можна щиро похвалити.
  3. Думайте про бажання інших. Враховуйте їх.
  4. Проявляйте величезний інтерес до співрозмовника.
  5. Посміхайтесь.
  6. Запам'ятовуйте імена людей. Звертайтеся до людини по імені.
  7. Будьте уважним слухачем. Спонукайте говорити інших про себе самого.
  8. Говоріть на теми, що цікавлять співрозмовника.
  9. Давайте співрозмовнику відчути, що ви признаєте його важливість. Робіть це щиро.

10- тий КРОК   “Вдосконалюйтеся”

Змінюєтесь ви — змінюються ваші переконання про свої можливості; змінюються дії — і ви отримуєте те оточення, котре хочете.

Ентоні Робінс учить“постійно і безперервно вдосконалюйся” . Я постійно прагну до знань, шукаю нові, більш дійові шляхи. Це вселяє мені впевненість, що я завжди можу чомусь навчитись, постійно розширювати свій світогляд, можу весь час рости.

В кінці дня задавайте собі питання: “Що я дізнався сьогодні? Який вніс вклад або що удосконалив? Що мені доставило радість?”.

Три основні напрямки вдосконалення.

Фізичний розвиток. Глибоке дихання дає енергію, здоров'є, витривалість, радість. Фізичні вправи 10 хв щоденно — зменшують стрес, збільшують енергію, засіб від депресії, підвищують впевненість, дають відчуття благополуччя, регулюють вагу, підвищують витривалість, знижують болі в спині, шиї. Загартування - відро льодяної води на голову. Харчування - 10 стаканів чистої води з шматочком лимона. Основа раціону зелені овочі (70%). Їсти треба не поспішаючи: чим менше з'їсте, тим краще

Інтелектуальний розвиток. Задавати собі питання(вранці і ввечері, хоча б по одному). Читати пізнавальне, цікаве, виховне не менше 30 хвилин на день 1 книга в місяць, підкреслюючи ідеї і переказуючи їх 5 раз іншим людям. Розвивати пам'ять. Духовний розвиток. Задача — усвідомить свою суть, перенести своє “я” в свою душу і стати вільним від обмежень матерії.

Хочеш досягнути успіху?

69%, 9 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

31%, 4 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
4

Комментарии

111.07.10, 11:30

Ще кілька цікавих ідей.

213.07.10, 17:26Ответ на 1 от N 47-ий

Ще кілька цікавих ідей.

Це не ідеї, а перевірений шлях

32.09.10, 17:58

Можете посетить сайт http://topbux.ucoz.ua/. Очень много интересных вариантов и предложений.

42.01.11, 19:06Ответ на 3 от Jmekushka

Можете посетить сайт http://topbux.ucoz.ua/. Очень много интересных вариантов и предложений.Дякую за інформацію!

54.11.12, 23:34

Людина народжується для того щоб ЖИТИ

66.11.12, 01:37Ответ на 5 от Sunny Side

Людина народжується для того щоб ЖИТИІ що ж Ви розумієте під "ЖИТИ"?

76.11.12, 06:40Ответ на 6 от буття

на жаль, друже, я не поміщу тут усього, що розумію, під тим словом тай у кожного свої поняття...

87.11.12, 02:06Ответ на 7 от Sunny Side

на жаль, друже, я не поміщу тут усього, що розумію, під тим словом тай у кожного свої поняття...Можливо Ви мали на увазі, що успіх не потрібен. Пливи собі вниз по течії і ЖИВИ.

97.11.12, 07:48Ответ на 8 от буття

я завжди пливу проти ... течії. але це мій шлях

107.11.12, 23:42Ответ на 9 от Sunny Side

я завжди пливу проти ... течії. але це мій шляхНу і як успіхи?

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая