хочу сюда!
 

Татьяна

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-48 лет

Що таке Успіх?

Закони Всесвіту, Закони Успіху вщент розбивають міф про те, що успіх є результатом важкої праці, точного планування або керованих вами амбіцій.

Варто вам зрозуміти вашу справжню природу і навчитися жити в гармонії з нею, до вас легко і без всяких зусиль хлинуть добробут, здоров'я, взаємини з людьми, які принесуть вам задоволення, енергію та ентузіазм, а також матеріальне благополуччя.

Ви - це рушійне вами ваше глибинне бажання. Яке ваше бажання, така ваша воля. Яка ваша воля, такі ваші дії. Які ваші дії, така ваша доля.

Успіх в житті це безперервне розширення відчуття щастя і поступове досягнення поставлених перед собою цілей. Успіх - це здатність задовольняти свої бажання без особливих зусиль. І тим не менше успіх, включаючи створення багатства, завжди вважають процесом, який вимагає важкої праці, і люди зазвичай вважають, що досягнення успіху можливе лише за чужий рахунок. Ми потребуємо більш духовного підходу до поняття успіху і достатку, яке є не що інше, як спрямований до вас щедрий потік матеріальних благ. Знання і застосування духовних законів дозволить вам жити в гармонії з природою і робити все, за що б ви не взялися, безтурботно, радісно і з любов'ю.

Успіх має багато аспектів, матеріальне багатство - лише одна з його складових.

Успіх - це подорож, а не місце призначення. Матеріальний достаток, у всіх своїх проявах, стає одним з тих аспектів, які роблять цю подорож більш приємною. Але успіх включає також гарне здоров'я, енергію та ентузіазм, взаємини, які б вас задовольняли, свободу творити, емоційну і психологічну стійкість, відчуття благополуччя, спокійний розум.

Справжній успіх — це переживання дива. Це розкриття Божественного всередині нас. Це відчуття дива всюди, куди б ви не пішли, у всьому, на що б не впав ваш погляд, - в очах дитини, в красі квітки, в польоті птаха.

Коли ми починаємо сприймати своє життя як чудовий прояв Божественного - не від випадку до випадку, а постійно, - тільки тоді ми розуміємо істинний сенс успіху.

Закон - це процес, завдяки якому неявне стає явним, мрійник здійснює свої мрії.

Наше фізичне тіло, фізичний Всесвіт - все, що ми можемо сприймати з допомогою своїх органів почуттів, - все це є перетворенням неявного, невідомого і невидимого в явне, відоме і видиме.

Фізичний Всесвіт - Сутність Я, яка звернулася до Себе, щоб випробувати Себе як дух, розум і фізичну матерію. Іншими словами, весь процес творення - це процес, за допомогою якого Я, або Божественне, висловлює Себе. Свідомість в русі виражає себе у вигляді об'єктів Всесвіту у вічному танці життя.

Джерело всього творіння - Божественне (або дух); процес творення - Божественне в русі (або розум); об'єкт творіння - фізичний Всесвіт (який включає фізичне тіло). Ці три складових реальності, дух, розум і тіло - або спостерігач, процес спостереження і спостережуване, - по суті, одне і те ж. Усі вони прийшли з одного і того ж місця: з поля чистих потенційних можливостей, яке є простором непроявленого.

Фізичні закони Всесвіту - це, по суті, весь хід розвитку Божественного в русі, або свідомість в русі. Коли ми розуміємо ці закони і застосовуємо їх до свого життя, ми можемо створити все, що б ми не захотіли, адже ті ж закони, які природа використовує для створення лісу, галактики, зірки або людського тіла, можуть також змусити здійснитися наші найглибші бажання.


https://www.youtube.com/watch?v=XpzocnjQ5gQ


Успіх є


20%, 1 голос

20%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

20%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

40%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
4

Комментарии

Гость: зпалив москву

123.03.15, 05:35

відсутність бажань.

  223.03.15, 23:25Ответ на 1 от Гость: зпалив москву

  відсутність бажань.Мабуть так простіше, проте без надії на успіх

   324.03.15, 19:41

   Ця маячня випадково не з тієї зАморочі, що носять єгови та інші релігійні месіонери?
   " Яке ваше бажання, така ваша воля. Яка ваша воля, такі ваші дії. Які ваші дії, така ваша доля" А якщо мої дії хтось обмежує? То яка, чорт би побрав цього філософа, моя воля? Кажуть, що камбала може вирости з дев'яти поверхову будівлю, Та хто ж їй це позволить Тому й доля у неї така бути невиличкою і ховатись під колір середовища.
   "Успіх приходе до того хто його прагне" виходить що 20% населення Землі прагнули успіху а решта були лодирі і дурнуваті. Бо не зрозуміли свою справжню природу і не змогли жити в гармонії
   Жодин рядок цього опусу не витримує критики.

   "Думкам чужим не дозволяй приспати власне сумління" судячи по тому як думка наших ЗМІ і уряду зпівпадає з народною-воно вже спить

    425.03.15, 00:55Ответ на 3 от andrej1

    Ця маячня випадково не з тієї зАморочі, що носять єгови та інші релігійні месіонери?
    Запевняю Вас, Андрію, тут нема нічого релігійного.
    Жодин рядок цього опусу не витримує критики.
    Я Вас розумію, Андрію. Нас не вчили, як добиватись успіху. Хочу в цьому розібратися та поділитися з Вами і, як бачите, не завжди виходить.
    Дуже прошу переглянути цей матеріал http://blog.i.ua/community/1791/1631916/. Мені дуже важлива Ваша думка, Андрію!

     529.03.15, 13:55

     п 1-9

      629.03.15, 21:01Ответ на 5 от doktor_khaos

      п 1-9Чи Ви вже досягли успіху, Докторе? Маєте бажання?