Шлях до кращого життя!

Щоб наше життя стало ліпшим, застосуємо поради психологів.
Насамперед, налаштуйтеся на позитив, думайте тільки про хороше. 
Не поспішайте, але намагайтеся робити все вчасно.
Почніть вести щоденник і відзначайте там справи. 
Або ж робіть нагадування в телефоні. 
Ставтеся до своїх проблем як до завдання, планів, які ви обов'язково виконаєте, але не бійтеся помилитись. 
Головне - почати. Тому не відкладайте справи на потім!


16 січня. Понеділок. Добрі новини


Сьогодні, 16 січня, понеділок, приніс такі файні новини:


1. Український народ БОРЕТЬСЯ проти путлерівських покручів та покидьків російських окупантів.

2. Процес звільнення окупованих територій Донбасу від бойовиків та російських військових повинен розпочатися восени 2017 року. Про це в ефірі Еспресо TV заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. Він зазначив, що це станеться після того, як російський агресор перестане фінансувати терористів. Тука сказав, що питання звільнення від російської окупації Криму та Донбасу необхідно відокремлювати одне від одного, адже, на його думку, для повернення анексованого півострова знадобиться набагато більше часу.

3. Зранку в Україну завітав Джозеф Байден. Експерти вже назвали його приїзд «ритуальним візитом-символом». В ЗМІ повідомляють, зокрема на радіо «Свобода», що саме Байден передає Україні модель, коли топ-контактною особою для Києва у Вашингтоні є віце-президент, який персонально дуже тісно й активно опікується українськими справами, допомагаючи Україні. Інші видання вказують, що візит Байдена , покликаний запевнити, що американська сторона й надалі буде прихильною до України.

4. Україна проінспектує кілька військових частин на Ростовщині. Росія дозволить українським інспекторам відвідати кілька військових формувань та частин російської армії, дислокованих на території Ростовської області, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на Міноборони РФ.

 

5. У польському місті Лодзь відбулося відкриття десятого Консульства України. Почесним консулом призначений мешканець Лодзя Богдан Генрік Висоцький, бабуся і дідусь якого походять з України. Про це повідомляє Wiadomosci.

 

6. У Парижі українські емігранти об’єдналися в асоціацію «Ідеї без кордонів». Не забувають про українські звичаї й традиції, намагаються святкувати Різдво з колядками, вертепом і кутею, а тому стараються триматися разом. Цьогоріч волонтери асоціації зорганізували Різдвяний вертеп для православної церкви в Парижі. Потім урочисто пройшли вулицями столиці Франції, побували вони й біля Ейфелової вежі. Учасники «Ідеї без кордонів» збираються не лише на Різдво чи Великдень, вони також організовують свята вишиванки, виставки до Шевченківських днів, ярмарки.

7. Голова представництва Євросоюзу в Україні, посол Ю. Мінґареллі,  заявляє, що Європейський союз продовжить надавати підтримку Україні, незважаючи на політичні зміни усередині країн-членів ЄС. 

8. Як повідомляє Радіо «Свобода», відтепер проект «Донбас. Реалії» виходитиме в ефір на телеканалі «112 Україна». Крім цього Радіо Свобода запустило нову програму «Радиво», в якій будуть представлені історії про незвичайних-звичайних людей. Першим гостем передачі вже став відомий казкар і волонтер Сашко Лірник, який переконаний: «На Донбасі казка – це потужна зброя, а казкар – це потужний військовий підрозділ».

9. Приватна американська космічна компанія SpaceX повідомила про запуск своєї ракети Falcon 9, вперше з моменту аварії у вересні минулого року. Через 8 хвилин після запуску перший ступінь ракети успішно приземлився на безпілотну платформу в Тихому океані. Компанія SpaceX є однією з двох приватних космічних компаній, що уклали контракти з NASA на доставку вантажів на Міжнародну космічну станцію. Використання багаторазових ракет Falcon 9 здешевлює запуск космічних апаратів.

10. Британська співачка Наталка Пасічник сказала в інтерв’ю: «Найцікавіше в мені те, що я українка». Наталя Пасічник 17-річна солістка Молодіжного оркестру Барнета, а також студентка Вудхауз-коледжу в північному Лондоні. Як і її батько, вона народилася у Великій Британії в українській родині.

                                                                                                      

Дайджест позитивних новин підготовлено спеціально для ФБ-групи «Файні новини»:

https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-700024123365955/?pnref=story

та
https://www.facebook.com/groups/fayninovyny/

Файні новини. 15 січня


Сьогодні, 15 січня, неділя, принесла такі файні новини:


1. Український народ БОРЕТЬСЯ проти путлерівських покручів та покидьків російських окупантів.

2. Як повідомляє ЗСУ в Твіттері, наші механіки налагодили ремонт в бойових умовах. «Наші механіки мають золоті руки. Велике спасибі волонтерам!» йдеться в повідомленні.  

3. В Ужгородському районі Закарпатської області в грудні була введена в експлуатацію мережева сонячна електростанція «Гута-2» потужністю 3,5 МВт. На станції задіяно 13 тис. 288 сонячних модулів.

4. Национальна комісія, що  регулює стан сфери енергетики й комунальних послуг (НКРЕКУ), знизила "зелені тарифи" на електроенергію, що виробляється сонячними і вітровими установками  приватних домогосподарств.

5. «Укрзалізниця» 17 січня 2017 року запустить перший поїзд з вагонами-трансформерами. Про це у Facebook повідомив глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

6. У Чернігівській області  станом на 2017 рік введено в дію 4 тваринницькі об’єкти на 1150 корів молочного напряму продуктивності. Це підсумок  реалізації  майже 20 інвестиційних проектів у тваринницькій галузі.

7. «Україна зараз переживає бум авторських, або так званих крафтових, сирів». Таку думку в інтерв'ю Dairynews висловив співвласник ТМ Paolo Віталій Зеленський.

8. У світі за допомогою срібних наночасток створено малесенькі лазери.

9. На Прикарпатті відбулася "Битва вертепів" в якій за звання кращого змагались десять колективів із всієї області. Фестиваль вертепів на Прикарпатті організували вперше. Таким чином організатори хочуть популяризувати українські традиції.

10. Міський голова Глухова Мішель Терещенко опублікував книгу про свого діда «Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко». У книзі йдеться про незвичайні події  та перипетії долі цієї видатної людини. Під час жовтневого перевороту він все втратив, але зумів почати життя з чистого аркуша і, живучи в еміграції, став одним із найбільш шанованих фінансистів світу.

Дайджест позитивних новин підготовлено спеціально для ФБ-групи «Файні новини»:

https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-700024123365955/?pnref=story

та
https://www.facebook.com/groups/fayninovyny/


як розпізнати ФСБШ-них тролів і як з ними боротися

Представництво Євросоюзу в Україні видало відеоінструкцію "Як розпізнати прокремлівських тролів"
Про це повідомляє представництво у Facebook.

Дипломати вважають, що найманих коментаторів в Мережі можна розпізнати в чотири кроки: ідентифікація троля, вивчення передісторії, позначення, ігнорування.

відео на Експресо:

http://espreso.tv/news/2017/01/14/predstavnyctvo_yes_v_ukrayini_pokazalo_yak_rozpiznaty_kremlivskykh_troliv


14 січня. Позитивні новини


Сьогодні, 14 січня, субота, принесла такі файні новини:


1. Добра новина, що сьогодні завітав до нас Другий Празник в гості : Святого Василя ! Рік новий! Ой радуйся, земле – Рік Новий народився!

2. Український народ БОРЕТЬСЯ проти путлерівських покручів та покидьків російських окупантів.

3. Міністерство оборони у Твіттері повідомляє, що інформація про захоплення українських військових і техніки біля Донецька є фейком російської пропаганди. Оприлюднення старих кадрів на одному із пропагандистських російських каналів має на меті підняти моральний дух окупантів, що останнім часом помітно впав.

4. Президент України відвідав Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби та вручив нагороди воїнам-прикордонникам, які відзначилися в зоні проведення антитерористичної операції й отримали поранення під час виконання службових обов'язків.

5. Госпіталь для прикордонників отримав сучасне японське обладнання на 22 млн 502 тис грн. Це комп’ютерний томограф «Toshiba» 2016 року, відеоендоскопічний комплект «Olympus», цифрова рентгенівська система «Calypso». Донором проекту виступив Уряд Японії за сприянням Офісу проектної підтримки ООН (UNOPS).  

6. Інженерна група "Арей" показала, як буде виглядати новий український танк T-Rex. танк має броньований корпус з елементами динамічного захисту, моторно-трансмісійну установку і гусеничну ходову частину. 

7. Президент Сполучених Штатів Барак Обама продовжив на рік дію санкцій, введених проти Росії у зв'язку з її діями в Криму і на Донбасі.

8. Німеччина планує виділити 2,3 млн євро на гуманітарну допомогу жителям сходу України.

9. Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд відмовилася йти на угоду із Росією заради зняття заборони на в’їзд до РФ.

10. У Києві до 28 січня в Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України діятиме виставка “Мистецтво кобзарів в архівних документах (за фондами ЦДАМЛМ України)”.

11.19-тирічний сирота із Івано-Франківщини Ігор Лещишин віддав 23000 грн, які збирав на придбання будинку, на потреби військових.


Дайджест позитивних новин підготовлено спеціально для ФБ-групи «Файні новини»:

https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-700024123365955/?pnref=story

та
https://www.facebook.com/groups/fayninovyny/

Нинішні позитивні новини

Сьогодні, 13 січня, п’ятниця, приніс такі файні новини:


1. Сьогодні православні та греко-католики України відзначають Щедрий вечір. Святкування  походить від давнього дохристиянського звичаю. За християнським календарем — це день преподобної Меланії (Меланки, Маланки, Миланки). Меланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини, які в народі так і називають  «Гостини Меланки».

2. Україна в 2016 році збільшила експорт електроенергії на 10,3% (на 375,3 млн кВт-год) порівняно з 2015 роком – до 4 млрд 16,9 млн кВт-год.

3. У Миколаєві президент вручив ордери на квартири для сімей 15 військовослужбовців-учасників АТО, які отримали інвалідність через поранення в бойових діях.

3. Національна рада видала дозвіл Національній телекомпанії України на мовлення на території проведення АТО. Тепер мешканці підконтрольних та окупованих територій зможуть слухати інформаційні програми «Українського радіо», а також передачі, створені разом із «Голосом Донбасу», «Радіо Свобода», які адаптовані для мешканців окупованих районів Донецької і Луганської областей.

4. Анонсований візит віце-президента США Джозефа Байдена в Україну підкреслить важливість надання країні підтримки з боку США.

5. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенбер заявив, що Альянс посилює присутність у Європі через самовпевненість Росії.  Головна причина цього -  російська агресія на сході України та окупація Криму .

6. У 2016 році експорт цукру склав 465,9 тис. тонн, що є рекордним показником за всю історію незалежності України. Відтак, присутність українського бурякового цукру на світовому ринку збільшилася у чотири рази у порівнянні із попереднім роком. Про це повідомили у прес-службі Мінагрополітики.

7. УАК повідомляє, що обсяги квот на експорт української продукції до країн ЄС зростають з року в рік. Стосується це і квоти на мед, збільшеної у 2017 році до 5 200 тонн (5 000 тонн у 2016 році).

8. ЄС та Африка стали основними імпортерами українских чорних металів.

9. У Миколаєві відкрили спортивний корпус спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування. На відкритті був президент.

10. Україна з 13 до 20 січня вперше приймає Кубок світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців, який стартує у с. Яворів Турківського району Львівської області.

12. Новий вид гібонів у Китаї назвали на честь Люка Скайвокера.

13. Вчені з Інституту Скріппса (США) виявили головний фактор клітинного старіння. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Science.

14. У китайському видавництві «Petrel Publishing House» шеститисячним тиражем вийшла книга Творчої майстерні Аґрафка «Зірки і макові зернята», що побачила світ у 2014 році у львівському видавництві Старого Лева. Це вже сьома мова, на яку було перекладене видання.

Дайджест позитивних новин підготовлено спеціально для ФБ-групи «Файні новини»:

https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-700024123365955/?pnref=story

та
https://www.facebook.com/groups/fayninovyny/

Барбара Рід та її диво-ілюстрації



Якщо ви бажаєте долучити свою дитину до прекрасного, то вам вкрай необхідно запропонувати їй книги канадської письменниці Барбари Рід (Barbara Reid). Все в книгах авторки спонукає до споглядання мистецтва. Адже ілюстрації в них створені із пластиліну! Ілюстрації до своїх творів також власноруч виробляє Барбара Рід. В них майстерно поєднується стиль кольорів і текстура, а для більшого засвоєння дітьми зображеного мисткиня вдало підбирає тексти. Вона напрочуд тонко розуміє, що саме потрібно малюкам, бо в дитинстві мріяла бути письменником. Але доля склалась так, що коли підросла, вирішила вступити в художній коледж, малювати їй теж подобалось. Врешті Барбара поєднала ці дві професії і почала писати книги для дітей та ілюструвати їх.



Читати повністю: http://h.ua/story/435597/#ixzz4VZINJDLc

12 січня

Сьогодні, 12 січня, четвер, приніс такі файні новини:



1. У боях на Світлодарській дузі загинули 200 окупантів.

2. В Україні заборонили канал «Дождь».

3. Благодійна організація United Help Ukraine, яка збирає та надсилає допомогу для українських воїнів АТО, бере участь у фотоконкурсі, щоб поширити більше інформації про поточну ситуацію в Україні.

4. Головне управління розвідки повідомило у Facebook, що військові РФ, які воюють на Донбасі, продовжують самовільно залишати передові позиції.

5. Віце-президент США Байден 15 січня планує відвідати Україну.

6. Альбом українського дуету альтернативної поп-музики  Zapaska "Помалу" англійське  видавництво Overblown назвало кращим за 2016 ріку  пострадянському просторі. Друге місце посів «Океан Ельзи» з «Без меж».

7. Українські спортсмени Кравцов, Гладир, та Корнієнко, котрі виступають за зарубіжні клуби перемагають на євроарені.

8. Українська економіка в 2016 році відновила зростання, а експортери почали знаходити під ногами твердий ґрунт. Бізнес, поступово приходячи в себе від російської агресії, переорієнтовується на нові ринки збуту, і 2017 рік, що почався, має високі шанси стати переломним для української торгівлі. Так вважає, Максим Шевченко на сайті УНІАН. 

9. Нинішній президент Болгарії Росен Плевнелієв закликав свого наступника засудити дії Путіна, аби не повернутись у ХІХ ст., коли його країна стала жертвою великої держави у боротьбі за сфери впливу.

10. Нові дослідження науковців Гренобльського університету оприлюднили дослідження стосовно того, що мова почала зароджуватися 25 мільйонів років тому.

© Риженко Тетяна,2017

https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-700024123365955/?pnref=story

та
https://www.facebook.com/groups/fayninovyny/

Файні новини


Сьогодні, 11 січня, середа, приніс такі файні новини:

1. Український народ БОРЕТЬСЯ проти путлерівських покручів та покидьків російських окупантів.
2. Українські бійці підняли державний прапор на місці жорстоких боїв біля Донецького аеропорту! 
3. 11 січня, ми відзначаємо найбільш ввічливе свято року День «дякую». Така традиція з'явилася з ініціативи ЮНЕСКО та ООН. Нуковці стверджують, що середньостатистичний українець дякує приблизно 50 разів на день. 
4. У Радбезі ООН нагадали, що Україна третій рік протистоїть російській "гібридній війні". Про це сказав під час дебатів у Раді безпеки ООН з питань запобігання конфліктам і підтримки миру заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.
5. Світовий банк зберіг прогноз зростання економіки України в 2017 році на рівні 2%, відзначивши при цьому прогрес у реформуванні системи державних фінансів, боргової політики, реформуванні енергетичного та банківського секторів.
6. В Канаді міністром МЗС стала етнічна українка Христя Фріланд. Фріланд пишається своїм українським корінням та шанує традиції.
7. Посол України в Америці Валерій Чалий обговорив з радником з національної безпеки обраного президента США Дональда Трампа Майклом Флінном найближчі плани взаємодії.
8. Сенат США пропонує ввести санкції за інвестиції в енергопроекти та борг Росії. Держсекретар США Керрі заявив, що санкції вдарили по Росії і дали чітко зрозуміти, що є ціна, яку вона заплатить за все.
8. У Великобританії проти російських порушників прав людини готують відповідний закон.
10. У лавах бойовиків збільшилась кількість випадків самогубств та дезертирства. Про це повідомляється на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.
11. В Національному музеї історії України працює виставка “Українська Антарктида”, присвячена 20-річчю існування станції "Академік Вернадський" – єдиній антарктичній станції України, де здійснюється кліматичний моніторинг, дослідження покладів корисних копалин та змін магнітного поля Землі, спостереження за життям на континенті й під водою.
12. На Кубані виспівують українські колядки. У мережі набирає популярності відео зі святкуванням Різдва в селі Відродження, що на Кубані, яке супроводжується українськими традиційними дійствами та звичаями.

© Риженко Тетяна,2017

Дайджест позитивних новин підготовлено спеціально для ФБ-групи «Файні новини»:
https://www.facebook.com/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%96-%…/…
та
https://www.facebook.com/groups/fayninovyny/

концерт на підтримку

У Литві 13 січня відбудеться концерт на підтримку мирних жителів, що постраждали на сході України, а також українських військових. Зокрема, до глядачів звернеться Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайтє. Про це УНН повідомили в прес-службі посольства Литви в Україні.