Чому я не святкую День Незалежності Українського Паханату?

Для мене День Незалежності - сумне свято. Поясню, чому...

Ще у далекому 1991 році, коли я був активістом багатьох "стрьомних" громадських організацій національно-демократичного спрямування типу УГС (Українська Гельсинська Спілка) чи СБЛ (Студентське Братство Львова), то відповідно більшість вільного часу ідеалістично віддавав участі та підготовці різноманітних акцій. І десь у глибині серця вірилося, що омріяна Україна, велична і найсправедливіша у світі, постане серед інших держав із мінімальною кров'ю. Бо вік був такий, що про можливу смерть чи каліцтво на політичних акціях якось не думалося, - боявся тоді хіба, щоби з інституту не вигнали "за політику".

І коли грізні, думалося, гекачепісти виявилися кумедними і нещасними вискочками, а з вулиць зникли якось раптово військові патрулі, що грізно зиркали на наші саморобні значки-тризубці, то проголошення Держави сприйнялося із певним розчарування... Бо готувалися до тривалої боротьби, можливих арештів, вивчали тактику вуличних сутичок, вчилися робити "коктейль Молотова" і т.д., а тут р-а-аз і на тобі - Незалежність!

Проголошена за підтримки тодішньої комуністичної більшості у парламенті (т.зв. "група 239") ненависним нам тоді (та й зараз!) другим секретарем комуністичної партії УРСР хитрим Кравчуком, який ще півроку перед тим знущався у телевізорі з нашого синьо-жовтого Прапора - вже тоді видавалася мені якоюсь бутафорною і нещирою. Тепер, через 23 роки, я розумію, що тодішні комуно-фашисти голосували хіба за втечу від демократичного тоді Єльцина, який з бронетранспортера показав великий "фак" Горбачову та й нещасним путчистам! І ця хитра операція була провернута в парламенті УРСР за допомогою наших наївних і тупеньких "демократів", більшість яких складали залякані і продажні "сцикуни-пісатєлі" і які навіть уяви не мали, для чого і для кого ця незалежність потрібна і як взагалі жити без парткомів, обкомів та райкомів комуно-фашистської партії?

Далі потерпіть ще трохи мого щирого історичного екскурсу... Ідеалісти з "Народної Ради" тішилися як малі діти, коли зухвалі та досвідчені інтригани-комуняки, тоді трохи ошелешені стрімким перебігом "параду суверентетів", запропонували покійному Чорноволу, братам Гориням і Лук'яненку і всім сцикунам, які за щирими і довірливими "шестидесятниками" ховалися і завжди ними прикривалися, - малий Герб, Прапор і Славень, а взамін запропонували не лізти тим у економіку. Наші рагулі-поцрєоти слухняно і досі виконують цей наказ комуністичних і комсомольських функціонерів, які успішно і вкупі з криміналітетом розікрали Україну... Багату ядерну освічену і перспективну тоді для всіх нас країну...

Тому я маю такий невеселий настрій щороку у переддень і у День Незалежності. Тому так боляче дивитися на ці однаковісінькі вгодовані мармизи франківських чи донецьких мусорів і прокурорів, які обслуговують цю хунту, тому я не вірю у щирість дерслужбовців з "білого дому", яких зобов'язують у обідню перерву відстояти пів-години на якомусь дебільному черговому "всенародному віче", де кілька зухвалих казнокрадів і кілька штатних придурків піаряться перед мовчазним, проплаченим і заляканим стадом рагулів!

Та все ж щороку вивішую з вікна єдиний на 105-квартирний будинок Державний Прапор - в пам'ять про тих простих і чесних, хто віддав життя за омріяну Україну і кого ця куревська Україна-Паханат досі не визнала! Тепер ви вже точно знаєте, чому я, Руслан Коцаба, не виношу всіх цих "хитрозроблених" комуно-комсомольців шлемків-федорчуків-купчаків, які досі керують мною і моєю Україною, як би ця блядська влада не змінювалася-перефарбовувалася.... Героям слава?
 Не вітаю із цією бутафорною незалежністю, але твердо вірю, що прийде справжня Незалежність, яку ми будемо весело і щиро святкувати, впевнені у завтрашньому дні Держави! Держави, яка гарантуватиме самореалізацію її Громадян, а не самовиживання, як є зараз. Отже, до праці за створення НОРМАЛЬНОЇ держави, де усім буде затишно і спокійно, де за думки не обзиватимуть "ліберастом", а пенсіонери не нишпоритимуть на смітниках, щоби вижити. Де освіта буде якісна, а не теперішня дико-комерціалізована, де правоохоронні органи не будуть мати сьогоднішній рівень ненависті від населення, де буде можливість знайти справжню роботу, яка дозволила б прогодувати сім'ю. Країна, яка не відлякуватиме справжніх інвесторів дебільними заявами владоможців-дебілів, котрі невимовно хочуть корупційних "відкатів". Це все, лелію надію,- попереду. Отож, до праці...

ЗАЯВА Громадського комітету вшанування пам’яті жертв Бабиного Я

29 вересня 2011 року виповнюється 70 років з початку розстрілів нацистами мирного населення у Бабиному Яру. Тисячі людей різних національностей, віросповідань і політичних поглядів знайшли тут свій останній спочинок - полонені червоноармійці та українські націоналісти, євреї та роми, православні священнослужителі й прості кияни.
Традиція вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру започаткована 29 вересня 1966 року - в 25-ті роковини розстрілів у Бабиному Яру відбувся стихійний багатотисячний скорботний мітинг української інтелігенції, де, зокрема, виступили Іван Дзюба та Віктор Некрасов, український та російський письменники-дисиденти.
Іван Дзюба про це згодом писав так: «Темні людиноненависницькі сили чомусь для своїх моторошних злочинів прагнуть обрати благословенні місця природи — певно, з інстинкту наруги над духом життя. Так, чудова окраїна Києва — Бабин Яр — стала місцем, куди більшовицька влада потай скидала жертв Голодомору 1933 року. А через вісім років фашистські загарбники обрали Бабин Яр місцем застрашливої демонстрації своїх методів «остаточного вирішення єврейського питання», тобто винищення євреїв як нації, а водночас — і розправи з усіма своїми політичними противниками та з непокірними людьми різних національностей, не в останню чергу — українцями, серед яких і наша видатна поетеса Олена Теліга».
З часу відновлення Української незалежної держави 29 вересня стало датою офіційного вшанування жертв Бабиного Яру. До вироблення заходів та їх проведення стали залучалися представники різних громадських і політичних організацій, зберігався паритет щодо пам’яті різних спільнот, представники яких поховані у братській могилі в Бабиному Яру.
На жаль, поточного року все інакше – у розробленому відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2010 р. № 491 урядовому плані заходів до 70-х роковин трагедії Бабиного Яру не враховано позиції ряду громадських організацій.
Однобокість офіційного плану заходів породжує сумніви щодо щирості співчуття до жертв страшної катастрофи у Бабиному Яру. Урядовий Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів до 70-х роковин трагедії Бабиного Яру застосував принцип сегрегації (штучного відокремлення однієї групи населення від цілого), поділивши мучеників нацизму за походженням на обраних, гідних поминання і доброї пам'яті, та другорядних.
Такі дії влади негативно сприймає широка громадськість. Зокрема, представники громадських організацій ромів у заяві, розповсюдженій у ЗМІ, прямо говорять про План заходів до 70-річчя трагедії Бабиного Яру, запропонований Організаційним комітетом, як такий, що робиться «на кістках предків народу рома, ігноруючи пам`ять жертв голокосту розстріляних ромів у Бабиному Яру. Роми України вважають, що План заходів дискримінаційний і знищує історію народу рома для майбутніх поколінь».
Все це, разом узяте, спонукає, на нашу думку, до серйозних висновків: оскільки Бабин Яр є братською могилою, то діяльність Національного історико-меморіального комплексу «Бабин Яр» має будуватися на засадах мультикультурності із врахуванням історичної пам’яті усіх груп населення, що постраждали під час гітлерівської окупації України.
По-друге, у майбутньому Національний історико-меморіальний комплекс «Бабин Яр» має стати національним центром скорботи та примирення, де були б і сакральні символи різних релігій, і музей усіх невинно убієнних. Дорога до вшанування мучеників повинна бути відкрита для всіх.
Дотримуючись багатолітньої демократичної традиції, українська громадськість проведе 29 вересня 2011 року о 12 годині скорботне покладання квітів до пам’ятних знаків Меморіалу «Бабин Яр» і панахиду. Закликаємо всіх людей доброї волі, незалежно від їхнього походження та політичних поглядів, взяти з нами участь у вшануванні пам’яті невинно убієнних синів та дочок української землі.

Це прийнята заява оргкомітетом. Під нею вже підписалось більше 20 чоловік, серед яких 4 академіки, 2 Герої країни, нардепуки та відомі громадські діячі і політики.

Цікавий чат зі мною організувала Фіртка.if.ua - адреналін ще той

http://firtka.if.ua/?action=chat&id=21

Чат з Русланом Коцабою, громадським діячем

 CHUPA

А чого ви так Віктора Анушкевичуса не любите? Щось не порішав вам, чи то генетичне?

17.08.2011 11:14

Руслан Коцаба

Для початку всім присутнім на чаті мої щирі вітання та побажання приємно провести найближчі дві години! Сподіваюся, що я утримаю вашу увагу до 13 год. Стосовно Анушкевичуса: генетика тут ні до чого, - я нормально ставлюся до напів-євреїв і вважаю, що "полукровки" Грігян-Капітельман, брати Суркіси чи навіть наш кумедний Вітас Андрюсович Анушкевичюс не повинні мати жодних обмежень через своє неукраїнське походження, а повинні відповідати тільки за себе та свої вчинки. От якраз за відповідальність публічних людей я ратую та уповаю...

Коля

Пане Руслане, от ви написали кілька місяців тому листа голові Міжнародного валютного Фонду Домініку Строс-Кану, щоб він вас і вашу сім'ю виключив зі списку боржників-українців перед МВФ - і через невеликий час йому клеють справу, ніби то він, 60-літній дідусь згвалтував 100-кілограмову негритянську горничну в готелі, і під цим приводом звільняють з посади керівника МВФ. 1. Як ви думаєте, чи не ваш лист став причиною того, що Строс-Кан попав в немилість - не зійшовся в нього баланс МВФ на суму недоїмки по кредиту МВФ Україні - бо ви ж відмовилися платити? - і погнали єго... 2. Що ви взагалі думаєте про цю смішну історію з Строс-Каном? Кому він не догодив? 3. А ви не пробували написати листа Президенту України???)))

17.08.2011 11:27

Руслан Коцаба

стосовно мого нашумілого публічного звернення до МВФ та його колишнього керівника Строс-Кана повідомляю, що жодної письмової чи будь-якої іншої відповіді я досі не отримував. Думаю, що це вже не актуально, бо сучасна "єнакієвська" влада і далі намагається вирішувати свої "шкурні" питання за рахунок міжнародних запозичень, подвоївши їх з часу написання мого звернення. Я думаю так: якщо населення України (дехто називає гордо його "українським народом") байдуже і терпляче ставиться до падіння у багатолітню боргову яму своїх дітей та інших потомків і не реагує ніяким чином на знущання Хунти, то чому я повторно буду стібатися з МВФ чи наших вітчизняних кловунів? МВФ, незалежно від того, хто там зараз у керівництві і хто з ким спить, - дуже щасливе, що є лохувата Україна, яка у переддефолтній агонії бере під шалені відсотки кредити, які не вкладає у "рятувальний жилет", а відразу ж виплачує бюджетниками чи розкрадає бюджетниками... Стосовно 100-кілограмової проститутки, то Ви мене заінтригували... :)

vasyl pavuk

Руслане, а чи не боїтеся ви за своє життя і життя своїх близьких, так відверто виступаючи проти чинної Хунти? Чи вдало з*їздили у Росію минулого тижня? Як складаються стосунки із колишнім ворогом-бютівцем Дмитром Шлемком? Чи плануєте зараз підтримувати репресований донецькими БЮТ?

17.08.2011 11:45

Руслан Коцаба

тут відразу кілька питань, тому почну із-заду... ;) Я НЕ ПЛАНУЮ ПІДТРИМУВАТИ БЮТ, бо його ніхто НМД не репресує, але я буду чинити певні дії і в мене є чітка позиція стосовно роздуванню нерозумною владою рейтингу Тимошенко. Вона найсильніший на сьогодні український політик, Вона має найвищий рейтинг, але за все треба відповідати... Тільки, звичайно, не за ті глупства, у яких кумедна "єнакієвська шпана" її звинувачує! Я проти репресій, але я на Майдан у 2004-му поїхав щиро і безкомпромісно (і зараз продовжую!) відстоювати принцип "Бандитам - ТЮРМИ!". Мені байдуже, чи бандит під помаранчевим, голубим чи біло-сердешним прапором! Казав розумний чоловік у розумному фільмі :"ВОР ДОЛЖЕН СІДЄТЬ В ТЮРЬМЄ!" Стосовно Шльоми, то відповідно я вже відповів вище. Коли БЮТ керував у області, то мав би передбачити, що прокуратура є у кожній державі і тюрми не повинні пустувати... :) Невже хтось має сумніви, що Янукович буде так само засуджений, якщо доживе, за "здачу без бою" Севастополя чи запланованої ним здачі ГТС? Я вірю і Вас запевняю! Влада завжди має пам`ятати, що вона колись стане опозицією і навпаки... Тепер стосовно поїздки у Расєю, то є на Укрправді мій детальний звіт-стаття з кольоровими фотками: http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/08/15/52275/ І насамкінець про страх за себе та родину: звичайно, боюся, бо належу до реалістів, але роблю це все з переконання та вірою у якусь перспективу... Буду радий, якщо і Ви так вважаєте!

Дімон

Всіх питаю таке: В чому Ви особисто заощаджуєте на "чорний день"? В доларах, в євро, в золоті, в гречці? Але вас спитаю по-іншому - Ви хоч якось готуєтеся до "чорного дня"? Яку маєте зброю? Куди плануєте втікати з міста в "час Ікс"?

17.08.2011 11:55

Руслан Коцаба

заощаджень особливих не маю, бо ж двоє маленьких донечок і дружина у безоплатній відпусці, але, Вам, якщо задаєте це питання усім, відповім: зберігати гроші не варто ні в гривні, ані в долярах! Нас чекає затяжна криза і можливо, громадянська війна... Тому рекомендую, якщо у Вас вільних кілька тисяч гривень, накупити швидко незіпсовуючих продуктів харчування - гарантую на кінець року 80 відсотків економії! Жоден долар того Вам не дасть. Якщо у Вас кілька десятків тисяч, то рекомендую прикупити сільську хатину із великим обробленим городом: на випадок заворушень чи можливої війни це допоможе врятувати Вашу родину. Якщо кілька сотень тисяч - то рекомендують специ-економісти виводити їх у цивілізовані країни для заснування чи спів-заснування якихось бізнесових тем. Про зброю якось незручно тут говорити... :) Втікати не планую, бо добре тільки там, де нас немає...

Кікі

Чи хотіли би Ви бути президентом Укрїни або мером Івано-Франківська?

17.08.2011 11:59

Руслан Коцаба

Редактор зауважив щойно, що я за 40 хв. тільки на три питання відпові, тому буду коротко: президентом чи мером бути не планую! Ці посади вимагають зречення від особистого та іншого життя, а я трохи лінивий і дуже люблю вільне життя, свою родину та шаную свої хобі (підводне полювання, подорожі, фото, політику). А бути лінивим посміховиськом, як наш мер, не хочу!

gopnick

Вас повязуює давнє знайомство з Сичом. Пора навіть висувала Олександра Сича на виборах мера 2006 року. Скажіть як ви сьогодні як критик режиму сприймаєте те що де факто Сич сьогодні грає в унісон з владою про що свідчить його відсутність на заходах свободи 9 травня та присутність на колегіі ода під час мітингу за юлю?

17.08.2011 12:07

Руслан Коцаба

Вважаю Олександра Сича найперспективнішим політиком Прикарпаття на сьогодні. Він впевнено йде до своєї мети (мріє стати нардепуком!) і пасувало би йому бути у Верховні Раді. п.Сич - прагматичний політик, бо навіть у 2005 році, коли йшов на міського голову від ліберальної ПОРИ, то паралельно підстрахувався місцями у обласних списках радикально-націоналістичного на той час КУНу "Льохи Мерседеса" та до ВРУ від націонал-демократичного НСНУ. Тому я вірю в нього, тим більше, що бренд Свободи зараз дуже модний на Галичині і щиро сподіваюся, що вони наберуть три відсотки... Бо ж треба комусь там патріотичні заяви писати!

Бодун

Руслане, де ти зараз? Далі на солов'я працюєш? Скільки платить? Жити можна?

17.08.2011 12:22

Руслан Коцаба

Тішуся, що маю такого хорошого знайомого, як Юрій Соловей! Це правда! Але вважаю, що Соловей не може очолювати поки-що нашу територіальну громаду, - спробую Вам пояснити (я йому теж це казав після виборів!) Рагульський Франківськ на цьому етапі розвитку громадянського самоусвідомлення, позбуванні від міфів "пасивного соціалізму" та дорослішанні у самоуправлінні може мати тільки такого як Анушкевичус. Тобто ми заслуговуємо на тих, кого ми собі обираємо... І навіть якщо в Юрія перемогу вкрали регіонали на чолі з Анушкевичусом, (я це знаю 100-відсотково!)то це не міняє суті справи! Не готовий пересічний мешканець Франківська, який щодня ходить-їздить-матюкається розбитими "європейськими" дорогами чи стоїть у обпльованому-обпісяному ліфті чи викидає сміття прямо з балкону на клумбу - вибрати собі за очільника молоду чесну людину із закордонною освітою та відповідним мисленням, який зробив свою справу не за вкрадені із бюджету гроші, а, як прийнято у цивілізованому світі, за довгострокові кредити! Ну не доріс франківський рагуль до такого мера! Тим більше, що Соловей своїм активним гіперпіаром всіх на той момент втомив! Всюди був Соловей - і на бігбордах, і на сіті-латах і у телевізорі... Хоч я вірю, що Юрій найперший зробив висновки з попередньої кампанії і буде прислухатися до порад політтехнологів-практиків. ;)

CHUPA

З вашої відповіді про "полукровок" і т.д. роблю висновок, що ви бридкий расист і фашист. БРИДКИЙ. Кімно.

17.08.2011 12:25

Руслан Коцаба

я так не думаю... Але шкода, що Ви саме за таким алгоритмом мислите, що коли назвати національність публічної особи, то це вже є расизмом... Я Вам рекомендую брати з євреїв приклад, чесно... Не гнівайтесь.

вовчик

Руслане, Фейсбук підказує, що Вам завтра 45. Щиро вітаю Вас і бажаю ще довго бути "ягодкою опять"! А питання такі: 1. Ви, напевно, перший, хто заявив про свою опозицію до Анушкевичуса. Як ви можете прокоментувати його сьогоднішній альянс зі Свободою? 2. Ви завжди переконували,що Анушкевичус - це проект регіоналів. Маєте докази?

17.08.2011 12:46

Руслан Коцаба

Дякую за привітання, але то кажуть, що наперед вітати не можна, бо горілка буде дуже хмільна... :) Тепер до суті Ваших питань: опозиційність у мене в крові, я завжди уболіваю за слабшими і дійсно ПОРА у тому далекому 2006-му році перша заявила про свою опозиційність. Але... Див. вище, - громада заслуговує тих, кого собі обирає за очільників. А обирає собі подібних, і нема на то ради... Для прикладу, давайте поміркуємо разом: чи мав би хоча б якийсь шанс на виборах до якоїсь найменшої сільради у Литві кандидат із мільйоном баксів у кишені, але із прізвищем Коцаба чи Петренко, для прикладу? Звичайно, що ні, бо ж територіальна громада, яка себе шанує та поважає НІКОЛИ не обере (!) собі в очільники чужака незрозумілого походження та з незрозумілим фінансуванням виборчої кампанії... Бо ж в усіх цивілізованих антирасистських країнах існує писане і неписане правило обирати тих, які хоча би народилися і зростали серед потенційних виборців! Хіба ні? Тепер стосовно альянсу зі Свободою: восени буде взаємне змагання зробити крайнім один одного за провал у міській господарці. Запасайтеся поп-корном і гарантую Вам, що шоу буде ще те! Анушкевичус досвідчений політик, який завжди крайнім робив навіть когось із найближчого оточення, навіть близьких друзів - згадаймо гірку долю його першого заступника Швадчака чи просто заступника Деревянка... Але і Свобода не пальцем роблена, тому Роман Онуфріїв щось приготував для Зів`ялого Нарциса. Я особисто розмовляв кілька разів із керівником фракції Р.Онуфріївим, вважаю його моральним і відповідальним політиком, аж ніяк не злодієм, а тому цікавим буде двобій, ХТО КОГО ЗРОБИТЬ КРАЙНІМ ЗА БАРДАК У ФРАНКІВСЬКУ Тепер про зв`язки чи чутки про "регіанальність" чинного міського голови: мені чомусь ніхто не вірив у 2006-му, але переконалися у моїй правоті, коли Анушкевичус призначив на головні посади затятих "голубих" - перший його заступник був керівником виборчого штабу Януковича, а призначений ним на посаду керуючого справами Андрій Лис очолював тоді ж "Молодь Регіонів". Зараз також проаналізуйте кадрові переміщення та нові призначення у МВК і прозрієте!

sigoris

Пане Руслане, якби Ви прокоментували так мало запитань до Вас? Чи це редактор вибирає на свій погляд? І ще...не можу нормально перечитати Ваші попередні відповіді бо чомусь постійно "перескакує" тільки на останню...Дякую.

17.08.2011 12:49

Руслан Коцаба

я стараюся, я завжди чесний і намагаюся нікого не обманювати, але так сталося, що друкую на незвичному для мене ноутбуці, тому трохи довго... Можна коротко відповідати, але хіба Ви того від мене чекаєте?

dima

як ви вважаєте, той шевченко, шо його поставили в парку схожий на великого Кобзаря? і взагалі для чого його такого!!! було там ставити?

17.08.2011 12:56

Руслан Коцаба

Кобзар із шістьма пальцями, з лицем Глібова-Крилова-Пушкіна: це саме те, на що заслуговує сьогодні наша територіальна щиропатрійотична і глибокодуховна франківська громада! :) Але для туристичної принадності поряд із одним, зрілим Шевченком та іншим,за кількадесят метрів - молодим зі "злодійськими руками", як у одного мого знайомого, якого називають у Франківську "Анчоус", я би поставив юного Шевченка у стилі "пісяючий хлопчик" То було би оригінально і всеохопно! Якщо вже стібатися з українців, як наш неукраїнський мер, то якось системно... Гірко, прикро, але у кожному жарті є доля жарту... Що маємо - те і маємо!

130489k

Як Ви вважаєте,хто виграє наступні вибори? В Анушкевичуса є шанси?

17.08.2011 13:00

Руслан Коцаба

Думаю, що Анушкевичус спробує "спригнути" у нардепуки, грошей він нагріб нівроку, тобто стати дуже народним депутатом України, але ми до цього готуємося... ;) Знаю про невдалі переговори Анушкевичуса із Азаровим стосовно регіанального списку, але це було би вже занадто навіть для безпринципного Вітаса Адрюсовича...

Savchuk

Оскільки зазначено, що ви громадський діяч, тоді - що для вас означають кримінальні справи дітей соратників З.Шкутяка (Ониськіва і Кощинця) і чи це діагноз чи наміри до дій Петра Шкутяка, в якого в статусі на facebook стоїть - "помаранчевий мажор" ( нам слід чекати нових подвигів?) А ви який мажор?

17.08.2011 13:02

Руслан Коцаба

Я не є мажором, вчився і працював тут, у Франківську, тисячі людей мене знають, тому не боюся за своє чесне ім`я.

Дімон

І ще питаннячко: За що вас тоді, в 2005-му, Д. Шлемко з рибінспекторів зняв? Кажуть, що ви поспорили з ним яка електровудка краща і не дійшли з того питання згоди, за що ви і постраждали, пішли з держслужбовців в "громадські діячі"?

17.08.2011 13:12

Руслан Коцаба

Наскільки ефективним керівником у рибоохоронній, мисливській чи екологічній інспеції я був: можуть судити рядові рибалки та мисливці - є з чим порівняти. А стосовно мого конфлікту із колишнім другим секретарем обкому компартії, який випадково, у зовсім іншій державі, супроти якої боровся, знову став другим заступником керівника області, то життя доказало мою правоту! Де зараз Ткач, Шлемко чи Палійчук? Навіть якщо у них істерика, як не позбутися впливу, грошей чи не сісти до тюрми, я спокійно ходжу містом, їжджу собі на скутері, дружно живу із розумницею-дружиною Улянкою та двійком здорових (Слава Богу!) і не голодних діток - я щасливий, я радію спілкуванню тощо. І навіть якщо у Шлемка колись конфіскують його черговий особняк у Микитинцях, який він нещодавно купив за 350 тисяч долярів, то я йому вділю з християнських мотивів місце навіть у коридорі своєї однокімнатної квартири, аби не мерз на вулиці.

Никифорчук

Пане Коцаба, Ви, перепрошую, коли проводите свої заходи в центрі біля фонтану то куди ходите до туалету?.. А Ви сходіть до платного за 2 гривні, що біля фонтану. Оце європейська вбиральня!!! Краще б Ви свої зусилля туди спрямували: і користь від Вас була б, і людям приємно. Особливо туристам, котрим розповідають про європейське місто Івано-Франківськ. А ще візьміть з собою Анушкевичуса.

17.08.2011 13:15

Руслан Коцаба

Анушкевичуса із собою в туалет не буду мати змоги затягнути, хіба як Ви допоможете його зв`язати... Але думаю, що він тільки прикидується, - насправді Вітас Андрюсович вже морально готовий до політичної відповідальності, навіть до кримінальної!

Петро Іванович

Про переговори Анушкевичуса з Азаровим добру ви качку запускаєте. Ви що нас за повних лохів маєте? Ну придумуйте вже щось правдоподібніше............

17.08.2011 13:17

Руслан Коцаба

Ви поспілкуйтеся із експертами, які володіють правдивою інфою... І не дивуйтеся з моїх пророцтв, коли вони чомусь справджуються! Щасти вам усім! Хто ще щось хоче дізнатися, то ось мій номер 0503386798

antonqwer

В міській раді явно відбувається управління всіма процесами в ручному ружимі виключно однією особою, паном Онуфрієвим. Як ви вважаєте, чи можливий позитивний результат від такого управління? І що завадило пану Роману висловити недовіру міському голові коли в нього була така можливість?

17.08.2011 13:32

Руслан Коцаба

Ще раз повторюся, що знаю Онуфріїва особисто, як чесного патріота, а тому вірю, що він щось у цій ХАЛЕПІ придумає... Ми ж колись разом у команді були, за Сича воювали, я всіх теперішніх свободівців до Львова возив до Тягнибока знайомитися... Коли ПОРА була ще модним радикальнм брендом, ми разом працювали над створенням Громадського Форуму Франківська. То якось згодом дійсно некрасиво вийшло, що у один сонячний день з офісу зникли всі вінчестери з компів із базою даних, а також двоє працівників, які після того старалися не розмовляти чи навіть гніватися із своїм стартовим фінансистом Юрієм Солов`єм, але то таке... Зараз вони у дружній патріотичній Свободі, тому не буду називати їхні прізвища... Якось маю надію, що Свобода не зкурвиться і вирулить! Тим більше, що вони собі скромно вділили з "бюджетного пирога" тільки ЖЕКи і дороги, натомість віддали Фронту Змін Воду, Каналізацію, Електрику і Сміття. Анушкевичусу залишили невеличке комунальне підприємство по відлову та кастрації дворових собачок і трилітровий слоїк студентського вазеліну. Ага, щоб не забув: залишили чинному мерові роль Цапа-Відбувайла, який ні за що не відповідає, ні на що не впливає, але зараз все тугіше відчуває політичний зашморг на своїй делікатній шиї... Ще раз нагадую: восени буде весело і цікаво, запасайтеся поп-корном! :)

беня

Що ви думаєте про сороковий алгоритм Евкліда і теорію голографічного всесвіту? Якої ви думки про теорію Суперструн?

17.08.2011 13:33

Руслан Коцаба

Чесно, нічого не думаю! :) Але знаю тих докторів, які в тому розбираються! Вам не треба? :)

LM

Більшість політиків України хворі на "вождизм". І більшість з них мені нагадує рожі "будівників комунізму" з плактів свовіцьких часів. Хто на вашу думку із сучасних лідерів не хворий на цю хворобу і має стійкий імунітет до неї? На мою думку, це Яценюк!

17.08.2011 13:45

Руслан Коцаба

Ви влучно підмітили нашу головну проблему: відсутність зміни поколінь політиків та громадських діячів! Реально існує шалений опір та спротив і на Сході і на Заході України від дряхліючого, але грошовитого покоління "комуністів-злодіїв-проституток"! Їм байдуже, в кого брати і кому давати - їм,гнидам, як тій жіночці Олі Михайлівні з автозаправки біля Бистриці, аби гроші платили! А ті так зв. молоді обличчя, які завдяки "помаранчевій корупції" встигли навіть областю покерувати, то ж результати, як то говориться у порнофільмах - на ліцо! Бо ефективний менеджер - це яскрава особистість, лідер який не боїться і завжди готовий відповідати за прийняте рішення, а не чмо яке тільки бровенята хмурить і втікає від особистого підпису... Тому - дорогу молодим! Я це вже понад двадцять років кажу, ще від часів моєї гіперактивної діяльності в українській Гельсинській Групі та Студентському Братстві початку 90-тих. А віз і нині там! Уже й у цих нелюстрованих пристосуванців свої дітки підростають, вже і їм хочеться побути "синами генерала", як у тому анекдоті...

senja

А ви в якій зараз партії, в Третій Силі? Що ви думаєте про Свободу? І ще - що там Каськів мудрує з Порою, здав вже її зовсім?

17.08.2011 13:53

Руслан Коцаба

Я і надалі залишаюся головою обласної Політради Громадянської партії ПОРА, я дійсно підтримую вчинок Влада Каськіва стосовно його економічної державницької діяльності у залученні міжнародних інвестицій. Наразі активну політичну діяльність ми припинили, але більшість наших депутатів минулого скликання стали депутатами теперішнього від перспективних і модних на сьогодні брендів у Галичині. Ми йшли у політику, ми прийшли у політику, ми реалізуємо себе у політиці! Рекомендую всім брати приклад із стародавнього і мудрого єврейського народу, одночасно намагаючись вбити у собі ту жахливу національну тваринку, українську Жабу, яка нас не пускає до цивілізованих країн і все далі затягує у обійми Російської імперії!

antonqwer

Як ви можите прокоментувати вибір жителів Івано-Франківська щодо повторного вибору на посаду мера Віктора Андрюсовича?

17.08.2011 13:55

Руслан Коцаба

Див. вище. Рагулі обирають собі у очільники тільки рагуля! Бо так комфортніше...

НИК

ВИ У ЛІБЕРАСТИЧНІ ПОРІ НЕ ПРОСТИЙ ГОЛОВА ІФОО. ТО ШО БДЕТЕ РОБИТИ, БО ЯНИК ФАКТОМ ВЖЕ У ШОС. ПАРУ ДЕНЬ ТОМУ З МІНОБОРОНИ КНР ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ РАКЕТАМИ, КОРАБЛЯМИ (КИТАЮ ВАРЯГА МАЛО), КОЛЬЧУГАМИ, АНТЕЯМИ І т,п. ЗНАЧИТ НА ПІНДОСІВ МИ ВЖЕ ПЛЮНУЛИ! І УГОДУ З ЄС ТОЖЕ НАМ ПОМАГАЄ РОБИТИ КНР! БО СЕ ЇХ ТОВАРИ З НАШОЇ ТЕРИТОРІЇ ПОПАДУТ В ЄС.

17.08.2011 13:56

Руслан Коцаба

вам, батєнька, пора на Млинарську... :)

Гаплик

Що ви думаєте про процес над Юлією Тимошенко?

17.08.2011 13:59

Руслан Коцаба

Сильна, прагматична і розумна жінка! Вона їх "здєлаєт"! Просто набирає зараз їдучості та азарту! Вона їм на суді в очі сміється і не може приховати задоволення, що єнакієвська гопота відновила і навіть збільшила рейтинг без жодних капіталовкладень! Хоч я на суді так би не зміг побравувати, та й ніхто би мені не позволив..

Кікі

Зараз така склалася політична мода - брати Юлю "на поруки" (з підарешту). А ви не хотіли би взяти на поруки, як каже Кличко, "єту хрупкую жєньщіну"?

17.08.2011 14:00

Руслан Коцаба

Та хто мені її дасть... :) Наразі над Шльомою насмішковуюся...

Firtochka

А чи є щось в цьому світі гірше за мера Анушкевичуса, чи ви вважаєте, що апсолютне зло вже народилося?

17.08.2011 14:02

Руслан Коцаба

Та нормальний він, як для рагульського Франківська мер! І біографія відповідна! А от участь його незавидна... Регіанали його стопудово посадять після того, як використають!

pozitIF

каламбур протистояння кримінало-політичнобізнесових кланів неприпинеться ніколи(принаймі на нашому віці).Спекулювати на показовості боротьби з системою - це абсурд.Які конкретно питання вам вдалось вирішити на користь громади?

17.08.2011 14:03

Руслан Коцаба

Я Вам краще російський каламбур про каламбур: "Калом бур, а тєлом бєл!"

reporter

Пане Руслан, вчора Романюк висловився за проведення спільної сесії обласних рад для засудження дій влади проти Юлі. Сич як голова обласної ради від Свободи відмовився це робити. Як на Вашу думку це виглядає на фоні заяв Тягнибока, що він її хоче взяти на поруки?

17.08.2011 14:06

Руслан Коцаба

Юрко Романюк - найадекватніший, НМД, обласний бютівець, йому би у Миколи Зелінського частіше консультуватися і буде толк! А стосовно інших, то всі вони мріють перепроситися фінансово у регіаналів, аби лиш не посадили! Але БАНДИТАМ-ТЮРМИ!

СтефКо

Руслан, Ви такий гонський, в КВН ніколи не грали? Розкажіть людям тохи про себе

17.08.2011 14:09

Руслан Коцаба

в КВН не грав, але цікавився... ;) Про мене найкраще знає всезнаючий вуйко Гугл, навіть про те, що я забув чи не знаю! Наберіть у пошуковій лінійці "Руслан Коцаба" і Ви будете вражені та зачудовані, з яким негідником дві години чатилися... :)

CHUPA

А я все рівно вважаю, що називати будь-яку людину "полукровкою" - це паскудний расизм і фашизм. А ви сам хто, "істинний арієць"???

17.08.2011 14:10

Руслан Коцаба

та попустіться вже, шановний... Хочете, я Вам краще якийсь анекдот про євреїв розповім? :)

130489k

Як Ви вважаєте, чому Анушкевичукс виграв вибори?

17.08.2011 14:17

Руслан Коцаба

Вже трохи напрягає мене повторюватися, але: 1. вибори виграв Соловей, але не мав підтримки обласних регіоналів, як її мав Анушкевичюс; 2. рагулі обирають собі подібних, а коли більша половина виборців взагалі проігнорувала саму можливість обрати СОБІ СВОЮ владу, то нехай цей вибір кожного шостого виборця (майже 26 тисяч рагулів з понад 200-тисячного населення міста) Франківська буде нам як спокута! 3. Анушкевичус зараз тільки і мріє, як втекти від посади, яка не дає прибутку (останній хороший куш він зірвав з перевізників у переддень виборів) і пахне у майбутньому конкретним криміналом! 4. Готуйтеся до гіршого, я оптиміст... :)

CHUPA

Нє, анекдотів ви вже тут нарозказували - скажіть, хто ви за національністю? І до діда прадіда - якої національнорсті ваші предки??? Ви певно страх який "чистокровний" і породистий, що вам "полукровки" не подобаютьс.

17.08.2011 14:22

Руслан Коцаба

та нормальні полукровки! Шановний, я українець, представник титульної нації, вважаю, що у нормальній Україні майбутнього достатньо самоусвідомлення бути українцем та виконанням усіх необхідних процедур, як то поваги до нацсимволів, знання державної мови та взаємоповаги. А колір шкіри та віра - то питання десяте! Є речі, які об`єднують, а є загальноприйняті моральні норми чи бажання, які об`єднують.Все крапка, досить на цю тему! Міняйте платівку...

dima

Хто в майбутньому виграє вибори мера? яка доля анушкевичуса?

17.08.2011 14:24

Руслан Коцаба

Чесних виборів ми поки-що не вимолили в Бога, - якщо менше половини виборців, як на останніх місцевих виборах, приходить до голосувальних урн, а от стосовно долі чинного мера, прогнозую - незавидна його доля!

Че

як ви думаєте чому на виборах міського голови переміг саме Анушкевичус і Свобода?

17.08.2011 14:25

Руслан Коцаба

див вище...

Стася

А хто з трьох найгірший: Юля, Ющенко чи Янукович? Нє, серйозно!

17.08.2011 14:26

Руслан Коцаба

я на президентських виборах голосував "Проти всіх"! Не шкодую і зараз би вчинив так само!

130489k

А чому міська рада заборонила продовати алколь після 22,00.Це тому що Свобода не вживає алколт!?

17.08.2011 14:28

Руслан Коцаба

Я не святенник, вживаю алкоголь, але це болюча тема, бо ПОРА вже одного разу урочисто виганяла з міської управи "Зеленого Змія". А є серед свободівців і помірно вживаючі, - я з ними особисто... :)

CHUPA

Добре, злив з теми зарахований. Але для чого було чіпати національності чиновників, якщо ви такий космополітичний7

17.08.2011 14:33

Руслан Коцаба

Наостанок хочу привітати всіх учасників цього цікавого для мене і захоплюючого чату (вперше для мене!) із наступаючим Спасом і хочу вам усім побажати Щастя_Здоровля_Кохання_Удачі! Здається, на всі питання дав відповіді, не гнівайтеся, може кого випадково образив чи когось моя відповідь не задовільнила. Я, Руслан Коцаба, живу чесно, відкрито, не краду, не брешу, чого і вам бажаю! Слава Україні! NEVSEREMOS!

Де українські кістки – там і Україна… Соловецька Проща.

З 2-го по 11 серпня 2011 року тривала поїздка до Республіки Карелії та на Соловецькі острови (Архангельська область Російської Федерації) української делегації, яка взяла участь у міжнародних Днях Пам’яті жертв Великого Терору 1937-1938 рр.

 Щорічні Соловецькі прощі до далекої північної Карелії розпочалися 1997-го року – відтоді, як ентузіаст-дослідник Юрій Дмитрієв віднайшов поблизу Медвежегорська старанно приховане від чесних людей місце страти комуно-фашистським режимом СССР т.зв. «соловецького етапу», - його потім назвали «Розстріляним Відродженням». 

 Натхненником та координатором більшості соловецьких експедицій був колишній політв’язень Василь Овсієнко, але кілька останніх років керівником серпневої поїздки до північних меморіалів є голова Київського товариства політв`язнів та жертв репресій Григорій Куценко, один з останніх політв`язнів СССР. 

 До формування складу учасників Соловецької Прощі залучено також товариство «Меморіал» імені Василя Стуса, «Просвіту», колишніх політв’язнів та їхніх родичів, а також тележурналіста Руслана Коцабу (телеканал ZIK) та інтернет-журналіста Анну Первак – всього 24 особи.

 З підбадьорливими побажаннями Владики Володимира (УАПЦ) від Покровської церкви на столичному Подолі, де учасники делегації помолилися перед початком далекої подорожі, маршрут поїздки автобусом проліг через територію Білорусі, Санкт-Петербург, Петрозаводськ, Медвежегорськ, Кемь. 

 Перша зупинка українських прочан - Левашовська Пустош поблизу Петербурга: там , як і в Биківні під Києвом, у роки репресій було віддано землі тіла закатованих на смерть, серед яких значна частка українців. 

 У карельській столиці Петрозаводську 4-го серпня гостей у вишиванках українською піснею «Ой зелене жито» дружно зустріли земляки з Товариства української культури «Калина», яке багато років поспіль очолює ентузіаст-патріот Лариса Скрипникова. Учасники Прощі привезли для діаспори подарунки з України – книжки, сувеніри. Керівник соловецької експедиції Григорій Куценко вручив подяки та цінні подарунки керівникам товариства «Калина», а також невтомному дослідникові злочинів комуно-фашизму Юрію Дмитрієву. Гарно посиділи і гарно поспівали…

 Саме активісти «Калини» 2004 року за підтримки світового українства встановили в урочищі Сандармох (Медвежогорський район) величний гранітний триметровий Козацький хрест. 

 Отже, Сандармох… Слово, яке вже означає не тільки назву урочища, а стало поряд із київською Биківнею чи івано-франківським Дем`яновим Лазом страхітливим обвинувачуванням біснуватого Сталіна, на виконання указу якого було знищено 1111 в`язнів Соловецької Тюрми Особого Назначєнія (СТОН). У розстріляному етапі були представники української інтелектуальної еліти – митці, вчені. Згадаймо лише кілька імен: Лесь Курбас, Микола Зеров, Микола Куліш, Валер’ян Підмогильний, Мирослав Ірчан, Степан Рудницький... Там розстріляно і відомих державних діячів – Михайла Полоза, Миколу Любинського, священиків, службовців, робітників та селян, звинувачених у так званих контрреволюційних злочинах. 

 Де українські кістки – там і Україна… У поминальній панахиді біля Козацького хреста, покладанні вінків і квітів у Сандармосі 5-го серпня взяли участь генеральний консул України у Санкт-Петербурзі Наталія Прокопович, давні друзі українців – пошуковець Юрій Дмитрієв, заступники голови правління «Калини» Андрій Литвин і Олег Мисилюк з Петрозаводська, директор Медвежогорського музею Сергій Колтирін та інші. Члени делегації заїхали до селища Повенець, де оглянули нікому не потрібні зараз споруди Біломорканалу, будівництво якого забрало життя майже 100 тисяч українців. 

 Учасники соловецької прощі взяли участь у всіх без винятку заходах і молебнях на біломорських островах Соловецького Архіпелагу Особливого Призначення, до яких уночі 6 серпня дісталися з Кемі катером «Адмірал Шабалін».  

 7-го і 8-го серпня поминальні заходи традиційно було проведено в селищі Соловецькому й у північній частині найбільшого острова архіпелагу - на Секирній горі. Там у церкві Вознесіння в табірні часи містився чоловічий штрафний ізолятор (зазвичай в’язнів там же і розстрілювали). Біля розстрільних ям з останками страчених на південному схилі гори та пам`ятного Хреста ми запалили свічки та помолилися. 

 Екскурсію супроводжувала заст. директора  Соловецького музею-заповідника Ольга Бочкарьова, яка на Секирній горі цікаво й зі знанням справи відповідала на всі наші запитання.

 У меморіальних заходах акції «Свіча пам`яті» та панахиді біля Соловецького каменя й Поклінного Хреста, що на колишньому тюремному цвинтарі, взяли участь представники державних структур, громадських організацій, священнослужителі з різних країн. Натомість місцеве населення байдуже спостерігало переважно нетверезими очима за поминальними заходами приїжджих «з материка» активістів Меморіалу. Біля Поклонного Хреста за потужного представництва поляків та росіян польського походження урочисто було відкрито та освячено священиком Костелу пам`ятний камінь замордованим полякам, в`язням соловецьких таборів. Слід відмітити, що наступного року на цьому місці заплановано встановлення та урочисте відкриття нашого, українського пам`ятного каменя.

 Керівник «Молодої Просвіти», знаменитий кобзар Віталій Мороз виконав біля Поминального Хреста відповідні українські пісні (з-поміж них «Чуєш, брате мій...» - пісню, яку співали соловецькі в’язні, коли хтось із земляків-українців помирав у неволі). Разом із молодим прочанином, депутатом Чернівецької обласної ради Назаром Горуком п.Віталій пов’язав на хрест вишитий рушник - пам’ять про співвітчизників, що прийняли на каторзі мученицьку смерть. Священик отець Димитрій  (УАПЦ) відслужив літію. Представники української делегації поклали траурний вінок і за традицією пригостили всіх присутніх на поминальній акції короваєм, який привезли з Києва.

 Відвідування Соловецького монастиря-кремля – теж обов’язковий пункт програми перебування на Соловецькому архіпелазі. У монастирі-в`язниці за часів навіженої імператриці Катерини II тримали чверть віку в тюрмі останнього кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського. Це страхітливе випробування обдурений росіянами гетьман витримав і пішов у вічність 112-літнім. На острові його й поховано. До надгробного каменя та пам’ятника Отаманові активістка «Меморіалу» з м. Васильків Любов Соцька привезла за три тисячі кілометрів у холодну і нещасливу для українців Карелію чорнобривці, кетяг калини та жменю української рідної землі. За традицією всі учасники експедиції неодмінно відвідали тюремну камеру останнього запорізького гетьмана Петра Калнишевського. 

 Запам`яталася також презентація моторошної експозиції про Соловецькі табори та в`язницю, що відкрилася того дня у історичному бараці УСТОП, яку врочисто відкрила і провела для української делегації першу екскурсію віддана музейній справі соловчанка Ольга Бочкарьова.

 І ось надійшла пора повертатися до рідної України, де поки-що Сталіна називають українофобом-убивцею, визнають злочини комуно-фашизму і дозволено пікетувати печерні суди… Зворотнім шляхом ми, українська делегація, відвідали Псковський Кремль, заснований та побудований у давні часи нашою Княгинею Ольгою.

 Насамкінець суб`єктивні акценти, від мене, Руслана Коцаби, кількаразового активного учасника Соловецьких експедицій (2005, 2008, 2011), заступника Івано-Франківського обласного «Меморіалу» ім. В.Стуса, чия бабуся Кобилянська Марія Петрівна заключних шість років життя віддала холодній і далекій Карелії:

 -         неприємно вразила відмова спеціалізованої державної науково-дослідницької установи, Українського інституту національної пам`яті (УІНП) організовувати  цього року Соловецьку експедицію. Можна якось збагнути небажання приймати участь у організації експедиції чи хоча б делегування до її складу істориків-науковців УІНП  через комуно-фашистську заанґажованість теперішнього директора інституту п.Валерія Солдатенка, але ж виникає слушне питання: Для яких цілей надалі фінансувати з державної кишені цей спеціалізований науково-дослідницький заклад?

 -         куратор від Міністерства культури України, завше привітна та ерудована Наталія Беркова, якимсь дивом, на інтуїтивному рівні, згладила це самоусунення Інституту Національної Пам`яті та відсутність у складі експедиції науковців, які б спеціалізувалися на тематиці злочинів комуно-фашизму, але, погодьтеся, важко фінансові та представницькі функції поєднувати ще й з організаційними. Невже владоможці Української Держави не вважають цей проект пріоритетним?

 -         Зважаючи на сучасне піар-правило «Якщо подія не висвітлена у ЗМІ – значить вона не відбулася», турбує відсутність у складі експедиції журналістських груп державних телекомпаній чи навіть комерційних, які гордо іменують себе проукраїнськими. Погодьтеся, тематичні телепрограми і телесюжети про цьогорічну Соловецьку Прощу  не зашкодили б поінформованості пересічного українця про часи Великого Терору комуно-фашистів у совіцькій імперії.

 -         На мою думку, вже з наступного року слід відходити від авто-варіанту поїздки, коли день і ніч перебуваєш на незручному автобусному сидінні. Погодьтесь, що три тисячі кілометрів у один бік важко витримати навіть молодим, а що вже казати про літніх учасників, родичів невинно убієнних політв`язнів-українців. Краще би поїздом чи навіть літаком – адже у цьому випадку функції соловецької делегації збігаються із державно-представницькими, хіба ні?

 -         Якщо куратором цього проекту і надалі залишається Міністерство культури, то було би добре кілька місць у складі експедиції зарезервувати для ймовірних переможців наукових студентських конференцій чи навіть шкільних олімпіад і конкурсів на тему історичних кривд українцям у ХХ сторіччі. Присутність відібраних комісійно кількох молодих людей «в темі» тільки підсилить, на мою думку, інституціоналізацію та подальші перспективи щорічної Соловецької Прощі.

 -         Ще хочу відмітити небажання держави Росія (як тележурналіст це відчув особисто!) висвітлювати та акцентуватися на подіях сталінського терору. Насторожує, що за тиждень перебування на різноманітних поминальних заходах та реквіємах чи мітингах, сталі і звичні в Україні та для українців слова-обвинувачення «Сталін», «СРСР», «НКВД», «МГБ», «КГБ» чи «комуно-фашизм» не прозвучали жодного разу з уст російських священників чи місцевого політикуму. Але ж Україна – не Росія, хіба не так?

 Наостанок хочу відмітити безмежне терпіння, доброзичливість, взаємоповагу та взаємодопомогу всіх без винятку учасників цьогорічної Соловецької Прощі. Велике вам усім Дякую за вашу жертовність!

 Руслан Коцаба, блогер, учасник Соловецьких експедицій 2005-го, 2008-го і 2011-го рр.., перший заступник Івано-Франківського обласного «Меморіалу» ім. Василя Стуса, спеціальний кореспондент телеканалу ZIK 

Мій лист до генпрокурора Пшонки

Генеральному прокуророві

п.Пшонці В.П.

м.Київ, вул. Різницька 13/15

Коцаби Руслана Петровича,

громадянина України, українця,

1966 р.н., проживаю в Івано-

Франківську, вул..Кармелюка 2/23,

ст.тел. 050-338-67-98

З В Е Р Н Е Н Н Я

українця Руслана Коцаби до Генерального прокурора В.Пшонки

з приводу наруги над Державним Гімном України

 

В ніч із 31 грудня 2010 року на 1 січня 2011 року в момент переходу годинника через 12-ту годину ночі, тобто, переходу з одного року на наступний, на головній площі України завжди лунає Державний Гімн України «Ще не вмерла України…», який транслюється всіма каналами на Україну.

Так було всі роки, відколи були прийняті Верховною Радою головні  символи нашої Держави – Герб Тризуб та гімн «Ще не вмерла України і слава, і воля» на слова П. Чубинського і музику М. Вербицького.

Слова і музика Державного Гімну України затверджені Законом України «Про Державний Гімн України», стаття 1, ще 6 березня 2003-го року і підписані тодішнім Президентом України Леонідом Кучмою. В тому ж законі сказано: «Стаття 3. Наруга над Державним Гімном України тягне за собою відповідальність, передбачену законом.»

Інакше, ніж наругою над Державним Гімном України, не можна вважати цьогорічний перехід з 2010-го на 2011-й рік! Всім відомий Гімн на головній площі України пролунав урізаним! З нього викинуті слова:

«Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.»

Хто вчинив наругу на Державним Символом?  Хто вважає себе таким собі «воріженьком», що із страху перед українським національним,  що став Державним,  Гімном на догоду правдивим ворогам вилучив слова із тексту?  Хто дасть належну оцінку організаторам цього ганебного дійства на головній площі України?

Впевнений,  що український народ правильно оцінить антиукраїнські дії таких засланих «козачків»  і, раніше чи пізніше, викине їх на смітник історії. Але належне реагування повинні здійснити офіційні особи, покликані захищати Закон і притягати винних в нарузі над державними символами до відповідальності.

Тому звертаюся до Генерального Прокурора України з вимогою відкрити кримінальну справу по факту наруги над Державним Гімном України, здійснену під-час святкування нового, 2011-го року.  Пропоную здійснити відповідні дії до керівництва Київської міської ради та Київської міської адміністрації стосовно встановлення винних у цьому ганебному факті знущання над титульною нацією.  Додатково  нагадую про передбачену законами України процедуру та терміни для надання письмової відповіді про факт наруги над Державним Гімном України.

 З повагою і надією на взаєморозуміння,       _______________________    /Р.Коцаба/

А моя родина сьогодні вітає усіх християн світу із Різдвом!

Департамент інформації Української Греко-Католицької Церкви

   а/с В-125    Київ, 01001, Україна    тел. (044) 279-19-20

Українська Автокефальна Православна Церква

м. Київ, вул. Трьохсвятительска, 8а

Інформаційне управління УПЦ Київського патріархату

01004, Київ, вул. Пушкінська, 36

Інформаційне управління УПЦ Московського патріархату

м.Київ, вул.. Гетьмана Мазепи, 16

 

Вельмишановні Ієрархи українських церков!

 

Ми, що нижче підписалися, уклінно просимо вас, духовних авторитетів Української Нації, в перспективу майбутнього єднання у задекларовану вами Єдину Помісну Українську Церкву, задля втілення усіх ваших обіцянок про екуменізацію та потребу українського народу жити за моральними принципами християн Європи та світу відслужити завтра, 25 грудня, святкове Різдв`яне Богослужіння. Це, на нашу думку, об`єднає християн планети перед глобальною небезпекою з боку агресивних нехристиянських течій чи навіть релігій.

 

Зважаючи на сучасну суєту, що твориться у житті Нації, розмивання моральних критеріїв Святого Письма та негативний вплив від невиконання Божих Заповідей на повсякденне життя, а також на те, що так звана «політична еліта нації» у традиціях «єнакіївської шпани» дійшла до нижньої точки духовного падіння, коли у прямому ефірі, під прицілом відеокамер пробує проламувати важкими кріслами голови один другому – просимо зглянутися на те, що більшість проєвропейськи налаштованих християн Держави давно готові перейти на святкування та відзначення релігійних свят за новим літочисленням.

 

Додатковим аргументом для початку переходу за світовим календарем є і те, що фактично за цим місячним «всенародним запоєм» втрачається сама Сутність Святого Вечора і народження Христа, Сина Божого. Коли вже весь християнський світ, за винятком частини парафіян Російської православної церкви, відсвяткувавши, повертається до праці, у нас ще очікують такого парадоксу, як приходу Старого-Нового Року.

 

Ми вважаємо, що не варто підтримувати таким чином виробників алкогольної та слабоалкогольної промисловості, особливо зважаючи на лідерство України у підлітковому алкоголізмі, чи за кількістю смертей від отруєння алкоголем. Очікуємо, що дозвіл для святкування Різдва 25 грудня допоможе зняти конфлікт поколінь в українському суспільстві.

 

З повагою та надією на взаєморозуміння:

 

Коцаба Руслан, головний редактор інтернет-телебачення “Народне ОКО», перший заступник голови Івано-Франківської обласного товариства «Меморіал ім. Василя Стуса»

Гавриляк Микола, голова обласного осередку ГО "Український Вектор"

Івасишин Уляна, голова Івано-Франківської міської філії Українська Студентська Спілка

Шпирка Богдана, голова міського осередку ГР "Молодь за зміни"

Рибчук Вікторія, заступник голови обласного осередку ГО "Молодіжний союз НУ"

Тетяна Сікірська, голова Прикарпатської Студентської Спілки

Я прошу не голосувати за мене на "Персонi Прикарпаття-2009"!

Незручно аж якось - то морочив вам голову, щоби ви голосували за мою кандидатуру, а тепер прошу зворотнє... Але дійсно я, Руслан Коцаба, під дією певних незаперечних обставин, прийняв рішення добровільно зупинити участь у "Персона Прикарпаття-2009". 

http://oko.if.ua/2010/01/14/7783/

Дякую всім вам за щиру підтримку, бо разом ми є сила! Позитив цієї ситуації якраз у тому, що ми переконалися у перспективності такої специфічної інтернет-дружби ну і, звісно, інтернет-товариства "і.уа".

Тепер про причину - особисто переконався, що раптовим вкиданням трьохсот-чотирьохсот голосів за три кандидатури, які йдуть за мною, тупо зменшують мій відсоток у лідерстві! А тому вважаю безперспективним заняттям грати в шахи з тими, хто грає з тобою в "чапаєва"...

Прошу вашого вибачення, що "морочив голову" цими рейтингами і голосувалками.podmig NEVSEREMOS!stop sila

Дуже вдячний за голосування в мою підтримку!

Зараз приїхали від моєї мами, де мали Різдв`яну вечерю - то я вщент переповнений позитивними емоціями, а тому хочу щиро подякувати всім моїм інтернет-друзям, які погодилися підтримати мене, Руслана Коцабу, на рейтинговому голосуванні "Персона Прикарпаття-2009". 

Це направду вражає, коли абсолютно незнайомі у реалі люди повертаються один до одного світлими, безкорисливими, сторонами свого єства... У житті ми може й прикріші, а от у інтернеті якісь пухнастіші! smutili

Тепер до справи - організатори голосування, як побачили моє лідерство у голосуванні, ВІДРАЗУ Ж змінили правила рейтингового голосування, тобто продовжили терміни голосування з кінця грудня до кінця січня. Таким чином у мого основного конкурента, діючого мера Івано-Франківська, з`явилась можливість перемогти. Я до нашого нарциса-мера у жорсткій опозиції! Хто дивиться час від часу мій сайт "Народне ОКО" http://oko.if.ua/ , той достеменно знає про війну між Русланом Коцабою і Вітасом Анушкявічюсом ("Анчоусом").

Але будь-що я всім вам, мої милі інтернет-друзяки, вдячний і радий, що ви у мене є! Вітаю принагідно усіх вас із Рождеством Христовим і зичу вам усього того, чого ми в цьому житті заслуговуємо:

ВІРИ до серця, ГОРДОСТІ в душу, МУДРОСТІ в скроні і СТАТКУ в долоні! Христос ся раждає!

P.S. А боротьба за лідерство у голосуванні "Персона Прикарпаття" триває, мої друзі, бо вже у більшості з нас обновився в компі "айпішник", тобто є можливість знову проголосувати за мене, Руслана Коцабу, ось за цим лінком http://persona.if.ua/vote.php , а також залучити при можливості "друзів наших друзів". Ще раз усім вам дякую за підтримку! Навіть якщо я не переможу, то все-одно я дуже зацінив нашу інтернет-спільноту!hug

Прайд Коцабів-гуцулів вітає всіх з Різдвом!

Підтримайте мене у голосуванні "Персона Прикарпаття"! Будь ласка

Зараз проходить голосування на сайті "Персона Прикарпаття". Так сталося, що туди, у перелік визначних політиків чи бізнесменів, потрапив я, просто Руслан Коцаба. Жодної грошової премії там для переможця не передбачено - просто приємно, що визнають. Я ніколи про таке не вас просив, а ось зараз вже не хочу бути скромнягою! Отже, френди мої дорогесенькі, підтримайте мене! Я особисто завжди на такі прохання відгукувався...  Ось лінк для голосування:

http://persona.if.ua/vote.php 

Отже, позиція "Руслан Коцаба" за вами, мої друзі!

Бомба! Моє вуличне опитування у Івано-Франківську - відео

У зв`язку із офіційним початком виборчих перегонів хочу і я докластися до цього психозу! Виставляю на ваш суд результати вуличного опитування, де я задавав перехожим одне-однісіньке запитання "Скільки коштує Ваш виборчий голос?"fingal

Результати вражають не лише діапазоном відповідей, але й діапазоном цінchih  

Принагідно оголошення: шукаю однодумців у інших містах України, щоби синхронно здійснювати такі чи подібні вуличні опитування на спільні запитання. ля цього треба простеньку відеокамеру, бажано дешевенький зовнішній мікрофон, вроджену наглість і щире бажання щось змінити у цьому дикому світі! Пропозиції - на моє мило.beer

Обіцяю при належному рівні співпраці розмістити у меню свого сайту "Народне ОКО" кнопки Ваших населених пунктів, де будуть виключно Ваші відео! Отже, проект виключно НЕКОМЕРЦІЙНИЙ і драйвовий! Записуємося, пробуємо себе...

Якщо хтось розбирається у лічильниках, що є у нижній частині головної сторінки сайту, то він зрозуміє, що і без комерційних банерів сайт може бути популярним та цікавим.

А тепер нарешті відео про вуличні опитування на тему виборів - там ще є про пивний алкоголізм, ставлення до Бандери, арабів і т.д. і т.п. 

http://oko.if.ua/?p=3687

Сторінки:
1
2
попередня
наступна