хочу сюда!
 

Оля

46 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-53 лет

Цікавий чат зі мною організувала Фіртка.if.ua - адреналін ще той

http://firtka.if.ua/?action=chat&id=21

Чат з Русланом Коцабою, громадським діячем

 CHUPA

А чого ви так Віктора Анушкевичуса не любите? Щось не порішав вам, чи то генетичне?

17.08.2011 11:14

Руслан Коцаба

Для початку всім присутнім на чаті мої щирі вітання та побажання приємно провести найближчі дві години! Сподіваюся, що я утримаю вашу увагу до 13 год. Стосовно Анушкевичуса: генетика тут ні до чого, - я нормально ставлюся до напів-євреїв і вважаю, що "полукровки" Грігян-Капітельман, брати Суркіси чи навіть наш кумедний Вітас Андрюсович Анушкевичюс не повинні мати жодних обмежень через своє неукраїнське походження, а повинні відповідати тільки за себе та свої вчинки. От якраз за відповідальність публічних людей я ратую та уповаю...

Коля

Пане Руслане, от ви написали кілька місяців тому листа голові Міжнародного валютного Фонду Домініку Строс-Кану, щоб він вас і вашу сім'ю виключив зі списку боржників-українців перед МВФ - і через невеликий час йому клеють справу, ніби то він, 60-літній дідусь згвалтував 100-кілограмову негритянську горничну в готелі, і під цим приводом звільняють з посади керівника МВФ. 1. Як ви думаєте, чи не ваш лист став причиною того, що Строс-Кан попав в немилість - не зійшовся в нього баланс МВФ на суму недоїмки по кредиту МВФ Україні - бо ви ж відмовилися платити? - і погнали єго... 2. Що ви взагалі думаєте про цю смішну історію з Строс-Каном? Кому він не догодив? 3. А ви не пробували написати листа Президенту України???)))

17.08.2011 11:27

Руслан Коцаба

стосовно мого нашумілого публічного звернення до МВФ та його колишнього керівника Строс-Кана повідомляю, що жодної письмової чи будь-якої іншої відповіді я досі не отримував. Думаю, що це вже не актуально, бо сучасна "єнакієвська" влада і далі намагається вирішувати свої "шкурні" питання за рахунок міжнародних запозичень, подвоївши їх з часу написання мого звернення. Я думаю так: якщо населення України (дехто називає гордо його "українським народом") байдуже і терпляче ставиться до падіння у багатолітню боргову яму своїх дітей та інших потомків і не реагує ніяким чином на знущання Хунти, то чому я повторно буду стібатися з МВФ чи наших вітчизняних кловунів? МВФ, незалежно від того, хто там зараз у керівництві і хто з ким спить, - дуже щасливе, що є лохувата Україна, яка у переддефолтній агонії бере під шалені відсотки кредити, які не вкладає у "рятувальний жилет", а відразу ж виплачує бюджетниками чи розкрадає бюджетниками... Стосовно 100-кілограмової проститутки, то Ви мене заінтригували... :)

vasyl pavuk

Руслане, а чи не боїтеся ви за своє життя і життя своїх близьких, так відверто виступаючи проти чинної Хунти? Чи вдало з*їздили у Росію минулого тижня? Як складаються стосунки із колишнім ворогом-бютівцем Дмитром Шлемком? Чи плануєте зараз підтримувати репресований донецькими БЮТ?

17.08.2011 11:45

Руслан Коцаба

тут відразу кілька питань, тому почну із-заду... ;) Я НЕ ПЛАНУЮ ПІДТРИМУВАТИ БЮТ, бо його ніхто НМД не репресує, але я буду чинити певні дії і в мене є чітка позиція стосовно роздуванню нерозумною владою рейтингу Тимошенко. Вона найсильніший на сьогодні український політик, Вона має найвищий рейтинг, але за все треба відповідати... Тільки, звичайно, не за ті глупства, у яких кумедна "єнакієвська шпана" її звинувачує! Я проти репресій, але я на Майдан у 2004-му поїхав щиро і безкомпромісно (і зараз продовжую!) відстоювати принцип "Бандитам - ТЮРМИ!". Мені байдуже, чи бандит під помаранчевим, голубим чи біло-сердешним прапором! Казав розумний чоловік у розумному фільмі :"ВОР ДОЛЖЕН СІДЄТЬ В ТЮРЬМЄ!" Стосовно Шльоми, то відповідно я вже відповів вище. Коли БЮТ керував у області, то мав би передбачити, що прокуратура є у кожній державі і тюрми не повинні пустувати... :) Невже хтось має сумніви, що Янукович буде так само засуджений, якщо доживе, за "здачу без бою" Севастополя чи запланованої ним здачі ГТС? Я вірю і Вас запевняю! Влада завжди має пам`ятати, що вона колись стане опозицією і навпаки... Тепер стосовно поїздки у Расєю, то є на Укрправді мій детальний звіт-стаття з кольоровими фотками: http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/08/15/52275/ І насамкінець про страх за себе та родину: звичайно, боюся, бо належу до реалістів, але роблю це все з переконання та вірою у якусь перспективу... Буду радий, якщо і Ви так вважаєте!

Дімон

Всіх питаю таке: В чому Ви особисто заощаджуєте на "чорний день"? В доларах, в євро, в золоті, в гречці? Але вас спитаю по-іншому - Ви хоч якось готуєтеся до "чорного дня"? Яку маєте зброю? Куди плануєте втікати з міста в "час Ікс"?

17.08.2011 11:55

Руслан Коцаба

заощаджень особливих не маю, бо ж двоє маленьких донечок і дружина у безоплатній відпусці, але, Вам, якщо задаєте це питання усім, відповім: зберігати гроші не варто ні в гривні, ані в долярах! Нас чекає затяжна криза і можливо, громадянська війна... Тому рекомендую, якщо у Вас вільних кілька тисяч гривень, накупити швидко незіпсовуючих продуктів харчування - гарантую на кінець року 80 відсотків економії! Жоден долар того Вам не дасть. Якщо у Вас кілька десятків тисяч, то рекомендую прикупити сільську хатину із великим обробленим городом: на випадок заворушень чи можливої війни це допоможе врятувати Вашу родину. Якщо кілька сотень тисяч - то рекомендують специ-економісти виводити їх у цивілізовані країни для заснування чи спів-заснування якихось бізнесових тем. Про зброю якось незручно тут говорити... :) Втікати не планую, бо добре тільки там, де нас немає...

Кікі

Чи хотіли би Ви бути президентом Укрїни або мером Івано-Франківська?

17.08.2011 11:59

Руслан Коцаба

Редактор зауважив щойно, що я за 40 хв. тільки на три питання відпові, тому буду коротко: президентом чи мером бути не планую! Ці посади вимагають зречення від особистого та іншого життя, а я трохи лінивий і дуже люблю вільне життя, свою родину та шаную свої хобі (підводне полювання, подорожі, фото, політику). А бути лінивим посміховиськом, як наш мер, не хочу!

gopnick

Вас повязуює давнє знайомство з Сичом. Пора навіть висувала Олександра Сича на виборах мера 2006 року. Скажіть як ви сьогодні як критик режиму сприймаєте те що де факто Сич сьогодні грає в унісон з владою про що свідчить його відсутність на заходах свободи 9 травня та присутність на колегіі ода під час мітингу за юлю?

17.08.2011 12:07

Руслан Коцаба

Вважаю Олександра Сича найперспективнішим політиком Прикарпаття на сьогодні. Він впевнено йде до своєї мети (мріє стати нардепуком!) і пасувало би йому бути у Верховні Раді. п.Сич - прагматичний політик, бо навіть у 2005 році, коли йшов на міського голову від ліберальної ПОРИ, то паралельно підстрахувався місцями у обласних списках радикально-націоналістичного на той час КУНу "Льохи Мерседеса" та до ВРУ від націонал-демократичного НСНУ. Тому я вірю в нього, тим більше, що бренд Свободи зараз дуже модний на Галичині і щиро сподіваюся, що вони наберуть три відсотки... Бо ж треба комусь там патріотичні заяви писати!

Бодун

Руслане, де ти зараз? Далі на солов'я працюєш? Скільки платить? Жити можна?

17.08.2011 12:22

Руслан Коцаба

Тішуся, що маю такого хорошого знайомого, як Юрій Соловей! Це правда! Але вважаю, що Соловей не може очолювати поки-що нашу територіальну громаду, - спробую Вам пояснити (я йому теж це казав після виборів!) Рагульський Франківськ на цьому етапі розвитку громадянського самоусвідомлення, позбуванні від міфів "пасивного соціалізму" та дорослішанні у самоуправлінні може мати тільки такого як Анушкевичус. Тобто ми заслуговуємо на тих, кого ми собі обираємо... І навіть якщо в Юрія перемогу вкрали регіонали на чолі з Анушкевичусом, (я це знаю 100-відсотково!)то це не міняє суті справи! Не готовий пересічний мешканець Франківська, який щодня ходить-їздить-матюкається розбитими "європейськими" дорогами чи стоїть у обпльованому-обпісяному ліфті чи викидає сміття прямо з балкону на клумбу - вибрати собі за очільника молоду чесну людину із закордонною освітою та відповідним мисленням, який зробив свою справу не за вкрадені із бюджету гроші, а, як прийнято у цивілізованому світі, за довгострокові кредити! Ну не доріс франківський рагуль до такого мера! Тим більше, що Соловей своїм активним гіперпіаром всіх на той момент втомив! Всюди був Соловей - і на бігбордах, і на сіті-латах і у телевізорі... Хоч я вірю, що Юрій найперший зробив висновки з попередньої кампанії і буде прислухатися до порад політтехнологів-практиків. ;)

CHUPA

З вашої відповіді про "полукровок" і т.д. роблю висновок, що ви бридкий расист і фашист. БРИДКИЙ. Кімно.

17.08.2011 12:25

Руслан Коцаба

я так не думаю... Але шкода, що Ви саме за таким алгоритмом мислите, що коли назвати національність публічної особи, то це вже є расизмом... Я Вам рекомендую брати з євреїв приклад, чесно... Не гнівайтесь.

вовчик

Руслане, Фейсбук підказує, що Вам завтра 45. Щиро вітаю Вас і бажаю ще довго бути "ягодкою опять"! А питання такі: 1. Ви, напевно, перший, хто заявив про свою опозицію до Анушкевичуса. Як ви можете прокоментувати його сьогоднішній альянс зі Свободою? 2. Ви завжди переконували,що Анушкевичус - це проект регіоналів. Маєте докази?

17.08.2011 12:46

Руслан Коцаба

Дякую за привітання, але то кажуть, що наперед вітати не можна, бо горілка буде дуже хмільна... :) Тепер до суті Ваших питань: опозиційність у мене в крові, я завжди уболіваю за слабшими і дійсно ПОРА у тому далекому 2006-му році перша заявила про свою опозиційність. Але... Див. вище, - громада заслуговує тих, кого собі обирає за очільників. А обирає собі подібних, і нема на то ради... Для прикладу, давайте поміркуємо разом: чи мав би хоча б якийсь шанс на виборах до якоїсь найменшої сільради у Литві кандидат із мільйоном баксів у кишені, але із прізвищем Коцаба чи Петренко, для прикладу? Звичайно, що ні, бо ж територіальна громада, яка себе шанує та поважає НІКОЛИ не обере (!) собі в очільники чужака незрозумілого походження та з незрозумілим фінансуванням виборчої кампанії... Бо ж в усіх цивілізованих антирасистських країнах існує писане і неписане правило обирати тих, які хоча би народилися і зростали серед потенційних виборців! Хіба ні? Тепер стосовно альянсу зі Свободою: восени буде взаємне змагання зробити крайнім один одного за провал у міській господарці. Запасайтеся поп-корном і гарантую Вам, що шоу буде ще те! Анушкевичус досвідчений політик, який завжди крайнім робив навіть когось із найближчого оточення, навіть близьких друзів - згадаймо гірку долю його першого заступника Швадчака чи просто заступника Деревянка... Але і Свобода не пальцем роблена, тому Роман Онуфріїв щось приготував для Зів`ялого Нарциса. Я особисто розмовляв кілька разів із керівником фракції Р.Онуфріївим, вважаю його моральним і відповідальним політиком, аж ніяк не злодієм, а тому цікавим буде двобій, ХТО КОГО ЗРОБИТЬ КРАЙНІМ ЗА БАРДАК У ФРАНКІВСЬКУ Тепер про зв`язки чи чутки про "регіанальність" чинного міського голови: мені чомусь ніхто не вірив у 2006-му, але переконалися у моїй правоті, коли Анушкевичус призначив на головні посади затятих "голубих" - перший його заступник був керівником виборчого штабу Януковича, а призначений ним на посаду керуючого справами Андрій Лис очолював тоді ж "Молодь Регіонів". Зараз також проаналізуйте кадрові переміщення та нові призначення у МВК і прозрієте!

sigoris

Пане Руслане, якби Ви прокоментували так мало запитань до Вас? Чи це редактор вибирає на свій погляд? І ще...не можу нормально перечитати Ваші попередні відповіді бо чомусь постійно "перескакує" тільки на останню...Дякую.

17.08.2011 12:49

Руслан Коцаба

я стараюся, я завжди чесний і намагаюся нікого не обманювати, але так сталося, що друкую на незвичному для мене ноутбуці, тому трохи довго... Можна коротко відповідати, але хіба Ви того від мене чекаєте?

dima

як ви вважаєте, той шевченко, шо його поставили в парку схожий на великого Кобзаря? і взагалі для чого його такого!!! було там ставити?

17.08.2011 12:56

Руслан Коцаба

Кобзар із шістьма пальцями, з лицем Глібова-Крилова-Пушкіна: це саме те, на що заслуговує сьогодні наша територіальна щиропатрійотична і глибокодуховна франківська громада! :) Але для туристичної принадності поряд із одним, зрілим Шевченком та іншим,за кількадесят метрів - молодим зі "злодійськими руками", як у одного мого знайомого, якого називають у Франківську "Анчоус", я би поставив юного Шевченка у стилі "пісяючий хлопчик" То було би оригінально і всеохопно! Якщо вже стібатися з українців, як наш неукраїнський мер, то якось системно... Гірко, прикро, але у кожному жарті є доля жарту... Що маємо - те і маємо!

130489k

Як Ви вважаєте,хто виграє наступні вибори? В Анушкевичуса є шанси?

17.08.2011 13:00

Руслан Коцаба

Думаю, що Анушкевичус спробує "спригнути" у нардепуки, грошей він нагріб нівроку, тобто стати дуже народним депутатом України, але ми до цього готуємося... ;) Знаю про невдалі переговори Анушкевичуса із Азаровим стосовно регіанального списку, але це було би вже занадто навіть для безпринципного Вітаса Адрюсовича...

Savchuk

Оскільки зазначено, що ви громадський діяч, тоді - що для вас означають кримінальні справи дітей соратників З.Шкутяка (Ониськіва і Кощинця) і чи це діагноз чи наміри до дій Петра Шкутяка, в якого в статусі на facebook стоїть - "помаранчевий мажор" ( нам слід чекати нових подвигів?) А ви який мажор?

17.08.2011 13:02

Руслан Коцаба

Я не є мажором, вчився і працював тут, у Франківську, тисячі людей мене знають, тому не боюся за своє чесне ім`я.

Дімон

І ще питаннячко: За що вас тоді, в 2005-му, Д. Шлемко з рибінспекторів зняв? Кажуть, що ви поспорили з ним яка електровудка краща і не дійшли з того питання згоди, за що ви і постраждали, пішли з держслужбовців в "громадські діячі"?

17.08.2011 13:12

Руслан Коцаба

Наскільки ефективним керівником у рибоохоронній, мисливській чи екологічній інспеції я був: можуть судити рядові рибалки та мисливці - є з чим порівняти. А стосовно мого конфлікту із колишнім другим секретарем обкому компартії, який випадково, у зовсім іншій державі, супроти якої боровся, знову став другим заступником керівника області, то життя доказало мою правоту! Де зараз Ткач, Шлемко чи Палійчук? Навіть якщо у них істерика, як не позбутися впливу, грошей чи не сісти до тюрми, я спокійно ходжу містом, їжджу собі на скутері, дружно живу із розумницею-дружиною Улянкою та двійком здорових (Слава Богу!) і не голодних діток - я щасливий, я радію спілкуванню тощо. І навіть якщо у Шлемка колись конфіскують його черговий особняк у Микитинцях, який він нещодавно купив за 350 тисяч долярів, то я йому вділю з християнських мотивів місце навіть у коридорі своєї однокімнатної квартири, аби не мерз на вулиці.

Никифорчук

Пане Коцаба, Ви, перепрошую, коли проводите свої заходи в центрі біля фонтану то куди ходите до туалету?.. А Ви сходіть до платного за 2 гривні, що біля фонтану. Оце європейська вбиральня!!! Краще б Ви свої зусилля туди спрямували: і користь від Вас була б, і людям приємно. Особливо туристам, котрим розповідають про європейське місто Івано-Франківськ. А ще візьміть з собою Анушкевичуса.

17.08.2011 13:15

Руслан Коцаба

Анушкевичуса із собою в туалет не буду мати змоги затягнути, хіба як Ви допоможете його зв`язати... Але думаю, що він тільки прикидується, - насправді Вітас Андрюсович вже морально готовий до політичної відповідальності, навіть до кримінальної!

Петро Іванович

Про переговори Анушкевичуса з Азаровим добру ви качку запускаєте. Ви що нас за повних лохів маєте? Ну придумуйте вже щось правдоподібніше............

17.08.2011 13:17

Руслан Коцаба

Ви поспілкуйтеся із експертами, які володіють правдивою інфою... І не дивуйтеся з моїх пророцтв, коли вони чомусь справджуються! Щасти вам усім! Хто ще щось хоче дізнатися, то ось мій номер 0503386798

antonqwer

В міській раді явно відбувається управління всіма процесами в ручному ружимі виключно однією особою, паном Онуфрієвим. Як ви вважаєте, чи можливий позитивний результат від такого управління? І що завадило пану Роману висловити недовіру міському голові коли в нього була така можливість?

17.08.2011 13:32

Руслан Коцаба

Ще раз повторюся, що знаю Онуфріїва особисто, як чесного патріота, а тому вірю, що він щось у цій ХАЛЕПІ придумає... Ми ж колись разом у команді були, за Сича воювали, я всіх теперішніх свободівців до Львова возив до Тягнибока знайомитися... Коли ПОРА була ще модним радикальнм брендом, ми разом працювали над створенням Громадського Форуму Франківська. То якось згодом дійсно некрасиво вийшло, що у один сонячний день з офісу зникли всі вінчестери з компів із базою даних, а також двоє працівників, які після того старалися не розмовляти чи навіть гніватися із своїм стартовим фінансистом Юрієм Солов`єм, але то таке... Зараз вони у дружній патріотичній Свободі, тому не буду називати їхні прізвища... Якось маю надію, що Свобода не зкурвиться і вирулить! Тим більше, що вони собі скромно вділили з "бюджетного пирога" тільки ЖЕКи і дороги, натомість віддали Фронту Змін Воду, Каналізацію, Електрику і Сміття. Анушкевичусу залишили невеличке комунальне підприємство по відлову та кастрації дворових собачок і трилітровий слоїк студентського вазеліну. Ага, щоб не забув: залишили чинному мерові роль Цапа-Відбувайла, який ні за що не відповідає, ні на що не впливає, але зараз все тугіше відчуває політичний зашморг на своїй делікатній шиї... Ще раз нагадую: восени буде весело і цікаво, запасайтеся поп-корном! :)

беня

Що ви думаєте про сороковий алгоритм Евкліда і теорію голографічного всесвіту? Якої ви думки про теорію Суперструн?

17.08.2011 13:33

Руслан Коцаба

Чесно, нічого не думаю! :) Але знаю тих докторів, які в тому розбираються! Вам не треба? :)

LM

Більшість політиків України хворі на "вождизм". І більшість з них мені нагадує рожі "будівників комунізму" з плактів свовіцьких часів. Хто на вашу думку із сучасних лідерів не хворий на цю хворобу і має стійкий імунітет до неї? На мою думку, це Яценюк!

17.08.2011 13:45

Руслан Коцаба

Ви влучно підмітили нашу головну проблему: відсутність зміни поколінь політиків та громадських діячів! Реально існує шалений опір та спротив і на Сході і на Заході України від дряхліючого, але грошовитого покоління "комуністів-злодіїв-проституток"! Їм байдуже, в кого брати і кому давати - їм,гнидам, як тій жіночці Олі Михайлівні з автозаправки біля Бистриці, аби гроші платили! А ті так зв. молоді обличчя, які завдяки "помаранчевій корупції" встигли навіть областю покерувати, то ж результати, як то говориться у порнофільмах - на ліцо! Бо ефективний менеджер - це яскрава особистість, лідер який не боїться і завжди готовий відповідати за прийняте рішення, а не чмо яке тільки бровенята хмурить і втікає від особистого підпису... Тому - дорогу молодим! Я це вже понад двадцять років кажу, ще від часів моєї гіперактивної діяльності в українській Гельсинській Групі та Студентському Братстві початку 90-тих. А віз і нині там! Уже й у цих нелюстрованих пристосуванців свої дітки підростають, вже і їм хочеться побути "синами генерала", як у тому анекдоті...

senja

А ви в якій зараз партії, в Третій Силі? Що ви думаєте про Свободу? І ще - що там Каськів мудрує з Порою, здав вже її зовсім?

17.08.2011 13:53

Руслан Коцаба

Я і надалі залишаюся головою обласної Політради Громадянської партії ПОРА, я дійсно підтримую вчинок Влада Каськіва стосовно його економічної державницької діяльності у залученні міжнародних інвестицій. Наразі активну політичну діяльність ми припинили, але більшість наших депутатів минулого скликання стали депутатами теперішнього від перспективних і модних на сьогодні брендів у Галичині. Ми йшли у політику, ми прийшли у політику, ми реалізуємо себе у політиці! Рекомендую всім брати приклад із стародавнього і мудрого єврейського народу, одночасно намагаючись вбити у собі ту жахливу національну тваринку, українську Жабу, яка нас не пускає до цивілізованих країн і все далі затягує у обійми Російської імперії!

antonqwer

Як ви можите прокоментувати вибір жителів Івано-Франківська щодо повторного вибору на посаду мера Віктора Андрюсовича?

17.08.2011 13:55

Руслан Коцаба

Див. вище. Рагулі обирають собі у очільники тільки рагуля! Бо так комфортніше...

НИК

ВИ У ЛІБЕРАСТИЧНІ ПОРІ НЕ ПРОСТИЙ ГОЛОВА ІФОО. ТО ШО БДЕТЕ РОБИТИ, БО ЯНИК ФАКТОМ ВЖЕ У ШОС. ПАРУ ДЕНЬ ТОМУ З МІНОБОРОНИ КНР ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ РАКЕТАМИ, КОРАБЛЯМИ (КИТАЮ ВАРЯГА МАЛО), КОЛЬЧУГАМИ, АНТЕЯМИ І т,п. ЗНАЧИТ НА ПІНДОСІВ МИ ВЖЕ ПЛЮНУЛИ! І УГОДУ З ЄС ТОЖЕ НАМ ПОМАГАЄ РОБИТИ КНР! БО СЕ ЇХ ТОВАРИ З НАШОЇ ТЕРИТОРІЇ ПОПАДУТ В ЄС.

17.08.2011 13:56

Руслан Коцаба

вам, батєнька, пора на Млинарську... :)

Гаплик

Що ви думаєте про процес над Юлією Тимошенко?

17.08.2011 13:59

Руслан Коцаба

Сильна, прагматична і розумна жінка! Вона їх "здєлаєт"! Просто набирає зараз їдучості та азарту! Вона їм на суді в очі сміється і не може приховати задоволення, що єнакієвська гопота відновила і навіть збільшила рейтинг без жодних капіталовкладень! Хоч я на суді так би не зміг побравувати, та й ніхто би мені не позволив..

Кікі

Зараз така склалася політична мода - брати Юлю "на поруки" (з підарешту). А ви не хотіли би взяти на поруки, як каже Кличко, "єту хрупкую жєньщіну"?

17.08.2011 14:00

Руслан Коцаба

Та хто мені її дасть... :) Наразі над Шльомою насмішковуюся...

Firtochka

А чи є щось в цьому світі гірше за мера Анушкевичуса, чи ви вважаєте, що апсолютне зло вже народилося?

17.08.2011 14:02

Руслан Коцаба

Та нормальний він, як для рагульського Франківська мер! І біографія відповідна! А от участь його незавидна... Регіанали його стопудово посадять після того, як використають!

pozitIF

каламбур протистояння кримінало-політичнобізнесових кланів неприпинеться ніколи(принаймі на нашому віці).Спекулювати на показовості боротьби з системою - це абсурд.Які конкретно питання вам вдалось вирішити на користь громади?

17.08.2011 14:03

Руслан Коцаба

Я Вам краще російський каламбур про каламбур: "Калом бур, а тєлом бєл!"

reporter

Пане Руслан, вчора Романюк висловився за проведення спільної сесії обласних рад для засудження дій влади проти Юлі. Сич як голова обласної ради від Свободи відмовився це робити. Як на Вашу думку це виглядає на фоні заяв Тягнибока, що він її хоче взяти на поруки?

17.08.2011 14:06

Руслан Коцаба

Юрко Романюк - найадекватніший, НМД, обласний бютівець, йому би у Миколи Зелінського частіше консультуватися і буде толк! А стосовно інших, то всі вони мріють перепроситися фінансово у регіаналів, аби лиш не посадили! Але БАНДИТАМ-ТЮРМИ!

СтефКо

Руслан, Ви такий гонський, в КВН ніколи не грали? Розкажіть людям тохи про себе

17.08.2011 14:09

Руслан Коцаба

в КВН не грав, але цікавився... ;) Про мене найкраще знає всезнаючий вуйко Гугл, навіть про те, що я забув чи не знаю! Наберіть у пошуковій лінійці "Руслан Коцаба" і Ви будете вражені та зачудовані, з яким негідником дві години чатилися... :)

CHUPA

А я все рівно вважаю, що називати будь-яку людину "полукровкою" - це паскудний расизм і фашизм. А ви сам хто, "істинний арієць"???

17.08.2011 14:10

Руслан Коцаба

та попустіться вже, шановний... Хочете, я Вам краще якийсь анекдот про євреїв розповім? :)

130489k

Як Ви вважаєте, чому Анушкевичукс виграв вибори?

17.08.2011 14:17

Руслан Коцаба

Вже трохи напрягає мене повторюватися, але: 1. вибори виграв Соловей, але не мав підтримки обласних регіоналів, як її мав Анушкевичюс; 2. рагулі обирають собі подібних, а коли більша половина виборців взагалі проігнорувала саму можливість обрати СОБІ СВОЮ владу, то нехай цей вибір кожного шостого виборця (майже 26 тисяч рагулів з понад 200-тисячного населення міста) Франківська буде нам як спокута! 3. Анушкевичус зараз тільки і мріє, як втекти від посади, яка не дає прибутку (останній хороший куш він зірвав з перевізників у переддень виборів) і пахне у майбутньому конкретним криміналом! 4. Готуйтеся до гіршого, я оптиміст... :)

CHUPA

Нє, анекдотів ви вже тут нарозказували - скажіть, хто ви за національністю? І до діда прадіда - якої національнорсті ваші предки??? Ви певно страх який "чистокровний" і породистий, що вам "полукровки" не подобаютьс.

17.08.2011 14:22

Руслан Коцаба

та нормальні полукровки! Шановний, я українець, представник титульної нації, вважаю, що у нормальній Україні майбутнього достатньо самоусвідомлення бути українцем та виконанням усіх необхідних процедур, як то поваги до нацсимволів, знання державної мови та взаємоповаги. А колір шкіри та віра - то питання десяте! Є речі, які об`єднують, а є загальноприйняті моральні норми чи бажання, які об`єднують.Все крапка, досить на цю тему! Міняйте платівку...

dima

Хто в майбутньому виграє вибори мера? яка доля анушкевичуса?

17.08.2011 14:24

Руслан Коцаба

Чесних виборів ми поки-що не вимолили в Бога, - якщо менше половини виборців, як на останніх місцевих виборах, приходить до голосувальних урн, а от стосовно долі чинного мера, прогнозую - незавидна його доля!

Че

як ви думаєте чому на виборах міського голови переміг саме Анушкевичус і Свобода?

17.08.2011 14:25

Руслан Коцаба

див вище...

Стася

А хто з трьох найгірший: Юля, Ющенко чи Янукович? Нє, серйозно!

17.08.2011 14:26

Руслан Коцаба

я на президентських виборах голосував "Проти всіх"! Не шкодую і зараз би вчинив так само!

130489k

А чому міська рада заборонила продовати алколь після 22,00.Це тому що Свобода не вживає алколт!?

17.08.2011 14:28

Руслан Коцаба

Я не святенник, вживаю алкоголь, але це болюча тема, бо ПОРА вже одного разу урочисто виганяла з міської управи "Зеленого Змія". А є серед свободівців і помірно вживаючі, - я з ними особисто... :)

CHUPA

Добре, злив з теми зарахований. Але для чого було чіпати національності чиновників, якщо ви такий космополітичний7

17.08.2011 14:33

Руслан Коцаба

Наостанок хочу привітати всіх учасників цього цікавого для мене і захоплюючого чату (вперше для мене!) із наступаючим Спасом і хочу вам усім побажати Щастя_Здоровля_Кохання_Удачі! Здається, на всі питання дав відповіді, не гнівайтеся, може кого випадково образив чи когось моя відповідь не задовільнила. Я, Руслан Коцаба, живу чесно, відкрито, не краду, не брешу, чого і вам бажаю! Слава Україні! NEVSEREMOS!

5

Комментарии

Гость: товариш Кац

123.08.11, 09:34

Коцаба - Франківський ТРОЛЬ))

  224.08.11, 10:53

  не читал анонимную встречу

   330.08.11, 19:19Ответ на 1 от Гость: товариш Кац

   Коцаба - Франківський ТРОЛЬ))дякую за відвертість! Краще вже клоуном у підарасів, аніж підарасом у клоунів!

    423.01.13, 20:26Ответ на 3 от PORA

    Краще вже клоуном у підарасів, аніж підарасом у клоунів!
    Забей на даунов и тупорылых кретинов! Они были, есть, и будут есть!... Пока их, сцуко, жизнь не переделает)))
    Браво, за храбрость, ум и честность дружище!!!
    Я тут тоже кое-что замыслил
    Вот только доведу информацию до ума - сразу поделюсь)))