47-річний Готфрі Багума, якого охрестили "самим негарним чоловіком
Уганди", у восьмий раз став батьком, повідомляє Metro. Його дружина,
30-річна Кейт Наманда, народила дівчинку.Багуму назвали "найбільш
негарним чоловіком Уганди" в 2002 році, коли він взяв участь у конкурсі
для того, щоб заробити грошей для своєї бідної сім'ї. Отримавши титул,
Готфрі змінив рід діяльності і став співаком, вибравши собі сценічний
псевдонім Ssebabi.
До шлюбу з Кейт у Готфрі вже було двоє дітей
від попередньої дружини, яка незабаром пішла від нього до іншого
чоловіка. Відносини з Кейт у Багуми також складалися непросто. Будучи
вагітною на шостому місяці, жінка пішла від нього, однак через два
місяці вирішила повернутися. Готфрі вважає, що вона прийняла свою долю,
однак сказав дружині: "Я не винен у тому, що так виглядаю. Якщо ти
вважаєш, що я став для тебе тягарем, ти можеш піти від мене".Готфрі і
Кейт разом з 2008 року і виховують шістьох спільних дітей.