хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Про комети...

 


Про комети...


13

Коментарі

12.10.19, 09:21

    22.10.19, 09:34Відповідь на 1 від Тарас Музичук

    Дякую

      Гість: bismuth58

      32.10.19, 09:35

      ЭТО я ещё в 8м классе познал. Самостоятельно через библиотеку

        Гість: Звёздная пыль

        42.10.19, 10:20

        Моя любимая тема. Интересно очень

          52.10.19, 10:33

            62.10.19, 11:14Відповідь на 3 від Гість: bismuth58

            ЭТО я ещё в 8м классе познал. Самостоятельно через библиотеку Молодець

              72.10.19, 11:15Відповідь на 4 від Гість: Звёздная пыль

              Моя любимая тема. Интересно очень

                82.10.19, 12:55

                Друга світлина- комета Макнота вона проходила взимку 2007 р., абсолютно фантастична, її можна було бачити всього годину при заході сонця, далі заходила за горизонт, лишаючи колосальний хвіст

                  92.10.19, 13:04

                  Знання про комети кардинально перевернулись за останні роки. Лід не блакитний на них а чорний, вірніше як антрацит блискучий. Та і "льодом" його називають , більше щоб вказати на що схожа кометна речовина.

                    102.10.19, 13:30

                    Все ж не зрозуміло, чому з мікрочасток, що відкололися, утворюється "хвіст" комети. Очевидне повільне зменшення їх швидкості переміщення порівняно з тілом комети. Але це має означати наявність деякої сили опору, тоді як ми знаємо, що космічні тіла летять у майже ідеальному вакуумі, де існують лише випромінювання і немає речовини, яка б (подібно до повітря у звичній нам атмосфері) той опір спричиняла. В умовах руху БЕЗ опору середовища руйнування комети і відхід від неї мікрочасток матеріалу мало б спричиняти появу навколо комети пилової світної хмари кулястої форми, діаметр якої поступово зростає... В житті маємо іншу картину. Не знаю, де я не правий

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна