Ці сім святинь, розташованих на певній відстані,

Ці сім святинь, розташованих на певній відстані, дуже схожі одна на одну.

   [ Читати далі ]


Пухнасті хулігани...))))

Через те, що з домашніми улюбленцями часом буває чимало клопоту, не кожен наважиться заводити собі когось, окрім маленької черепашки або акваріумних рибок. І, як ми переконалися в процесі роботи над цією добіркою, у такому підході є свої переваги. Наприклад, у тому, що будинок напевно залишиться цілим і після повернення з роботи на вас не чекатиме черговий сюрприз. Але ті, хто наважився завести собі пухнастих друзів, на витівки своїх підопічних дивляться з гумором. І розповідають про наболіле в мережі.

“Я шалено радий, що замовив це котяче дерево ручної роботи за $200 доларів. Гроші явно витрачені не даремно”

[cut text="Читати далі"]


“Ви розумієте, що я відвернулася буквально на 10 секунд?!” І він вважає, що тепер я повинна прибирати весь цей бардак


“Безодня дивиться на вас. І повільно знищує жалюзі” “Моя кішка буквально одержима хованками під килимком. Постійно знаходжу її в такому положенні, коли вона “ховається”, висунувши тільки ноги… і килим “дихає” Коли попався прямо на місці “злочину” Він розуміє, що не був хорошим хлопчиком “Думаю, нам для кухонних ящиків знадобляться замки” “Подивіться, через що я прокинувся сьогодні” Здається, комусь явно не подобаються ці шпалери “Ця пухнаста морда щойно зробила дірку в чипі моєї картки” “Пішла на 5 хвилин, щоб вигуляти собаку. Повернулася і побачила це. А до мене через півгодини прийдуть гості!” “Сьогодні ввечері повернувся додому, не став вмикати світло… У підсумку ми обидва ледь не померли, коли я мало не наступив на неї” Ця винувата мордочка така мила! Прощавайте, AirPods


“Мій кіт порвав штори у моєї мами”


“Муфасі подобається сидіти на моїй тумбочці і кричати на мене, поки я лежу в ліжку. А якщо я ігнорую його, він починає скидати все підряд” “Вона так і каже своїм поглядом: “Ти точно не проти, що я граюся цим?”. І тут же вся чашка чаю проливається на мене” “Здається, мені потрібна нова зубна щітка” Вони дісталися до столу і з’їли шматок масла “Минулої ночі були серветки, сьогодні – пакети з продуктами” “Учора встановили самоочисний лоток, який обійшовся нам у $400. А сьогодні прокинулися і побачили це” “Їй безумовно подобається, що я витрачаю на неї гроші” [/cut]

Унікальна нідерландська архітектура ..

 


[cut text="Читати далі"]


Унікальна нідерландська архітектура ...


Житлові райони на воді: унікальна голландська архітектура
Жителі Нідерландів навчилися не лише «відвойовувати» землі у моря, але й ефективно використовувати власні водні ресурси.
На фото комплекс Brekkense Wiel з міста Леммер, Нідерланди, збудований на початку 1990-х років.
Він складається з п’яти ліній штучних острівків з таунхаусами, які розраховані на близько 300 домовласників.
З одного боку будинки поєднує автомобільна дорога, з іншого облаштовані причали для яхт.
Brekkense Wiel може виглядати незвично, проте це не єдиний подібний комплекс навіть у Леммері.
Частини міста збудована фактично посеред води. Одна з основних причин такого проєктування полягає в особливостях ландшафту Нідерландів: території тут часто доводиться «відвойовувати» у водойм.
Значна частина країни знаходиться на рівні моря або навіть нижче цієї позначки і відповідно ці території знаходилися або досі знаходяться під водою.
Жителі почали освоювати ці землі ще у ХІІІ столітті: для цього будували дамби та вітрові млини, які відкачували воду.
Згодом на заміну їм прийшли парові насоси. Одна з таких станцій досі працює Леммері та підтримує рівень води у регіоні Фрисландія. Парова насосна станція Вауда занесена до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Найбільший проєкт з осушення територій реалізували в 1932 році: тоді затока Зейдерзе була відгороджена 32-кілометровою дамбою від Північного моря. В результаті цього утворилось штучне прісноводне озеро Ейсселмер та значні території, які згодом об’єднали у провінцію Флеволанд. На березі Ейсселмера знаходиться й вже згадане місто Леммер.
Разом з тим, розташування на воді мало і свої переваги. У ХVII столітті в Амстердамі розробили систему каналів у вигляді концентричних напівкіл, які вели до причалів. Це сприяло розвитку судноплавства, торгівлі та економічному підйому загалом.
У випадку Леммеру ХХІ століття, таке рішення теж створює свої переваги.
Зараз місто це туристичний центр, який приваблює любителів риболовлі та водних видів спорту. Які, відповідно, можливостей виходу до води та зручних причалів поблизу житла.

 
[/cut]