Але-оп! Друга стрибнула!))  От дрібниця, а приємно - купа днів пройшла, а одну баришню, с етой її работой, й досі третій місяць крутить в носі від того, що я не погодилась з її думкою, що істина можлива тільки в її думці lol. Замітку он написала, яка я бяка... Тільки ця замітка більше розповідає про її власні думки і бажання, які сильно відстають від можливостей. А хотілось би... lol
  Ну що я скажу... З поганої вівці хоч куделі пучок, яке не яке, а визнання, в певному розумінні, мого довгого і незговірливого язика. 

Натхнення для господиньок


На вихідних кожна хороша господиня має побалувати свою родину, але часто не вистачає уяви чи фантазії, і тяжко придумати щось таке, щоб і смачно, і здивувати. Тому, от, рекомендую lol

 
  І всім не забути з доброю посмішкою побажати приємного апетиту! podmig

На злобу дня, завтрішнє


  

  Обіцяно морозець на пару днів, рекомендую ходити в масці на вулиці, і зовсім не через ковід blindpodmig

Флірт або справжнє задоволення від життя


  Флірт багатьма сприймається неоднозначно, в міру власної розбещеності. Ось тут про нього легко, зрозуміло, правдиво. 

А літо вже скоро...


 

  Все, значить, роблю вірно - задумалась про купівлю напольних ваг, подивилась відео в ютубі, глянула по чому капуста в магазині... smutili lol

Святкова романтика


 

Якщо хто відразу не роздивився - магазин не  ювелірний, і навіть не квітковийlol

На злобу дня


  
  От чого нам так не можна... unsmile

Справа, зліва.. Прямо!

 
  Люблю спілкування з людьми, найбільше за те, що розумний співрозмовник наштовхує на цікаві думки й роздуми. Хоча в цих думок часто така звивиста стежка, що здогадатися, що саме було поштовхом до них, не зможе ніхто, і при спробі пояснити всі згадують дві речі, існування яких наукою не доведено - божу мать і жіночу логіку))
  Так і цього разу - Вал-на своїм коментарем про запитання за кілька днів довела мене до роздумів, а що таке, власне, оті "зміни в житті на краще"? Чим вони вимірюються? Невже справді відчуваються? Якісно, кількісно - що це?
  Просто знайома чекає, навіть не так - ЧЕКАЄ, і вірить, що яаааак все зміниться! Яаааак покращає все!
  Спробувала це до себе якось прикласти - та життя змінюється весь час, і в мене весь час, як подумати, на краще. Ну, або я просто оптимістка smutili

  Ну і картинка, з інстаграму, від знавця таких питань Гуся 
  

Гола неправда


  В новинах подивилась цілий сюжет про вигадливість сучасних колекторів - ті шантажували боржників, не сказали кого, але скоріше всього жінок, тим, що виставлять на загальний огляд оголені фото боржника, хоч і зроблені в фотошопі.
  Схема, чесно кажучи, не нова, вже траплялось чути про таке, коли шахрай-шантажист вимагав гроші в дівчат, вибираючи тих, в кого в соцмережах активні сторінки і багато "друзів". Тоді діло набуло розголосу через самогубство однієї з дівчат. Мені дуже запам'яталось, коли одна з жертв розповідала зі сльозами, як вона не змогла назбирати космічну для неї суму і він таки розіслав ці фото всім її 450-ти підписникам. Вона навіть змушена була переїхати в інше місце, так їй було соромно. Хоча мене здивувало навіть не це, а те, як повелась велика частина тих "друзів" - багато хто взявся поливати її брудом в коментарях до фото, і заніс в свій "чорний список".
  Мене вчора якраз намагались підначити легким дружнім шантажем на схожу тему, і головним моїм аргументом у відповідь було - давай, пиши! мене давно не хвилює що хто про мене подумає, і в цьому ключі теж))
  Я реально не розумію і зараз - чому ота дівчина з 450-ма друзями така розтяпа?? Одна річ коли, наприклад, колишній захотів помститись і зненацька виклав реальні пікантні фото, тут дійсно вже як є, і то що - життя зупинилося? Навпаки! Тепер хоч побачиш реально, хто як до тебе ставиться, і хто тобі справді друг. Але ж її за два тижні попередили, що розішлють фото. Я б вже десять разів розіслала цим "друзям" лист, де все розповіла, і попросила б з розумінням поставитись до ситуації і навіть більше - підняти масово цю тему щоб попередити можливих інших жертв. Але навіть якби розгубилась і протупила це зробити - однозначно б не стала поводитись наче я в чомусь винна і переїжджати в інше місто.
  От чому?? Що тут такого? Нікого не вбила, нічого не вкрала, а все інше - то природньо, кому цікаво може подивитись, якщо ніколи не бачив. Тим більше якщо фотошоп.
  Чому в нас таке дивне виховання - порушив закон і мораль хтось - а винною маю почуватися я? Як на мене найвірнішою є позиція, яку колись озвучив один мій друг - "если я выйду к Дюку когда там полно людей, стану и крикну - я онанист!! вот что случится? Да ничего, ну попялятся на меня с интересом, возможно кто-то из знакомых через год вспомнит, но ведь не более. Главное - как я сам к этому отношусь, вот и все"
  Ось і все. Хотіла ще голосувалку зробити, але наперед здогадуюсь про результат)) 

Свято феміністок, мабуть


  Сьогодні День полювання на чоловіків. 
Інтернет рекомендує виходити на полювання в вечірні години, коли чоловіки гірше бачать, і не забувати, що рухатись треба повільно й плавно, щоб не злякати цих великих, сміливих зграйкою , але дуже полохливих поодинці самців lol
  Як на мене цього року свято полювання припало на не дуже зручний день, неділю, але хіба це зупинить справжніх мисливиць? Довго думала про відповідний фемінітив smutili lol

  Ну і картинка, не зовсім в тему, але...