Когда они поймут, что врать и выкручиваться, уже бесполезно!

Блокада Донбасу обернулася проти бійців АТО
10:37 16 лютий 2017

фото: InfoResist

Ряди бойовиків поповнюються за рахунок робітників підприємств вугледобувного комплексу, що залишилися без роботи через блокаду Донбасу

Про це у четвер, 16 лютого повідомляє Politeka з посиланням на прес-службу Головного управління розвідки Міноборони України.

Відзначається, що за рахунок призову робітників підприємств вугледобувного комплексу, що залишилися без робочих місць внаслідок припинення поставок вугілля залізницею збільшаться чисельного угруповань бойовиків і в “ДНР», і в «ЛНР».

Відзначається, що особливо інтенсивно вербують місцеве населення вступати до лав бойовиків в містах Довжанський, Ровеньки, Луганськ, Алчевськ і Кадиївка.

«Відсутність робочих місць і потреба утримувати свої сім’ї спонукає безробітних надходити в російські терористичних військ, вже дозволило істотно підвищити рівень укомплектованості окремих підрозділів 6 окремого механізованого полку (Кадиївка) і 7 окремої мотострілкової бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ВС РФ», – підсумували в розвідці.

Менты соботажники и предатели!

даєте нам воювати"
Олена Білозерська:"Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати"
Олена Білозерська:"Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати"

Блокади рано чи пізно перетворюються в заробляння грошей, і вони заважають воювати. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловила боєць української добровольчої армії Олена Білозерська.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

« Ну, не буде так, щоб жоден вантаж не проїхав, хіба що короткий час, а буде так, що окремі, обрані підприємці "по договорняку" платитимуть гроші і їхатимуть. Або справді тривалий час не пускатимуть нікого, а потім візьмуть "відступне" і блокаду знімуть. Хто б цим не займався - мєнти, СБУ, добровольці - буде те саме. Знаю. Досвід», — наголосила Білозерська.

Вона також зазначила, що більшість учасників цих блокад чесні й ідейні люди, а блокади все одно «перетворюються в заробляння бабла».

"Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати. Через вашу, повторюю, довбану блокаду, до якої ми абсолютно непричетні, мєнти з різних відомств дихати нам не дають. Ми не можемо виїхати зі зброєю ні на передок, ні на полігон, нікуди. Нас зупиняють і тримають під вартою багато годин, поки ті, кому треба, не напряжуть всі можливі зв’язки, щоб нас визволити і визволити нашу зброю. Нас чекають на передку, а ми сидимо мало не в обізянниках, зриваючи бойові завдання. А люди, які мали б ловити сєпарів, витрачають прірву часу і сил на те, щоб визволяти нас"- зазначила журналістка.

Заметка!

Одна из наибольщих глупостей - это попытка смыть грехи водой... особенно ледяной

Опа - опа! ))))

 
Чтобы это значило?

....................Заинтересованность в победе!...........

Как вы считаете, кто больше должен быть заинтересован в победе в войне с Россией и почему?


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

...............Я и в мэры бы пошел - пусть меня научат!.........

Вот сижу я и думаю, (впрочем я думаю не только тогда, когда сижу) по каким критериям выбирает народ себе руководителей? В частности идёт речь о мэре Киева. Ведь нынешний мэр Киева, никакого, не то что бы образования, но и опыта подобного не  имеет. Вместо него за его жилищем, скорее всего, слуги присматривали. Так почему, выбор народа остановился именно на нем? Потому, что он патриот? Нет, не такой он уж  и патриот! Он повёл себя как ребёнок, которому  хочется во что ни будь поиграть. Вот ему хочется, а на остальное наплевать! Был бы патриотом, подумал бы о народе; а, что я могу ему  дать? Ведь я в этом ничего не смыслю, только могу испортить всё. Лучше я буду делать то, что хорошо умею. Выиграю пару боёв, а деньги отдам на вооружение. Другое дело, если бы он в начале был хорошим хозяином для своего дома, потом руководил бы каким ни будь  селом, ( и то, ему необходимо поработать в селе, чтобы знать его особенности, принципы и т. д.)потом, каким ни будь районным пригородом, городом маленьким, потом, если зарекомендует себя хорошим хозяином, возможно столицей. Но нет, он сразу с корабля на бал, а танцевать, никакой практики. Это касается выборов не только в мэры но и любых руководителей. По каким критериям вы  выбираете себе руководителей?

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая