хочу сюди!
 

Natalia

36 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 37-45 років

Він винен тільки в тім, що звався він Бандера

FB, Андрій Іллєнко ©


Пан Качинський заявив, що "Україну не візьмуть до Європи з Бандерою".

Не буду повторювати очевидного - іноземці не можуть диктувати нам, як жити в себе вдома і кого вважати героєм.

Так само не буду нагадувати про те, що зверхня позиція Польщі щодо України завжди призводила до поразки самої Польщі і вигідна завжди була Москві.

Натомість давайте відповімо пану Качинському просто - Польщу ж взяли у Європу з Пілсудським, то в чому ж тоді проблема України з Бандерою?

Коротка історична довідка.У 1887 році Юзеф Пілсудський заарештований царською владою, звинувачений у підготовці замаху на Олександра III, засуджений до сибірського заслання. Потяг до атентатів на керівників окупаційного режиму зовсім як у молодого Бандери.

Після повернення із заслання Пілсудський був організатором бойової школи у Кракові. За рапортами начальника Варшавського охоронного відділення (таємної поліції Росії) П. Заварзіна, школа "масово готувала вбивць та грабіжників". Приблизно так само польська влада трактувала дії Бандери по підготовці озброєного підпілля.

Пілсудський керував бойовими групами, які вчиняли терористичні акти проти окупаційної влади та здійснювали експропріації (грабували банки та державні установи в інтересах визвольної революції ). Зовсім як Бандера та його бойові групи на Західній Україні в 1930-ті.

Під час Першої світової війни воював на чолі польської бригади на боці Німеччини та Австро-Угорщини. Тобто з точки зору Російської імперії та її союзників з Антанти був "колаборантом" і "зрадником", адже Пілсудський був народжений у окупованій Варшаві та був підданим Російської імперії. Бандера так само грав на протиріччях імперіалістичних держав та використовував їх конфлікти заради створення української держави. Так само воював з окупантами і так само був оголошений ними "зрадником".

Будучи на чолі Польщі, Пілсудський спочатку війною знищив Західно-Українську Народну Республіку, а потім за спиною українців домовився з більшовиками про новий поділ України. Бандера на чужі землі ніколи не претендував і чужих держав не ділив. Тим більше ніколи не мав жодних угод з Москвою.

У 1926 Пілсудський вчинив державний переворот в Польщі, після чого був встановлений жорсткий авторитарний режим. Були проведені каральні акції проти українців (так звана "пацифікація") та інших національних груп. Бандеру важко змалювати прихильником ліберальної парламентської демократії, але як бачимо і Пілсудський ним теж аж ніяк не був.

У 1934 році завдяки Пілсудському відбулося підписання угоди з Гітлером, яка була одним з перших дипломатичних успіхів Третього Рейху та давала можливість німцям вільніше почувати себе на інших напрямках своєї політики. На знак особливої поваги Адольф Гітлер особисто був присутнім на похороні Пілсудського у 1935 році. Бандера ніколи угод з Гітлером не підписував, натомість свого часу сидів у нацистському концтаборі.

Так в чому проблема з Бандерою?

А чи може досить?6

Коментарі

Гість: чеБуран

19.02.17, 00:15

о .. мальчики распинаются уже по-католически ..
как там? - слева-направо или справа налево ..?
конечно , не совсем мальчики .. но и история тухлятиной тоже попахивает ..

  29.02.17, 00:16

   39.02.17, 00:21Відповідь на 1 від Гість: чеБуран

   о .. мальчики распинаются уже по-католически ..
   как там? - слева-направо или справа налево ..?
   конечно , не совсем мальчики .. но и история тухлятиной тоже попахивает ..

    49.02.17, 00:22Відповідь на 2 від InnaFL

     Гість: чеБуран

     59.02.17, 00:25Відповідь на 3 від Lulu

     о .. мальчики распинаются уже по-католически ..
     как там? - слева-направо или справа налево ..?
     конечно , не совсем мальчики .. но и история тухлятиной тоже попахивает ..
     а? расшифруйте смайл , если не сложно ..

      69.02.17, 00:43Відповідь на 5 від Гість: чеБуран

      ком. 1: всі слова знайомі, але що вони разом означають... нічого не пойняв

       Гість: чеБуран

       79.02.17, 00:48Відповідь на 6 від Lulu

       ком. 1: всі слова знайомі, але що вони разом означають... нічого не пойнявтут просто - трусики распятых мальчиков , только не по православному , а по-католически

        Гість: iero

        89.02.17, 08:50

        "іноземці не можуть диктувати нам, як жити в себе вдома і кого вважати героєм." но вы же хотите к ним, а не они к вам.

         99.02.17, 10:06

         так явно кто-то раздувает конфликт на ровном месте, этого следовало ожидать

          109.02.17, 10:46

          А він у них народний герой?

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна