Російський "лохотрон"
- 24.07.12, 00:03
- ВАРТА
Шановні Друзі!
Я нікому і нічого не хочу доводити! Я знаю, що маючи тверді переконання, жодна Людина не змінить свою думку на протилежну за лічені хвилини.
На це потрібен ЧАС і, головне --- МУДРІСТЬ.
Я даю посилання на статтю, яка була написана У 2001 році! Прошу звернути на це Вашу увагу! В 2001 _ му. При владі не було януковича....і опозиція була зовсім інша! Це, мабуть, ніхто не стане заперечувати???
Автор статті досвідчений військовий репортер і автор гострих кримінальних розслідувань Борис Солдатенко (автор бестселеру "Москва кримінальна").
Написана стаття у газеті "Красная звезда" Міністерства оборони Російської Федерації! Ще раз нагадую, що стаття і газета 2001 року видання!
Стаття має назву "Российский "лохотрон""
ПРОШУ УВАЖНО прочитати цю статтю і особливу увагу звернути на ПРІЗВИЩА та ОБОРУДКИ!!! І знову ж таки нагадую, всі події, що описані у статті, відбулися ДО 2001 року!!!
Якщо УВАЖНО прочитали і розібралися, то спробуйте дати собі відповідь: А де у цій схемі ОБОРУДОК національний інтерес України??? І якщо для України це НАЦІОНАЛЬНО НЕ ВИГІДНО, то хто від цих схем ВИГРАЄ? І останнє запитання, так НА КОГО Ж, на чиї НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ ПРАЦЮВАЛИ всі учасники цієї ОБОРУДКИ?
ДЯКУЮ, що мали мужність ПРОЧИТАТИ ДО КІНЦЯ!
ТИСНІТЬ і переходьте на статтю!!!
У 1991 році Юлія Тимошенко спільно з чоловіком Олександром Тимошенко, і з другом сім'ї Олександром Гравцем— заснували «Корпорацію Український Бензин» (КУБ); комерційним, а потім і генеральним директором була Юлія Тимошенко. КУБ мала «іноземні інвестиції» і тому користувалася певними податковими пільгами. У листопаді 1995 року КУБ була перереєстрована в промислово-фінансову корпорацію «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ). Була обрана саме форма «перереєстрації», щоб зберегти податкові пільги компанії КУБ (компанія КУБ мала пільги як «компанія з іноземними інвестиціями»). У 1995—1996 роках — ЄЕСУ досягла річного обсягу продажів в $ 11 млрд і, користуючись підтримкою Павла Лазаренка (в 1995—1996 віце-прем'єр з паливно-енергетичного комплексу, у 1996—1997 прем'єр-міністр України), мала монополію на торгівлю російським природним газом в Україні. З листопада 1995 року (з моменту створення ЄЕСУ) по січень 1997 року — президентом ЄЕСУ була Ю. Тимошенко. Покинула пост у зв'язку з обранням депутатом Верховної Ради України; пост президента ЄЕСУ зайняв її чоловік Олександр Тимошенко. Пік діяльності ЄЕСУ припав на 1996—1997 роки. Основним напрямком діяльності була поставка газу в Дніпропетровську, Донецьку, Полтавську, Черкаську, Сумську, Кіровоградську та Миколаївську області. Конкурентом ЄЕСУ на ринку газу була „державна акціонерна корпорація «Республіка» Шарова та Бакая. У рекламному буклеті ЄЕСУ говорилося, що до її складу увійшли 20 підприємств, науково-дослідні інститути, венчурні фірми, авіакомпанія «ЄЕС-Авіа», банки «Південкомбанк» та «Слов'янський». Занепад ЄЕСУ, припинення активної діяльності, 1997—1998 роки У 1997 році президент Кучма звільнив прем'єр-міністра Лазаренко, який був покровителем ЄЕСУ. Податкова інспекція України висунула позов проти ЄЕСУ на 1.4 млрд грн. Під тиском величезних штрафів Податкової інспекції, ЄЕСУ в 1998 році припинила роботу на газовому ринку Україні, а незабаром припинила й інші види діяльності.
З корпорацією відбувся занепад через постійну брехню і афери.
Ви бажаєте те саме для України???????