хочу сюда!
 

Katrin

33 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Історія політиканів не згадає.

 • 12.09.13, 15:39

Яка різниця між державним діячем (політиком) і політиканом?

Державний діяч працює на випередження, залишаючи по собі слід для нащадків. Він буває часто не дооціненним за життя і уславленим лише після смерті, наступними поколіннями.

Політикан працює сьогодні на сьогодні і на свою "Бездоганну" репутацію, театралізовано і майстерно закохуючи у себе нарід, промовляючи натхненно те, що хочуть чути вуха пересічних громадян...Він, за рахунок довірливої спільноти, створює собі привілеї і безтурботне розкішне життя, повторюючи постійно мантри про якусь рівність між усіма людьми. 

Я дивлюся на свою малолітню дитинку і розумію, що через десять-двадцять років, вже вивчивши НАШУ, справжню , СУТО УКАРЇНСЬКУ історію,  вона не згадає прізвища жодного політикана і політиканчика, про яких ми так завзято і затято сперечаємось сьогодні!

Але вона точно побачить це: 

Національний музей  «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні»


 

або це: 

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал"

або це: 

Меморіал пам'яті героїв Крут

і це: 

Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили»

Пам'ятник останньому кошовому отаману  Січі Запорозької Петру Калнишевському (селище Недригайлів Сумської області)

"Меморіал жертвам Голодоморів та політичних репресій" під Дніпропетровськом (найвищий в Україні)


Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»

І ще багато інших пам"яток історії, про існування яких до історичної події 2005_го року годі було і сподіватися.

А це вже сторінки Новітньої історії України, які викликають паніку та істерику кремлядської опущеної орди!!!

Відродження історії - зміцнення НАЦІЇ!!!

Слава Україні!!!

17

Комментарии

112.09.13, 17:22

Моя вже підросла (скоро 15).У 6-ти річному віці вона разом зі мною на Майдані скондувала Ю-ЩЕ-НКО.Сподівався,що підростаючи, як ти кажеш,буде цікавитись українською історією та пам"ятниками.Але чомусь так сталось,що політика та історія її зовсім не цікавить.Мріє уїхати жити до Швеції.Може я десь недопрацював,а може зараз у неї вік такий.

  212.09.13, 17:23

  ТАК!

   аноним

   312.09.13, 17:26

   Героям Слава!
   Таки дійсно, більшість теперішніх "політиків", якщо і лишаться в історії, то як недолуга прикрість. Якої достатньо вже було в нашій історії. А от дійсно Явищем назавжди в історії залишаться Великий Князь Святослав, Хмельниччина, Коліївщина, Холодний Яр, УПА, Майдан. І нікому не дано цього змінити.

    412.09.13, 17:28Ответ на 1 от Davigadoff

    Моя вже підросла (скоро 15).У 6-ти річному віці вона разом зі мною на Майдані скондувала Ю-ЩЕ-НКО.Сподівався,що підростаючи, як ти кажеш,буде цікавитись українською історією та пам"ятниками.Але чомусь так сталось,що політика та історія її зовсім не цікавить.Мріє уїхати жити до Швеції.Може я десь недопрацював,а може зараз у неї вік такий.Це вік! Навколо такої красуні, мені так здається, натовпи шанувальників. Ну коли ж їй цікавитись політикою?

     512.09.13, 17:38

     В цілому погоджуюсь, але стосовно Юща - ні. Вчора на футболі в одній ложі з овочем сидів і руку йому тиснув - це так дрібниці, але дуже показові.
     І ще тобі тре було у перелік здобутків додати дитячу лікарню майбутнього разом з руками, які нічого не крали.

      612.09.13, 17:39Ответ на 4 от Julia Taneta

      Моя вже підросла (скоро 15).У 6-ти річному віці вона разом зі мною на Майдані скондувала Ю-ЩЕ-НКО.Сподівався,що підростаючи, як ти кажеш,буде цікавитись українською історією та пам"ятниками.Але чомусь так сталось,що політика та історія її зовсім не цікавить.Мріє уїхати жити до Швеції.Може я десь недопрацював,а може зараз у неї вік такий.Це вік! Навколо такої красуні, мені так здається, натовпи шанувальників. Ну коли ж їй цікавитись політикою?Від "шанувальників" поки що тримається осторонь.100% домашня дитина.Весь вільний час віддає написанню 3-ї книги.

       712.09.13, 17:56Ответ на 5 от Танк_

       В цілому погоджуюсь, але стосовно Юща - ні. Вчора на футболі в одній ложі з овочем сидів і руку йому тиснув - це так дрібниці, але дуже показові.
       І ще тобі тре було у перелік здобутків додати дитячу лікарню майбутнього разом з руками, які нічого не крали.
       Лікарню майбутнього заблокував кабмін тимошонки (за наказом путіна) Дуже вже їм треба було дискредитувати Україну. А обладнання Є івоно працює чи не в 20_ти дитячих лікарнях України, і вже вилікувало і врятувало життя тисячам діточок! Друже,! закрий інформаційну кватирку маЦковії, і тобі трохи проясниться!!!

        812.09.13, 18:15Ответ на 1 от Davigadoff

        Моя вже підросла (скоро 15).У 6-ти річному віці вона разом зі мною на Майдані скондувала Ю-ЩЕ-НКО.Сподівався,що підростаючи, як ти кажеш,буде цікавитись українською історією та пам"ятниками.Але чомусь так сталось,що політика та історія її зовсім не цікавить.Мріє уїхати жити до Швеції.Може я десь недопрацював,а може зараз у неї вік такий.Моєму малому 13. І як мені здається з гордість говорить "українець". Я завжди йому кажу: вчи історію, бо як не знатимеш, то який небудь жид типу табачника називатиме тебе лакеем. який не навчився мити рук. Мені здається що доходить.

         912.09.13, 19:08

         Героям слава!!!

          1012.09.13, 21:57

          все мине, а це лишиться

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая