Душа сказала літу: не іди...
- 29.02.24, 20:00
Душа сказала літу: не іди,
Лишилась осінь та зима за нею,
Де крижані видзвонюють сади
І добрий сміх давно не панацея.
Не йди, від тебе я не відріклась,
Пощо мені пустиня несвятая,
Де дражнить снами тільки тінь чиясь,
Але чия – ніхто не пам’ятає.












