Про катастрофу
- 16.04.16, 16:31
- Що, абсолютно усі загинули!?
- Саме так... Правда, деякі намагались запевнити нас, що живі, але ви ж знаєте тих депутатів, вони завжди брешуть.
Зі стрічки приколів, вільний переклад мій)
Всі прекрасно знають те почуття, коли з ранку дзвонить будильник, а в голові одна думка – поспати хоча б ще кілька хвилин. Найчастіше будильник просто вимикають і врятувати може хіба що функція повтору сигналу через деякий час. Ruggie – це будильник, який зможе не тільки розбудити будь-яку людину, але і змусити встати її з ліжка.
Цей блискучий винахід виглядає як симпатичний килимок, який виготовлений з піни з “ефектом пам’яті”, тому наступати на нього, судячи із заяв розробників, неймовірно зручно. Килимок-будильник Ruggie також оснащений яскравим світлодіодним дисплеєм, який показує час. Це особливо корисно, коли людина прокидається серед ночі, щоб сходити в туалет. Досить просто наступити на килимок і включиться підсвічування.
Так, зокрема, фіналісти минулорічного конкурсу команда Helko створили унікальний проект – «розумну гантель» – спортивний снаряд, який фіксує виконання вправ і передає їх в мережу, що дозволяє отримувати детальну статистику та рекомендації щодо виконання вправ. Зараз команда активно співпрацює з компанією Intel, а також займається розробкою власної концепції Connected Gym і створенням масштабного продукту для світових ринків.
Натомість, команда з Маріуполя LiveHroom стала бронзовим призером Міжнародного фіналу конкурсу в номінації «Web Design». Фіналісти підкорили членів журі проектом, котрий дозволяє здійснювати спільний перегляд фільмів. Зараз команда активно веде переговори з інвесторами щодо підтримки свого проекту.
Ще один конкурсант Андрій Маранов розробив революційну програму Araned, яка дозволяє друкувати на 3D-принтері кістки реального розміру. З цим стартапом Андрія запросили на конференцію Thiel Foundation Summit у Сан-Франциско (США), де він отримав ґрант у розмірі 300 000 грн. для розвитку свого проекту. Крім того, що команда стартапа була учасником конференції у Кремнієвій долині, проект вже встиг отримати низку стипендій та нагород, зокрема ґрант Noosphera Ventures, та дійшов до чверть фіналу конкурсу від Ericsson.
Офіційний сайт ось туточки :)
У всіх районах Львова цього року планують облаштувати громадські простори. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
«Якщо минулого року ми разом із адміністрацією та з управлінням архітектури міста встигли завершити чотири громадські простори, то зараз у нас є від п’яти до восьми проектів по кожному району», – зазначила заступник директора департаменту розвитку Олександра Сладкова.
У Галицькому районі планується облаштувати громадським простором такі ділянки:
– сквер на вул. Снопківській (вже опублікували концепцію скверу і запрошуємо до обговорення);
– площу Є. Маланюка (пам’ятник Степану Тудору підлягає переміщенню в музей, у зв’язку із законом про декомунізацію, тому площа звільняється, і є різні бачення того, що на ній має бути). Перепланування площі не передбачається, натомість її потрібно відремонтувати, також є питання, як розставити вуличні меблі, яким має бути освітлення тощо. Є ініціатива зробити конкурс на облаштування меблів;
– площу Музейну. Є пропозиція зробити літературний сквер поряд із книжковим ринком і книгарнею, тобто зробити площу літературним простором для читання;
– сквер на вул. П. Дорошенка – реалізуємо і адаптуємо той проект, що був розроблений раніше, але опісля заморожений;
– площу перед цирком, що на вул. Городоцькій. Минулого року пропонували своє бачення, однак ще не відомо, чи саме ми будемо його втілювати.
У Франківському районі це такі запити:
Оскільки у Сихівському районі:
У Залізничному районі це такі проекти:
У Личаківському районі:
У Шевченківському районі:
«Також ми працюємо над двориком Ратуші, аби громадський простір тут використовувався мешканцями і працівниками мерії. Минулого року робили воркшоп на 2 дні і пробували, як воно працюватиме. Враження – дуже хороші», – зазначила заступник директора департаменту розвитку міста Олександра Сладкова.
До участі у конкурсах з облаштування простору можуть долучатися і авторські колективи, однак обов’язково має бути архітектор, щоб запланувати простір, а от яким сенсом його наповнити – департамент розвитку залучає усіх, хто розуміється у сфері послуг, організації подій, у культурі та мистецтві. Особливо запрошують художників, аби робити простір ще цікавішим.
«Ми рідко робимо громадські слухання, коли у нас немає нічого, а коли уже є концепція – починаємо її обговорювати. І на тому етапі, коли її публікуємо, – ми відкриті до зауважень, пропозицій, проведення громадських обговорень з мешканцями», – зауважила Олександра Сладкова.
Нагадаємо, що торік департамент розвитку міста облаштував чотири громадські простори, а саме: міні-парк на Б. Хмельницького, пішохідну частину вулиці В. Чорновола, вул. Л. Курбаса та перетин вулиць Петлюри і Садової.
На облаштування громадського простору у Львові із бюджету розвитку міста виділили майже 30 млн грн. Усі кошти розділили між районними адміністраціями.
Дякую за увагу
1-го до 29-го лютого щодня з 18:00 до 21:00 ви матимете можливість насолоджуватися концертом на роялі наживо у ТЦ Forum Lviv.
Щодня для вас гратиме музикант, а періодично – відомі особистості.
А ще потішити відвідувачів своєю грою на роялі зможе кожен бажаючий, що вміє грати: зіграй власний концерт на роялі або у чотири руки з музикантом!