Про співтовариство

Тут можно размещать все то, что сделано своими руками. Если есть желание, это можно подарить или продать в перспективе. То есть место, где можно что-то полезное выбрать для себя или сделать для друзей и всех желающих. Красивые и нужные милые вещицы, полезные приспособления, и прочее. Все то, что украшает нашу жизнь.
"Вещи ручной работы - роскошь, иметь их каждому не обязательно. Кто хочет их получить - либо платит мастеру за труд, либо делает это сам." /Коко Шанель/

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

ОЧУМЕЛАЯ ЛАВОЧКА.

Розмальовані фігурки

  • 04.02.23, 05:19
Ім'я мисткині, на жаль, десь загубила, але вона з Києва.


[ Читати далі ]

Буковинські тайстри визнали національною культурною спадщиною

  • 31.01.23, 14:27
Цей статус передбачає охорону елементу, підтримку та промоцію носіїв практики для збереження традиції.
Буковинські та бессарабські тайстри стали національною культурною спадщиною України. Про це йдеться на сторінці проєкту установи «Спадщина».

«Включення буковинської та бессарабської тайстри до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України означає її загальнодержавне визнання. А також велику відповідальність у промоції та популяризації», – зазначає «Спадщина».

Загалом у дописі йдеться, що елемент під узагальненою назвою «Буковинська та бессарабська тайстра – традиції виготовлення та побутування» та з охоронним номером «059.нкс» внесли до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України.
Номінаційне досьє на елемент готувала громадська організація «Вишиваний дивотвір» (очільниця – Одарка Кучерява) у тісній співпраці з обласною комунальною установою «Буковинський центр культури і мистецтва».

Довідка
Тайстра – традиційна ткана торбина, яку носять через плече, для її виготовлення застосовують найдавніші види ткацтва. Історично вона була поширена в усій Чернівецькій області, а також Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
112
попередня
наступна