хочу сюда!
 

Лида

36 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 37-43 лет

Люди та огризки

Не можу не досліджувати. Така вже я є. Все мені цікаво, і постійно співставляю якісь факти, події, тощо.
Зараз цікаво занотувати наступне спостереження.
Це така собі спроба відповісти на поширене питання "чому багато козлів" (або "чому всі вони такі козли") та "всі баби дури" тощо.
Помітила, що дуже багато з людей існують у такому стані, який хочу умовно обізвати "недогризок".
Чому так грубо? Чому "недогризок"? Все дуже влучно, треба лише спробувати зрозуміти, що маю на увазі. Це ні в якому разі не спроба принизити чи обізвати якихось людей, ні. Просто багато кого з нас хтось чи щось "недогризло". Гризло-гризло, і лишило тільки те, що лишилося, і воно ходить собі по світі. Вводячи в оману інших людей. Бо фізично, зовні, зазвичай все виглядає "яблучко", ці зміни зазвичай не фізичні. Часто і серцем у цих людях ми відчуваємо тих, кими вони вже не є, а тих, ким вони були. Обманюємся, і отримуєм не ту людину, яку відчуваєм серцем, а недогризок, який вже мало на що придатний.
Але.
Ситуація дуже складна. І хочу занотувати чому.
Особисто я постійно шукаю цікавих, розумних, таких потрібних мені людей. І що ж я бачу. Всі, кого я зустрічала з розвиненим інтелектом, та хорошою фізичною формою. Зі, скажімо умовно, "якісними" данними поточені як яблуко тими червами, чимсь чи кимсь. І знаходяться у стані недогризка. Так, ніби щось чи хтось їх знищувало, але вони вижили, тільки не повністю, а ось в такому стані. 
Складність ситуації в тому, що не можна віднайти повноцінний замінник такій людині. Бо тільки ці люди є розумними, розвиненими інтелектуально, розвиненими фізично, та розвиненими у духовному плані (те, що зветься "з душею", людяні).
Окрім них існує багато інших, які нормально собі існують. Але вони інакші. Зовсім інші. Як порівнювати яблуко зірване з дерева, та пласмасову наклейку-яблуко на гаджеті, наприклад.

Висновок такий: хтось чи щось чавить деякий різновид людей, які ледь виживають і якщо виживають, то продовжують своє існування у невідновлюваному стані недогризка, який вже ніколи не може повернутися до свого початкового даного природою стану.2

Комментарии

14.07.16, 00:13

Ну... Как-то так...