Львівські озера

Сихівське озеро


Донедавна за Сихівським ліском існувало водоймище, зване Піонерським озером (на відміну від Комсомольського - коло Винник). Наповнювали його води тоді ще чистої Зубри, яка витікала з-під Персенківки. Озеро цілком надавалося для відпочинку, а у павільйоні, де по неділях функціонував буфет і пункт прокату човнів на даху був пост спостерігача-рятувальника - на випадок, коли хтось "перебравши дозу" почне зненацька топитися. Вище озера був широкий заливний луг.


А ось як виглядає те місце де було озеро сьогодні



Зліва від дерева власне і стояв павільйон...



розвалини якого ще збереглись.



Там де зараз нижній шувар було величезне класне трясовиння, з купою качок, риби і
комарів, звідси з потужних джерел
брала початок річка Зубра, яка ще до початку 1980-х була чистою, пригадую її чудовий вигляд влітку 1981 р., вода підходила впритул до колишнього Освицького Гаю.



Ось так виглядає панорама на Нижній Шувар з дна бувшого озера.

Так, що усі шукаємо наразі діючі озера і на шашлички, допоки їх (озера)
ще не проковтнув урбанізований молох доцільності...

Погляд з того боку...

Жадность очень плохое качество, оно мешает человеку трезво смотреть на мир. Жадные глаза не видят реальности, они замечают лишь то, что хотят видеть. Но бывает такое, что жадность становится запредельная, особенно когда ты можешь диктовать условия.
Сегодня мы с вами будем обсуждать именно такой приступ жадности Украинской верхушки. Как вы думаете, сколько попросили наши соседи? Миллиард, два или может пять миллиардов долларов. Ничего подобного, за размещение Черноморского флота в Севастополе Украина запросила 40-45 миллиардов долларов за 10 лет. Получается, 1 год размещения флота нам обойдётся в 4-4,5 миллиарда долларов.
Для сравнения старая цена составляла около 100 миллионов долларов в год. Получается Украинская сторона решала не просто взвинтить цены, они решили ограбить Россию и Русский (братский) народ.
Когда Владимир Путин услышал эту цифру, он сказал что, за такие деньги он может съесть украинского президента. И действительно, за такую сумму можно не только президента съесть, но и всю Верховную Раду.
Для сравнения один авианосец класса типа "Нимиц" (США) стоит 4,5
миллиарда долларов, вертолетоносца "Мистраль" (Франция) стоит 400-500
миллионов евро. Сами посчитайте, сколько военной техники можно купить на сумму в 40-45 миллиардов долларов.
Лично я не вижу смысла платить такую огромную сумму за пребывание Черноморского флота, но и оставить страну без стратегически важного объекта тоже нельзя.
Поэтому я вижу 2 выхода из ситуации.
Первый. Россия продаёт Украине газ по внутренним ценам (как для
собственных жителей), взамен Черноморский флот базируется бесплатно. Считаю данную схему наиболее оптимальной и приемлемой для обеих сторон.
Второй выход из ситуации более жесткий и строится не по принципу дружбы.
Суть его в том, чтобы повысить цена на газ до такой степени, чтобы отбивать ежегодно эти 4-4,5 миллиарда долларов. Лично я считаю данный выход неприемлемым.

Ну что, поехали обсуждать важную тему.

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

100%, 15 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Вдячний усім хто мене привітав і тим хто мав намір це зробити

  • 27.04.10, 09:09
" Чертовка - погода - опять собираются тучи , Но бриз океанский полезней любого бальзама ! " – " А что за корабль на рейде ? " – " Голландец .Летучий " –" Летучий Голландец ? Да что Вы ? Тот самый ? " –" Тот самый . . . "

Земля для него как пустыня - глухая, немая. Давления суши душа не выносит морская.” “И он уплывёт?” – “Он уже паруса поднимает.” “И он полетит? Вы уверены?” – “Я допускаю.

Не выпадет чайке проснуться болотною выпью, Не светит матросу роскошная шляпа из фетра... Он снова уходит – ну что же, давайте-ка выпьем! Семь футов под килем ему и попутного ветра!”

Ось і весь життєпис на сьогодні.....

Ще раз усім дякую за вітання.

ВАШ ZMI_J

День батяра (продовжимо)

  • 26.04.10, 10:50
Свято батяра – "по раз третій"

  З майстер-класами, флеш-мобами, танцями та вуличними розвагами 1-2 травня  у Львові відзначатимуть третє Свято батяра. Організатори кажуть, атракцій – не бракуватиме.  Як розважатимуть учасників свята?    Що таке батярство –  у Львові  пояснюватимуть впродовж двох днів. Тепер не лише на площі Ринок, а й на Митній. У програмі свята –  батярські конкурси, частунки для гостей, майстер-класи і ..багато розваг, - кажуть організатори дійства. Вперше на заході оберуть батярського короля та видаватимуть батярські посвідчення. А ще мжна буде зробити батярське фото та побачити неординарні флеш-моби. "Близько 40-50 хлопців і дівчат біля одного з закладів будуть пити пиво і каву. У відповідному одязі. Програма  буде дзеркальна. Одного дня на Ринку, другого - на Митній", -  розповів один з організаторів.     Першого дня львів`ян та гостей міста розажатиме "Перкалаба". Другого - Віктор Морозов  та батяр-бенд „Галичина”. У Львові вони презентуватимуть новий альбом. «Популяризуватимуть на цьогорічному  святі  і клубне життя Львова. З 8 до 10 вечора на Митній облаштують спеціальну сцену  для місцевих ді-джеїв. Найоригінальніші ді-джеї львівських клубів будуть розвжати людей на Митній. Бо трошки клубне життя у Львові відстає від інших туристичних міст України. Якщо ми у Львові крім наших свят знайдемо, куди люди мають подітися ввечері, коли закінчується свято, то ми тоді станемо не тільки культурною, а й туристичною столицею України» – наголосили організатори.     Львівське батярство  - це субкультура, яка зародилось у Львові на початку двадцятого століття. Назва батяр  походить з угорської і означає –  шибеник, гульвіса, відчайдух, але у Львові кажуть, батяр – то є батяр. Батярство - то був стиль життя, кодекс честі, манера одягатись, правдива любов до Львова, пісні, танці. Батярська говірка - це поєднання польських, українських, німецьких, єврейських слів. Деякі з них вживаються і досі, як, до прикладу, рандка, гальба, спацькати.     Організатори дійства кажуть, цього року свято буде інтернаціональним. Про свою участь уже заявили колективи із Польщі.

Отже запрошуємо, приїжджайте, має бути весело!

"На последних вратах"

"Дозор Гималаев" 1925-26

Нам сказали: "Нельзя". Но мы все же вошли. Мы подходили вратам. Везде слышали слово "нельзя". Мы хотели знаки увидеть. Нам сказали: "Нельзя". Свет хотели зажечь. Нам сказали: "Нельзя". "Стражи седые, видавшие, знавшие! Ошибаетесь стражи! Хозяин дозволил узнать. Видеть хозяин дозволил. Наверно, он хочет, чтобы мы знали, чтобы мы видели. За вратами посланец стоит. Нам он что-то принес. Допустите нас стражи!" "Нельзя", - нам сказали и затворили врата. Но все же много врат мы прошли. Протеснились. И "можно" оставалось за нами. Стражи у врат берегли нас. И просили. И угрожали. Остерегали: "Нельзя". Мы заполнили всюду "нельзя". Нельзя все. Нельзя обо всем. Нельзя ко всему. И позади только "можно". Но на последних вратах будет начертанно "можно". Будет за нами "нельзя". Так велел начертать Он на последних вратах.

Н. К. Рерих. Стихотворение "На последних вратах". 1916 г

День батяра

У Львові 1 та 2 травня святкуватимуть День батяра. Протягом двох днів на площі Ринок працюватиме «Батярська канцелярія», у якій видаватимуть іменне посвідчення «батяра» з фотографією та завірене «батярською» печаткою. Відтак, кожен гість свята  може отримати посвідчення справжнього батяра. Посвідчення будуть видаватись у батярській канцелярії головним батяром свята. Як повідомляють організатори свята, людина, яка отримає це посвідчення буде проходити символічний процес «Посвячення у батяри».

В рамках свята будуть проходити вибори Короля Свята та Пані Батярової, квести для батряських ватаг,  працюватиме і батярський фото-стенд. Найактивніші батями міста матимуть змогу взяти участь у Батярському тирі, де стрілятимуть  з рогатки кавовими зернами по пивних бляшанках.

Ввечері для гостей та мешканців міста виступатимуть Гурт «Перкалаба»  та «Green Silence», а також Віктор Морозов та батяр-бенд «Галичина»  презентуватиме новий альбом «Серце батяра».

25 квітняо 15-00 в околицях пл. Ринок Пройде театралізований флеш-моб "Батяри у Львові". Додаткова інформація після зголошення на [email protected].

Приєднатися до події

Молитва...

Господи!          Удостой мене бути знаряддям світу Твого, аби я любив, де ненавидять; прощав, де  ображають; мирив, де ворогують; давав віру, де сумніваються; давав надію, де зневіряються; давав радість, де горюють; приносив би світло, де пітьма.          Господи, удостой утішати, а не чекати втіхи; розуміти, а не чекати розуміння, любити, а не чекати кохання.

        Бо хто дає, той отримує, хто забуває себе - той знаходить, хто прощає - тому попрощається, хто вмирає - той доторкнеться до життя вічною.

Музика небесних сфер

  • 20.04.10, 08:44
Клікніть мишкою - появиться круг. Клікніть ще раз поруч - появиться ще один. При торканні один одного - появиться мелодійний звук.  Напишіть свою мелодію сфер саміpodmig http://www.nuigroup.com/bloom/bloom.swf

Діалог...

  • 16.04.10, 11:37

     У компроментуючих зв'язках не помічена! Не було?

     Ні... не помічена...

П’ЯТНИЦЯ!!! ВЕСНА!!!

Думки, думки...

  • 14.04.10, 12:43

  Віра не початок, а вершина мудрості і розуміння кінцевої мети свого існування.

Поважаю тих, хто точно знає, чого хоче.  Значна частина бід і проблем нашого недосконалого світу від того, що люди недостатньо точно розуміють свою мету у цьому житті. Прагнучи збудувати хмарочос, на закладення фундаменту вони витрачають мінімальні зусилля.