Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Науковці підтвердили одну з теорій Чарльза Дарвіна

Більш ніж через 160 років після того, як Чарльз Дарвін написав свою книгу «Походження видів», вчені довели, що одна з його теорій виявилася правдою.

Як пише видання Newsweek, група вчених перевірила, чи справді існування підвидів може бути раннім кроком до утворення нових видів. Результати показали, що так, це можливо. Це стало підтвердженням гіпотез, висловлених Дарвіном у його книзі за 1859 рік. Спираючись на свої спостереження, видатний англієць вірив, що чим більше видів входять у рід, тим більше варіацій цих видів буде.

Вид за визначенням – це набір тварин чи рослин із подібними характеристиками, які здатні спарюватися між собою.

Люди, або Homo Sapiens, тому приклад. Підвиди, з іншого боку, – це популяція в межах конкретних видів, які можуть трошки відрізнятися і мати свою окрему групу для спарювання. Кількість підвидів на кожен вид може сильно відрізнятися. Наприклад, існує 45 різних підвидів лисиць, але жодного підвиду людей.

Вчені з Кембриджського університету проаналізували взаємозв’язок між двома поняттями й вирахували, як кількість видів у роді й кількість підвидів на кожен вид співвідноситься до числа різних груп тварин. Лаура ван Хольстен і Роберт Фолі використали інформацію, зібрану натуралістами, для визначення «віку» різних видів і підвидів, щоб побачити, наскільки вони пов’язані. Вони помітили кореляцію між варіаціями видів і підвидів. Рід із більшою кількістю видів має більше видів із ширшою групою підвидів.

Ця закономірність особливо чітко простежується у ссавців, які літають, таких як кажани. Для порівняння у наземних тварин ця кореляція між багатством видів і підвидів теж була позитивною, але слабшою. Вчені вважають, що це пов’язано з географічними перешкодами, які наземним істотам важче подолати. Гірський хребет чи річка можуть створити фізичний бар’єр для тварин, які рухаються на суші, але не для тих, хто літає чи плаває.

«У третьому розділі книги “Про походження видів” Дарвін писав, що лінії тварин із більшою кількістю видів повинні також містити більше “варіацій”. Підвиди – це сучасне визначення цих варіацій», – сказала Хольстен.

«Підвиди тварин зазвичай ігнорують. Але вони грають ключову роль у довгостроковій еволюційній динаміці», — пояснила вона.

Вона наголосила, що її дослідження співвідношення між видами й кількістю підвидів доводить, що підвиди грають критичну роль в еволюції. І це завжди відбувалося. Тож припущення Дарвіна були правильними.


Джерело https://opinionua.com/2020/03/21/naukovci-pidtverdili-odnu-z-teorij-charlza-darvina/

Першоджерело (англ.) joh.cam.ac.uk/one-darwins-evolution-theories-finally-proved-cambridge-researcher

6

Коментарі

123.03.20, 18:31

предположили, или доказали?

    223.03.20, 18:32

    А от мені цікаво, риги та слуги - це підвиди одного виду?

      323.03.20, 18:49

      не, не верю Дарвину, думаю, что наш мир искусственно сделанный Творцом (шото типа программистом)

        423.03.20, 19:33

        любое стойкое и значительное изменение находится на уровне перехода в новое качество... объяснить это какими-то постепенными изменениями - нереально - как и найти все эти промежуточные реальные варианты - ибо таковых не существует - то остаётся только правда про искусственное включение нужных генов в нужный момент как доказательство техногенности всего живого на этой планете - порождение внешнего инопланетного разума

          523.03.20, 19:36Відповідь на 4 від atttonikam

          А навіщо інопланетному разуму якісь козявки на нашій Землі?

            623.03.20, 20:05

            Слід доповнити
            Вид за визначенням – це набір тварин чи рослин із подібними характеристиками, які здатні спарюватися між собою...і давати плідне потомство. Бо спарюватися можуть і близькі види, що дають неплідне потомство. Віслюки і коні, тигри і леви, наприклад.

              723.03.20, 20:07

              Ні ну цікаво. Але не треба забувати що Дарвін сам же будував свої теорії, на замкнутій системі аргументів. Як приклад, взяті його галапагоські вюрки і лисиці. Але далеко не види з величезною варіативною кількістю форм,- наприклад окуні у ставках.

                823.03.20, 20:15Відповідь на 4 від atttonikam

                любое стойкое и значительное изменение находится на уровне перехода в новое качество... объяснить это какими-то постепенными изменениями - нереально - как и найти все эти промежуточные реальные варианты - ибо таковых не существует - то остаётся только правда про искусственное включение нужных генов в нужный момент как доказательство техногенности всего живого на этой планете - порождение внешнего инопланетного разумаа чим породжений інопланетний розум? і чим він кращий за розум цієї планети?

                  923.03.20, 20:18

                  Тим більше, при такому підході, кожен вид має поділятись МІНІМУМ на два підвида, зрозуміло що тоді число форм буде зростати у геометричній прогресії.
                  Проте еволюційно виграшними є переважно слабодиференційовані види, у яких еволюційною перевагою є їх універсальність

                    1023.03.20, 21:55Відповідь на 3 від Кат*Ери*На

                    не, не верю Дарвину, думаю, что наш мир искусственно сделанный Творцом (шото типа программистом)и вообще, на фото явный дед Мороз!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна