хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Бомби і судьби (Чепинога)

Рівно 69 років тому, 6 серпня 1945 року в пів-на другу ночі американський бомбардувальник B-29 під кодовим ім’ям “Enola Gey” під командуванням командира 509-го авіцаційного полку полковника Пола Тібеттса, вилетів з американської воєнної бази, розташованої на острові Тініан, з надсекретним завданням…

О 08.15. ранку літак досяг японського міста Хіросіма і з висоти 9-ть кілометрів скинув на землю атомну бомбу під милою назвою “Малюк”… Загинуло 140 тисяч людей…

За день до того молодий інженер Цутому Ямагучі прибув до Хіросіми у відрядження. Під час бомбардування йому вдалося вижити, хоч він і отримав сильні опіки та величезну дозу радіації.

Наступного дня Цутому Ямагучі повернувся додому… Він жив в Нагасакі…

Вважається, що Цутому Ямагучі – єдина людина в світі, яка пережила обидва атомні бомбардування і залишилася живою. Здається, Кемерон збирався знімати про нього фільм.

Серпень 1945 року змінив цивілізацію назавжди. Щойно закінчилась найбільша за всю історію війна, але людство доказало, що воно готове вбивати один одного в значно більших масштабах і далі.

Обізяна, яка злізла з дерева якісь пару сотень тисяч років тому, навчилася розщепляти атом… На свою голову…

А потім ще буде Чорнобиль. Який доведе, що навіть “мирний атом” – не зовсім мирний

Полл Тіббетс, який скинув бомбу на Хіросіму, жодного разу про це не пожаліє. “Чорт забирай, а що я мав робити?” – казатиме він все життя. По смерті його прах розвіють над Ла-Маншем, відповідно до його заповіту. Він проживе 92 роки…
А Цутому Ямагучі проживе 93 роки. Його дочка розказувала, що батько завжди сміявся, коли в нього питали, чому він такий щасливий… Він просто не знав чому…
6

Коментарі

16.08.14, 09:23

...и японцы простили американцам их зверства. Черт побери, а что им еще оставалось делать!

    26.08.14, 09:35

    Сложно давать оценку, когда на кону столько жизней... Но сквозь годы мне, чужому человеку, кажется что это был правильный и осознанный ход. Цинично. Но этот ход изменил многое. Очень многое. Я почему-то мне кажется что сегодня не атома нужно боятся, а чего-то страшнее...

      36.08.14, 09:37Відповідь на 2 від Mandry

      чого саме?

        46.08.14, 09:38Відповідь на 1 від RomahaN

        ...и японцы простили американцам их зверства. Черт побери, а что им еще оставалось делать!це заклик пробачити рашці?

          56.08.14, 09:44Відповідь на 3 від Міс Марпл

          А нам що докладують шо за хрєнь вони там на нове озброєння поставили? Почнуть кидатися вірусами-бактеріями чи ще якоюсь муттю - всім мало не покажеться. Я от не можу зрозуміти чтого пуйло таке спокійне у своїх діях. Ядерка? Да фіг там. Не використає, бо не може. І неважливо куди. Просто не може. А от якщо має щось новеньке...

            66.08.14, 09:46Відповідь на 5 від Mandry

            . Я от не можу зрозуміти чтого пуйло таке спокійне у своїх діях. Воно не спокійне

              76.08.14, 10:17Відповідь на 1 від RomahaN

              ...и японцы простили американцам их зверства. Черт побери, а что им еще оставалось делать!ваще-то учи историю - вторая мировая окончилась 2 сентября)

                86.08.14, 11:06Відповідь на 7 від Поговорим

                ...и японцы простили американцам их зверства. Черт побери, а что им еще оставалось делать!ваще-то учи историю - вторая мировая окончилась 2 сентября)Это ты к чему ляпнула про 2 сентября не удосужившись даже год указать?
                Лишь бы выскочить?
                Ну, выскочила, я тебя увидел. Молодец, Тигра, полезай обратно.

                  96.08.14, 12:13Відповідь на 8 від RomahaN

                  к тому что 6 и 9 августа Япония не подписала договор о капитуляции. Год -1945

                    106.08.14, 12:23Відповідь на 9 від Поговорим

                    к тому что 6 и 9 августа Япония не подписала договор о капитуляции. Год -1945А как же "Нингэн-сэнгэн"?
                    А как же Гоминьдан, Филиппины и Лаос?
                    "ваще-то учи историю"(с) - там много чего интересного.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна