Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Напишіть, хто це помітив.

В Ростові виступає двійник без двох родимок та з іншими вухами, візьміть будь-яке його фото і порівняйте з тим, що показують на російському каналі.
18

Коментарі

128.02.14, 16:29

.........може бути.Треба глянути.

    228.02.14, 16:37

    хз

      328.02.14, 16:38

      Також у цього двійника не справжні роги, ратиці та хвіст, тоді як у оригінала та у Пукіна все натуральне

        428.02.14, 16:47

        Дурниці! Такі ляпи може допускати тільки оригінальний ВФЯ. Це здублювати н е м о ж л и в о!

          528.02.14, 17:44

          Я теж замітив, що ЯКЕСЬ ВОНО НЕ ТАКЕ! - зачіска інша, НАВЧИВСЯ ГОВОРИТИ БЕЗ МЕ-Е-Е, без ГЛУБОКИХ РОЗДУМІВ після кожного слова...
          А головне - замітили? - коли було питання про интеграцію України із Рашою - він відповів, ЯК МАВ БИ ВІДПОВІСТИ РОСИЯНИН = "**У НАС С УКРАИНОЙ** были договоренності...":

            Гість: Lakastra

            628.02.14, 18:03Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Ссыль плиз - интересно

              728.02.14, 18:47

              Шо, опять русские спецназовцы ухи обрезают?

              А ладони гвоздями не пробиты?

                828.02.14, 18:59Відповідь на 3 від Богдан Бо

                Також у цього двійника не справжні роги, ратиці та хвіст, тоді як у оригінала та у Пукіна все натуральнеА зачем ты Пукину под хвост заглядывал?

                  928.02.14, 19:01Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

                  Я теж замітив, що ЯКЕСЬ ВОНО НЕ ТАКЕ! - зачіска інша, НАВЧИВСЯ ГОВОРИТИ БЕЗ МЕ-Е-Е, без ГЛУБОКИХ РОЗДУМІВ після кожного слова...
                  А головне - замітили? - коли було питання про интеграцію України із Рашою - він відповів, ЯК МАВ БИ ВІДПОВІСТИ РОСИЯНИН = "**У НАС С УКРАИНОЙ** были договоренності...":
                  По фрейду.

                    1028.02.14, 19:02Відповідь на 7 від Простафиля

                    Шо, опять русские спецназовцы ухи обрезают?

                    А ладони гвоздями не пробиты?
                    Типа не вони в в Кримському аэропоту?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна