хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Розкол України???


Не можу стверджувати, що дійсно хтось запланував розколоти нашу країну, але події останнього часу неодноразово це підтверджували. Я не буду спиратися у даній статті на телеканали чи  Інтернет ресурси, все, що зараз напишу є навколо мене та й кожного українця.
Опис подій хочу розпочати з того місця, де я проживаю, місто Миколаїв. Чутки про те, що "бандерівці" приїхали на потязі до міста розповзлися по всім куточкам. Люди прийшли захищати облдержадміністрацію від НІКОГО, бо жодного аргументу підтвердження даного факту ні одна особа не могла надати. Не буду вдаватися у подробиці, що далі відбулося, "хто шукає - той знайде".
Далі телефонують родичі нашій родині з міста Тернополя. Вони у паніці, їм казали, що на заклад, у якому вони працювали нападали "люди з Донецька". 
Дзвінок з Донецької області, знайома плаче у слухавку: "На нас "бандеровцы" наступают!!! Что нам делать???!". З такими ж словами пришли до жителів Криму, але люди уже знають, що робити, треба створювать дружини, щоб захищатися від  гостей...
Вам не здається, українці, що нас намагаються обдурити? Які "бандерівці" чи "люди з Донецька"??? Який Захід чи Схід??? Українська чи російська мова? 
Бандерівці? Ще згадайте опришків, мельниківців, махновців і т.д. будемо один одного називати. 
У нас Україна одна, так географічно є: західні, східні території, а ще південні та північні, центральні також, як і у кожної держави на цьому світі. Мова у нас одна, але з різними відтінками, філологи називають це діалектами. У жодній країні не має чистої мови і це факт. Але тільки ми, українці, можемо піддаватися провокаціям. Чому? 


17

Коментарі

128.02.14, 16:07

який розкол, шо ти мелеш, блондінко

    228.02.14, 16:11

    розкол в Віті в баняку

      328.02.14, 16:13Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      Ви тільки заголовок прочитали???

        428.02.14, 16:18

        Пора разводиться

          528.02.14, 16:19

          Федерализацию,2-й государственный и живём дальше дружно.

            Гість: ЛемБой

            628.02.14, 16:29

            Майже відразу після здобуття незалежності багато безвідповідальних політиків стравлювали різні регіони між собою. А в нинішній час розповсюджують ріноманітні чутки,сіючи тим паніку і хаос,бажаючи "половити рибку в мутній воді"

              728.02.14, 16:38Відповідь на 5 від Князь Вован

              Федерализацию,2-й государственный и живём дальше дружно.топайте в рашку

                828.02.14, 16:39Відповідь на 3 від Анюта94

                Ви тільки заголовок прочитали???эт местная власть накручивает людей - боятся места потерять
                и титушек тоже они заказывают

                  928.02.14, 16:42Відповідь на 3 від Анюта94

                  Ви тільки заголовок прочитали???
                  То найбільша біда в Неті: кілька фраз ухопили і вже комент строчать.
                  Час треба, а Донбасу чи Криму бандеровцам точно що не треба - живіть, як кому заманеться.
                  Просто бедлам в країні, тому і як в руїні живемо плітками та чутками...

                    1028.02.14, 16:44Відповідь на 5 від Князь Вован

                    Федерализацию,2-й государственный и живём дальше дружно.Згода! І той другий - китайський! Щоб нікому не було в прикрість з інших меншин. І в майбутнє треба дивитись з оптимізмом, а він суне зі Сходу...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна