Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Багатій

( продовження 8)

Нарешті  перед їхніми  очима  постало  море.  Вони  з  нетерпінням  кинулись  до  нього.  Проте  дорогу їм  заступила  ціла армія  відпочиваючих.  І  так  не широка  піщана  коса була  запруджена  ними, що  і  ногою ніде  ступити.  Червоні, бронзові  тіла,  мовби розкидані  снопи  валялись купами  на  піску. Інші  стояли  чи сиділи.  Різнокольорові  панамки,  капелюшки,  брилі,  кепки, купальники,  темні  окуляри,  що  виблискували  на сонці,  намащені  кремом тіла,  створювали  картину якогось  багатоногого  і -рукого  чудовиська,  що виповзло  з  моря на  берег  і пожирало  кукурудзяні  палички, пиріжки,  креветки,  соняшник, кавуни  і  інші фрукти,  і  запивало все  це  пивом і   різними  напоями. На  березі  стояв шум  і  гам, що  глушив  навіть морський  прибій.

Подорожні  зі  страхом  ступали  поміж  відпочиваючими  боячись наступити  комусь  на  ногу,  руку  чи  навіть  голову.  Вони  повільно, але  все  ж  таки  наближались  до  води.  По-дорозі  насилу знайшовши  клаптик  вільного  місця  на  піску. Роздяглись. Присіли.  Поглянувши  на  себе,  новоприбулі  серед  цих асмаглих,  майже  чорних  людей,  відчули себе білими воронами.  Їхні  тіла,  не 

бачачи  сонця  майже  круглий  рік,  вирізнялись  на  фоні  пляжного люду,  за  кілометр.  Тоді  вони  швиденько  кинулись  в  хвилі  Чорного  моря. Там,  залізши  по  шию  в  воду,  відчули  себе  вільніше.  Тепер  вони  були  майже  як  усі.

 - Діду  Мироне,  навчіть мене плавати,  -  борсаючись у воді,  до  старого чоловіка  наблизився  п’ятирічний хлопчик.
- Та я  дитино сам не вмію.

 - Діду ви напевне жартуєте.  Ви  ж старші за тата,  маму і дядька Василя, а не вмієте плавати? Вони он куди заплили звідси  майже не видно. Мені сказали залишайся з  дідом  Мироном, то й я  думав ви мене навчите. А ви самі не вмієте.

- Правда  Івасику - не вмію. Я  не  тільки ніколи не  плавав, а й  море перший  раз в  житті  бачу.

(далі буде)

1

Останні статті

Коментарі

Гість: Гарді

128.03.08, 11:11

Дай Боже і в житті таких*хеппі-ендів*...Гарно пишете! Дякую! Отримала справжнє задоволення!

    228.03.08, 13:58Відповідь на 1 від Гість: Гарді

    Вам дякую! Почав був добавляти решту, а ж тут мусив відлучитись на дві години, тож попробую тепер вже все помістити.
    Щасливо!

      Гість: Гарді

      328.03.08, 17:16

      Поміщайте! Почитаю з задоволенням!

        41.04.08, 12:59Відповідь на 3 від Гість: Гарді

        Ось напевне і все. Правда мені здається, що потрібно було ще щось добавити, та поки що на цьому завис, тож лишаю як є.
        Успіхів Вам в усьому і з 1 квітнем.

          51.04.08, 13:00Відповідь на 3 від Гість: Гарді

          Ось напевне і все. Правда мені здається, що потрібно було ще щось добавити, та поки що на цьому завис, тож лишаю як є.
          Успіхів Вам в усьому і з 1 квітнем.