хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Горіх і каштан

                                                     ГОРІХ І КАШТАН                                                                                                                                            Наступила осінь. Почали  плоди  обпадати. Зелена  шкурка на  них  лопалась. Нападало  їх  так багато,  що  землю вкрили.  Глянув  каштан вниз,  і  каже з  погордою:  - Ось  ці гарні - мої,  а  ті всі  решту - твої. Горіх  і  собі  глянув… А  там  серед гладеньких рудих  каштанів  валялись зморщені  горіхи.  Зітхнув  горіх  і  промовчав.

- Ой!  Які  гарні  каштанчики! – раптом почули.

Це  знову  були діти.  Вони  похапцем збирали  каштани. -  Ох,  ці діти! – промовив  хтось  поряд. -  Збирайте горіхи,  в  них такі  смачні  зернятка.   Глянули  друзі, а  ж  то  дорослі  надійшли.  - Ой!  Правда! Я так люблю горішки! - вигукнув  хтось з  дітей.  - І я! І я! – загукала  малеча.   Вони  висипали каштани  і  почали набивати  кишені  горіхами. Через  хвилю  на 

землі  валялись  лиш нікому  не  потрібні  каштани.

- Тату!  А що  ж  буде з  ними?  - запитав  хтось. - Та,напевне,  дикі  свині з’їдять.   Жаль  стало горіху  каштана. Хотів  підбадьорити. Та  той знову  відвернувся. Тепер від

сорому…

2

Останні статті

Коментарі