хочу сюди!
 

Таня

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Війна не забавка

Богдан Гордасевич: Американська тактика наступальних дій побудована на повній перевазі у повітрі, що не убезпечило їх від військових поразок у В'єтнамі та Афганістані. Україна змушена воювати з противником, який сильніший в усіх видах озброєння і особливо - людському ресурсі. Наступ ЗСУ на багатоешелонні підготовлені позиції ворога влітку був взагалі подвигом небувалим. Рефи сподівалися на знищення військ ЗСУ і свій ефективний наступ взимку, що і відбувається зараз. Валерій Звлужний дав вичерпну відповідь американським генералам: надайте Україні перевагу технологічну, а тоді замовляйте музику. Не навпаки. 30-ть танків "абрамсів" на 2000 км. фронту -  це ніщо. Відсутність повна поставок вертольотів бойових "апач" і вантажних, а старі фу 16-ки замість суперових 35-х просто смішно. Їх ще немає в Україні, а раша вже дві ескадрильї "збило" тощо. Про "атакамси" взагалі мовчимо. Ми перемогли вже тим, що не відступили за Дніпро! О!

У Пентагоні хотіли, щоб ЗСУ використали іншу тактику під час літнього контрнаступу
Ольга СтепановаОЛЬГА СТЕПАНОВА26 Грудня 2023

Військове керівництво США уявляло собі класичний “загальновійськовий бій”, схожий на битву з Другої світової війни.

Керівництво Пентагону хотіло, щоб українська армія застосувала у контрнаступі
зовсім іншу тактику ніж та, до якої ЗСУ звикли за час війни на Донбасі. Про це обізнані джерела розповіли Washington Post.

Джерела стверджують, що в лютому (2023 - Б.Г.) в Пентагоні відбулася нарада, на якій обговорювали стратегію українського контрнаступу на півдні. Тоді командувач Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі та міністр оборони Ллойд Остін висловили переконання, що для досягнення успіху Україна “повинна воювати по-іншому”, ніж вона звикла.

“З 2014 року вони зосередилися на запеклій, але не інтенсивній боротьбі з силами Росії на сході Донбасу. Організація широкомасштабного наступу вимагала б значних змін у структурі і тактиці сил і засобів”, – вважали керівники Пентагону.

Міллі та Остін сходилися на думці, що ЗСУ мають втілити на полі бою концепцію так званого “загальновійськового бою” (combined arms). Тобто широкомасштабних маневрів за зразком великих битв Другої світової війни.

“Замість того, щоб вести вогонь з артилерії, потім “просуватися вперед” і ще стріляти, українці мали б “воювати і стріляти одночасно”, а новопідготовлені бригади – рухатися вперед із бронетехнікою та артилерійською підтримкою “якимось симфонічним способом”, – пояснив цю ідею один зі співрозмовників видання.

Саме до такого бою українських солдатів намагалися підготувати західні інструктори під час навчань на європейських полігонах взимку і навесні. Однак, якщо американські підрозділи відпрацьовують навички загальновійськового бою щонайменше рік, то українці мали на підготовку лічені місяці.

1

Коментарі