хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

я не можу те що хочу - блокує щось

отож прошу в коменти зайти, кому цікаво


1

Коментарі

19.04.22, 17:26

Якщо блокує щось, значить йду сюди!
Посилання
https://www.youtube.com/watch?v=8tu24lfw020&ab_channel=%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%93%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%8C
Богдан Гордасевич


Суб'єктивне: лише Кобзон зможе забрати В.В. Путіна з посади антихриста. Йосип Кобзон!

    29.04.22, 17:27

    Богдан Гордасевич
    І аналітика мого рівня: Україна не шукає перемоги над РФ, а просто знищує всі війська окупантів з ОТКБ на своїй території, виходить скрізь без жодних республік на державний кордон і Перекоп, де облаштовує "залізну завісу" з фортифікацій, включаючи Білорусь та Придністров'я. І звичайно "залізний купол" ППО. Крим, коли повернеться до України дипломатичними засобами, буде демілітаризованою зоною у статусі "порто-франко". Амінь!
    Богдан Гордасевич
    Також В.Пастухов дуже зациклений на аналогії відносин Фінляндії та СРСР, хоча тут ситуація набагато більше схожа на війну в Кореї, де один народ (В.В.Путін!) обрав дві різні ідеї соціального облаштування, звідси постане своя 38-ма паралель, війна як мир та взаємоізоляція.

      39.04.22, 17:28

      Богдан Гордасевич
      Володимир Пастухов правильно каже, що аналітик має бути "людиною без серця", бо вирішувати завдання треба логічно, а не з театральними афектами та ефектами. Але ми віддали Крим без договорів та переговорів, а: ви забрали - ми не воювали, але ж не допомогло. Ще давай! А не дамо! Вже нічого не дамо!
      Богдан Гордасевич
      Те, що люди лаються цілком нормальний процес для Інтернету та рівня спілкування на всіх рівнях суспільства. А інакше, якщо ще в Політбюро і ЦК КПРС та й ЦК КПУ добірний мат демонстрував єднання партії з народом. І в Кремлі, і у нас на Банковій традиції збережені, а народ чим гірший? Він навіть кращий...

        49.04.22, 17:29

        Богдан Гордасевич
        И аналитика моего уровня: Украина не ищет победы над РФ, а просто уничтожает все войска оккупантов из ОТКБ на своей территории, выходит везде без всяких республик на государственную границу и Перекоп, где обустраивает "железный занавес" из фортификаций включаю Белорусь и Приднестровье. И конечно "железный купол" ПВО. Крым, когда вернется Украине дипломатическими средствами, будет демилитаризированной зоной в статусе "порто-франко". Амінь!
        Богдан Гордасевич
        Также В.Пастухов очень зациклен на аналогии отношений Финляндии и СССР, хотя тут ситуация намного больше похожа на войну в Корее, где один народ (В.В.Путин!) избрал две разные идеи социального обустройства, отсюда постанет своя 38-я параллель, война как мир и взаимоизоляция.

          59.04.22, 17:30

          Богдан Гордасевич
          Владимир Пастухов правильно говорит, что аналитик должен быть "человеком без сердца", потому что решать задачу надо логически, а не с театральными аффектами и эффектами. Но мы отдали Крым без договоров и переговоров, а: вы забрали - мы не воевали, но ведь не помогло. Еще давай! А не дадим! Уже ничего не дадим!
          Богдан Гордасевич
          То, что люди ругаются совершенно нормальный процесс для Інтернета и уровня общения на всех уровнях общества. А как иначе, если еще в Политбюро и ЦК КПСС да и ЦК КПУ отборный мат демонстрировал единение партии с народом. И в Кремле, и у нас на Банковой традиции сохранены, а народ чем хуже? Он даже лучше...

            69.04.22, 17:31

            Богдан Гордасевич
            Субъективное: только Кобзон сможет убрать В.В. Путина с должности антихриста. Йосиф Кобзон!
            https://www.youtube.com/watch?v=8tu24lfw020&ab_channel=%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%93%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D1%8C

              710.04.22, 10:57

              Я російських аналітиків якось перестав слухати. Тим більше, що там майже годину часу треба вбити.

                810.04.22, 10:58

                Мене цікавить лише сценарій внутрішньої дестабілізації в РФ. Все інше — то блаблабла.

                  911.04.22, 19:29Відповідь на 7 від Nech sa paci

                  Я російських аналітиків якось перестав слухати. Тим більше, що там майже годину часу треба вбити.
                  Я також не сильно заглядаю, але дещо слухаю як ось це, дуже неякісно оформлене, бо мікрофон не здатні докупити...
                  Тут мені цікаво зумисна фінлядізація України на покірність обставинам слабшого із сильним, хоча так не є насправді і експерт халтурить явно.
                  Допоки Путин жив - дестабілізації в РФ не буде. Така моя думка.

                    1012.04.22, 20:53Відповідь на 9 від Богдан Бо

                    Допоки Путин жив - дестабілізації в РФ не буде. Така моя думка.
                    Ну то варто прискорити.