Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лара

51 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 45-63 років

Поспіх курям насміх, бо все виробництво закрили!

Індонезійська авіакомпанія Lion Air хотіла провести навчальне пілотування на тренажерах перед польотами на літаках 737 Max компанії Boeing, але відмовився від цієї ідеї після того, як виробник літаків переконав їх у 2017 році, що в цьому немає необхідності, пише Bloomberg, посилаючись на внутрішні документи, опубліковані Boeing 9 січня, які компанія надала Конгресу і Федеральному авіаційному управління США.

Наступного року 189 осіб загинули в авіакатастрофі літака 737 Max авіакомпанії Lion Air, причиною аварії частково стали недостатня підготовка і погане знайомство екіпажу з новою функцією управління польотом на Max 737, яка дала збій.

Як видно з внутрішніх документів, співробітники Boeing обмінюються незадоволенням з приводу того, що Lion Air може вимагати від своїх пілотів пройти дороге навчання на тренажері, перш ніж літати на новій моделі 737.

«Тепер чортовій Lion Air може знадобитися симулятор для того, щоб літати на Max, це, мабуть, через їх власну дурість. Я тепер намагаюся з’ясувати, як з цим розібратися. Ідіоти!», – написав один зі співробітників Boeing в червні 2017 року своєму колезі.

У відповідь колега відповів: «Що за х*рня!!! Але ж їх сестринська авіакомпанія вже літає на ньому!». Очевидно, мається на увазі Malindo Air, малазійська авіакомпанії, яка першою почала здійснювати комерційні польоти на Max.

Дороге навчання на тренажерах могло би вплинути на продажі літаків Max 737. Планувалося, що авіакомпанії дозволять екіпажам, навченим на старішій версії 737, літати на Max після всього лише короткого комп’ютерного курсу.

У звіті про подію 29 жовтня 2018 року Національний комітет безпеки транспорту Індонезії зазначив, що Boeing відмовив пілотам в інформації про нову функцію управління польотом MCAS і про необхідність проводити на ній навчання, щоб пілоти зможе краще реагувати на несправності.

Boeing не відповів на запит про коментарі, але минулого тижня заявив, що «всі можливі недоліки безпеки, виявлені в документах, були усунені».

Раніше повідомлялося, що співробітники Boeing у листуванні між собою називали 737 MAX вкрай ненадійним, зазначаючи, що він був «створений клоунами під наглядом мавп» і що вони ніколи б не посадили свої сім’ї в цей літак.

Відзначимо, що раніше Boeing наполягала на тому, що додаткові тренування пілотів 737 MAX на симуляторах не потрібні. Тепер компанія змінила свою позицію, заявивши, що буде рекомендувати такі тренування.

Источник: Mind

1

Коментарі