хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Смешко заявив про ВО "Свободу" керовану з Донбасу

Смешко заявив, що ФБР незабаром оприлюднить факти співпраці керівництва партії "Свобода" з екс-президентом Януковичем
Під час розслідування справи американського політтехнолога Пола Манафорта співробітники Федерального бюро розслідувань задокументували факти співпраці керівництва української партії "Свобода" і екс-президента Віктора Януковича, заявив екс-голова Служби безпеки України і кандидат у президенти Ігор Смешко.



Смешко: Зв'язки між Януковичем і керівництвом правої опозиції стануть справжнім шоком для українського суспільства 

Федеральне бюро розслідувань США має факти про співпрацю української партії "Свобода" з екс-президентом України Віктором Януковичем. Про це в ефірі телеканала ZIK заявив екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко.

За його словами, верхівка партії "Свобода" співпрацювала й отримувала фінансування від Януковича. А ФБР, яке веде розслідування українського сліду у справі американського політтехнолога Пола Манафорта, найближчим часом оприлюднить ці відомості.

Він висловив думку, що зв'язки між Януковичем і керівництвом правої опозиції "стануть справжнім шоком для українського суспільства".

Він також розповів, що, за даними розслідування ФБР, політична еліта часів Януковича обговорювала з Манафортом питання, зокрема, як штучно створювати в Україні антисемітські настрої.

Кандидат у президенти наголосив, що винним доведеться відповідати за зв'язки, які на сьогодні вже задокументували правоохоронні органи.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/smeshko-zajaviv-shcho-fbr-nezabarom-opriljudnit-fakti-spivpratsi-kerivnitstva-partiji-svoboda-z-eks-prezidentom-janukovichem-791258.html

1

Коментарі

17.03.19, 20:22

Смешко — один із моїх варіантів на вибори.

    27.03.19, 20:23

    Цікаво, хто збурював народ 18-19.02.2014 штурмувати будівлі органів влади на заході України. Чи не "Свобода"?

      37.03.19, 20:25

      Потім роспропаганда виправдовувала сепаратистів на сході, що не вони першими почали захоплювати будівлі.

        47.03.19, 20:28

        Більше дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=ARrQJUoH80c

        Там і про Заману, якого хочуть посадити за державну зраду.

          511.03.19, 09:20

          Я про Смєшка був трохи кращої думки... А так стаття звичайна, замовна, кацапорашистська з юдейським душком... Значить світовий сіонізм таки боїться "Свободи"!

            619.03.19, 18:43Відповідь на 1 від Nech sa paci

            Смешко — один із моїх варіантів на вибори.
            Непоганий варіант. Але Зеленський значно переганяє і це діагноз.

              719.03.19, 18:46Відповідь на 2 від Nech sa paci

              То не була "Свобода", а досить дивні сили, що провели вдалу "Ніч гніву" і розчинилися безслідно. Вдалу тому, що жодної (!) жертви не було, хоча всі райвідділи міліції у Львові було захоплено і спалено.

                819.03.19, 21:05Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Жертви були — наприклад, у Хмельницькому застрелили 2 демонстрантів біля будівлі обласного СБУ.

                  920.03.19, 12:19Відповідь на 8 від Nech sa paci

                  Жертви були — наприклад, у Хмельницькому застрелили 2 демонстрантів біля будівлі обласного СБУ.
                  Я вам про Львів, а ви мені про щось.

                    1020.03.19, 19:24Відповідь на 9 від Богдан Бо

                    У коментарі № 2 я писав про західну Україну. Ви написали, що то не була Свобода. Ви ж не написали, що конкретно у Львові була не Свобода.