Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

За вакцинацию.

Наши дни, центр вакцинации, мужика укололи, он натягивает свитер и спрашивает;
- Доктор, а вот после вакцинации сразу сексом заниматься можно?
- Ну если сразу домой, да с женой, то можно.
- А что, если иначе, то противопоказания?
- Та у нас и так травмотология переполнена!
14

Коментарі

127.11.21, 10:14

У мене чоловік на роботі водив вакцинувати свою бригаду, так половина не пішла, бо начиталися, що потім всі стануть імпотентами. Через деякий час вакцинована половина сказала, що все працює добре, то пішли і інші

    227.11.21, 10:32

    ЗбоченецЪ

      327.11.21, 10:34Відповідь на 1 від muxa-xa-xa

      У мене чоловік на роботі водив вакцинувати свою бригаду, так половина не пішла, бо начиталися, що потім всі стануть імпотентами. Через деякий час вакцинована половина сказала, що все працює добре, то пішли і іншіУ меня с вакцинированием другая проблема; http://blog.i.ua/community/2998/2383345/#p0
      Вакцинацию прошёл с двумя коллегами, у них вечером температура, утром нормально. А у меня без симптомов и с подружкой шалили нормально. А сын наслушался этих легенд и боится идти на вакцинацию, хотя зимой короной переболел. Глупостей много в интернете пишут, а народ наш мнительный. Я не сторонник и не противник вакцинации, но откуда пошли слухи не понимаю.

        427.11.21, 11:17Відповідь на 3 від _advisor_

        У мене чоловік на роботі водив вакцинувати свою бригаду, так половина не пішла, бо начиталися, що потім всі стануть імпотентами. Через деякий час вакцинована половина сказала, що все працює добре, то пішли і іншіУ меня с вакцинированием другая проблема; http://blog.i.ua/community/2998/2383345/#p0
        Вакцинацию прошёл с двумя коллегами, у них вечером температура, утром нормально. А у меня без симптомов и с подружкой шалили нормально. А сын наслушался этих легенд и боится идти на вакцинацию, хотя зимой короной переболел. Глупостей много в интернете пишут, а народ наш мнительный. Я не сторонник и не противник вакцинации, но откуда пошли слухи не понимаю.
        Відволікаюча паніка найліпший друг нестабільних урядів. Поки люди бояться, то можна сидіти на попі рівно

          528.11.21, 06:58

            629.11.21, 19:56



            Костя, не каждая жена узнает про похождения налево своего благоверного) Мне ли тебя учить!))

              729.11.21, 23:26