хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Чому люди люблять тату?

Люди люблять прикрашати свої тіла татуюваннями. Деякі з них несуть якийсь глибокий сенс, а інші просто естетично красиві, і їх зміст може бути відомий тільки тим, хто це татуювання на собі носить.

Чень Цзе – художник-татуювальник з Китаю, чиї прекрасні роботи завоювали серця більш 200 тис. людей в його Instagram. Дивлячись на його твори, стає зрозуміло, чому він настільки популярний. Художник створює складні акварельні татуювання, як справжні картини, які ви завжди можете носити з собою.

«Кіт» «Браслети»...

12

Коментарі

125.07.21, 22:22

З точки зору малюнку - довершені речі, суцільне захоплення і задоволення дивитися, але на шкірі... ну таке, не "моє".
А от ескізи фарбами на папері як твір мистецтва

    225.07.21, 22:27

    Рибки дуже гарні

      325.07.21, 22:35

      я не

        425.07.21, 23:24

        хоть это и прекрасно с точки зрения искусства, но я не люблю тату

          525.07.21, 23:46

          Почему это не любят!!?? патологоанатомы очень любят рассматривать картинки!

            626.07.21, 01:29Відповідь на 1 від Акварель

            З точки зору малюнку - довершені речі, суцільне захоплення і задоволення дивитися, але на шкірі... ну таке, не "моє".
            А от ескізи фарбами на папері як твір мистецтва
            Про тату, на щасття, нам нічого не відомо.
            А коли зустрічаєш майстра найбільшого органа (шкіри) то він перед природою ставить дві умови з нанесення різних пам'яток. Хтось заказує для себе родимки на всі дзеркальні частини (ліву або праву сторону) а комусь дістається ще й малюнок на пісюні. Деяким, на довгу пам'ять, дістається подвійний рядок зубів. Після завершення роботодавець забуває хто і навіщо йому це зробив за згодою обох сторін...

              726.07.21, 08:46

              Картини краще виглядають на стіні чи в альбомі. Досконалість людського тіла покращити ними не можна.

                826.07.21, 09:37

                Чому люди люблять тату?Бо мають ментальність дикунів.

                  926.07.21, 09:46Відповідь на 1 від Акварель

                  З точки зору малюнку - довершені речі, суцільне захоплення і задоволення дивитися, але на шкірі... ну таке, не "моє".
                  А от ескізи фарбами на папері як твір мистецтва
                  Я теж такої ж думки...))

                    1026.07.21, 09:46Відповідь на 2 від NoTaRь

                    Рибки дуже гарніТак, мені вони найбільше сподобалися..))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна