хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

У Швейцаріх вже немає сміття...



В один момент в Швеції сортування сміття досягло загального масштабу. Завдяки цьому звалищ в країні майже не залишилося, а відходи стали або паливом, або використовувалися заново. Влада проводила постійну роз’яснювальну роботу і так добилися високого рівня свідомості населення. Більшість жителів держави знають, що з викинутого пластика можна зробити новий ще сім разів. І аж після цього він піде на електростанцію для спалювання. Такий перероблений сім разів пластик все одно принесе користь у вигляді електрики.


20

Коментарі

111.02.20, 15:21

    Гість: смайL

    211.02.20, 15:56

    у нас такое не скоро будет. с мусоропереработки ведь ни чего не украдёшь. а власть воров бесплатно ни чего делать не будет

      311.02.20, 15:57

      Так как я дачница, то с раннего детства знаю, что мусор имеет три разновидности: закопать, спалить, выбросить.
      Не очень давно я научилась сортировать мусор на большее количество разновидностей, но -- там, не здесь.
      Почему?
      Я -умею, хочу, буду.
      Где для этого условия?

        411.02.20, 17:14

        Если я в кухне поставлю 7 вёдер для мусора, то сам хрен смогу туда зайти.

          511.02.20, 18:03Відповідь на 3 від Cosmopolit

          Так как я дачница, то с раннего детства знаю, что мусор имеет три разновидности: закопать, спалить, выбросить.
          Не очень давно я научилась сортировать мусор на большее количество разновидностей, но -- там, не здесь.
          Почему?
          Я -умею, хочу, буду.
          Где для этого условия?
          Значить не буду

            611.02.20, 18:39Відповідь на 3 від Cosmopolit

            Так как я дачница, то с раннего детства знаю, что мусор имеет три разновидности: закопать, спалить, выбросить.
            Не очень давно я научилась сортировать мусор на большее количество разновидностей, но -- там, не здесь.
            Почему?
            Я -умею, хочу, буду.
            Где для этого условия?
            У тому то й справа, що у нас для цього немає належних умов. А за спалення сміття ,штраф 1500грн

              711.02.20, 19:43Відповідь на 6 від Голубка

              На даче это палится в печке)

                811.02.20, 19:44Відповідь на 4 від БезЛица

                Там не 7 вёдер стоит, а одно ведро с отделениями

                  911.02.20, 20:08

                    1012.02.20, 05:54

                    Для начала надо всем украинцам дать квартиру с отдельной комнаткой, где можно поставить 6-7 вёдер для отходов

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна