Про співтовариство

Прочтите "Цели и правила сообщества". Стоит важной заметкой.
Я знаю, что почти все пишут стихи.Зачастую просто*В стол*. И у вас есть стихотворения любимых авторов.Многие пришли к этому через какую-то стихию, что наталкивает на жгучее желание выразить себя в стихах.Мне интересны ваши стихи.И я верю, что каждый человек уникален.Надо разжечь эту искру поярче.Пусть мы у неё согреемся.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Стих_и_я

Побачення...

Брама недбало навстіж відчинена,
Двері відчинені не зачинив... -
Так запросив ти зоряний простір,
Час у безмежності в гості зманив
До хати, в руїну, в якій нема даху...
Посеред хати  - дві лави та стіл.
І наодинці із зорями в часі
Ліри торкнувся серед сузірь... 
Вмить - 
Слава в мелодіях святом лунає
Про безум кохання, світанки та ніч.
...Але у болях спогад тьмяніє,
Губиться в лунах кохання умить... 
Тисне на мізки отрутна сучасність,
Зненависть та зрада, цинізм сьогодень.
Та й хата охайна розбита та вбита,
Обпалені стіни в жертовній крові...
...Що ж, ти хотів і ти повернувся,
Поріг перейшов у роздумах, в журбі -
Адже заскучив за ганком та садом!
Як добре, вважав ти,
Ввійти у свій дім......

Ельфів дощ.

...По степу вітер вистрибцем
Ловив та ґавив хмарки -
Сміялись з нього весело
Всі ельфи у квітках.
Гоготуни аж покотом,
Каталися на спинках
Та по дитячі смішно так
Чаклунно-чарівні
Здригалися, хиталися
Від сміху не утримного
І крильцями, і ніжками
Потішні пустуни.
А потім ці бешкетники,
Ці сміхуни - над квітами
Водили в світлій днині
Пухкі ті, легкі хмарки
По синіх небесах -
Від обрію до обрію
У просторі безмежності
Гуртом водили, бавились,
Футболили хмарки.
Дзвонили милозвучно їх
Дзвіночки-балабончики
На кистях, тонких пасиках,
У стрічках та бантах...
І припустився сонячний
У спеку прохолодний,
Такий чудовий дощ!
Аж днина ясносвітлою
Сховалась під вербою,
Замріяно дивилася 
В степу як сяє дощ.
І шелест крапель в листі
Їй чувся наче піснею
Та дзвониками ельфів
Усміхнених в квітках...
****************************
Отак мені надумалась,
У дощ в степу привиділась
Щаслива безтурботна
Під небом днина ця.

Світанок в літо.

Крокувати сліпим до світла
По колючих дротах в літо.

По дорозі битій - каміння.
Та у небо - руїн тління.

І збігають дими небозводом
У ранкові червоні води -

Розхвильоване там кохання
У чеканні на день останній.

Потойбіччя - хмарами сходом.
І крізь час там трощаться сходи,

По яких у туман перетворень
Звіри, люди, птахи, потвори.

Там зривають та топчуть квіти
Все з обличчями сірими діти.

...Над усім тим тавро швидкоплинно
Колом чорним повільно плине

Та краплинно спадає сіллю
В спрагу волі в неволі вільним -

Бо у волі відрізано крила...
Оком хижим над небосхилом

Сонце сходить в цю дику днину!
Де невинні, дурні та винні

Тягнуть руки сліпі до світла
Крізь колючі дроти в літо.


Цей час...

Але що нам цей час?...
Ні до чого він нині.
Замість вин буде квас
На твої іменини.
І згадаєш, чи ні
Йшов якими шляхами,
Коли в темряві дні
Линуть під небесами.
Коли хмари плащем
Затулили весь обрій
Та полощуть дощем
Від нудьги чи у злобі.
Виють, стогнуть вітри!
Згасли, зникли світанки.
А з темнот від гори
Доля як полонянка... -
Мов по сходах хистких
Вона сходить утомна
До руїн мовчазних,
У сади непритомні.
Та у схові птахи
Наче воля у ґратах...
Дні ці в часі лихі!
Стражі темні - на чатах.

З настрою (Прокидаєся мов би в останнє...)

Прокидаєся мов би в останнє
У чергову добу безпорадну.
Наче хтось вже від самого рання
Час життя твого з посміхом краде.
І заграва зловісна у небі
Обгорнула цю днину багрово
Та сховала весну цю від тебе
У садах онімілого слова.
Де від сонця жага та спекота,
Та бур"ян між руїни...і попіл
Крутить вітер, жене видноколом
По околіям вбитого поля...
...Привітаєш весну спозарання.
Звариш кави. Неспішно в зажурі
Вип"єш. Тихо ввійдеш як в останнє
В день насталий...у думи похмурі.

Когда

Когда целует темя седина,
А опыт(сын ошибок)не приходит,
Когда их дочь смеется мимоходом
И смотрит в май Весенняя Страна
Глядит из фотографий в глубине,
Из окон, в душных зарослях сирени,
Когда внезапно отступают тени,
А страхи не преследуют во сне.
Когда вновь без тревоги голова,
Легка, совсем как одуванчик белый,
Там снова смелость поднимает стрелы,
Мол женщина всегда-всегда права.
Тогда и наступает этот миг,
Тот, за который велено держаться,
Его не многим суждено дождаться
И выстроить с улыбкой, словно стих.

«Такие хрупкие мечты»


Я ветром стал в твоих глазах,
Расстался с небом на пороге,
И в бесконечной снов тревоге,
Себя перетираю в прах,
Я вырвал суть из поднебесной,
Такой большой и неизвестной,
Но снова душит вечный страх...
Так сложно удержать в руках,
Весь холод правящей весны,
Что напрочь сковывает тело,
Когда сквозь душу, неумело,
Вся правда рвется через сны,
А горький дым, целуя пальцы,
В себя вплетает через танцы,
Такие хрупкие мечты...

© William van Warg

«Теперь можно»



У цветов будто выросли зубы,
Красный запах витает вокруг,
Я опять вспоминал твои губы,
И тепло твоих ласковых рук.

Когда море заменит нам сушу,
Когда в небе откроется пасть,
Я схвачу себя прямо за душу,
И позволю безвольно упасть.

Давай выйдем отсюда родная,
Под ногтями свернулся огонь,
Ты прости, что тебя вспоминая,
В лёгких тихо играет гармонь.

Когда звёзды отчаянно ахнут,
Когда будут лишь арфы в саду,
Мои страхи уж точно зачахнут,
Потеряв себя в этом аду.

В этой плоскости дна и тумана,
В этой нижней ложбине из грёз,
Я внушил себе столько обмана,
Что себя чуть с ума не увёз.

Когда будут шуметь водопады, 
Когда скрежет земли оглушит, 
В моё сердце ворвутся цикады,
Хотя рот мой давно как зашит.

Мир умоется горько слезами,
И свернётся в беспечную даль,
Теперь можно своими глазами, 
Отпустить наконец-то печаль.

Теперь можно, я выдохну тихо, 
Но забыв про гордыню и честь, 
Я тебе расскажу своё лихо...
Моя грусть - это всё что я есть.

© William van Warg

«Христос Воскрес!»


Весь світ чекає на Великдень,
Із року в рік мрія мандрує -
Бо в світле Свято, в світлий день
Нам Бог надію подарує!
Знаю спільноту – вірить в диво,
Та більшість жиє з розрахунком,
Перехрестив живіт наживо -
І жде від долі подарунка …
Часи скорботні ходять світом,
Багацько люду в щирій скруті.
Хто жив дідівським заповітом,
Той Бога знайде у покуті …
Тож, ігноруючи знегоди,
Всі православні, як один,
Ждуть урочистої нагоди -
Впустити свято в кожний дім!
Тож прочиняйте двері святу,
Мої знайомі та друзяки.
Христос Воскрес! – у кожну хату,
Боже, прими й мою подяку!

ID: 912581

«Ты узнаешь не сразу»


Ты узнаешь об этом не сразу,
Если вдруг я исчезну во тьме,
Если дам я уставшему глазу,
Замереть в этой вечной зиме.

В отражения бледной пучины,
Манит робко безмолвная даль,
Я бы выбрал другие причины,
Но апрель это новый февраль.

Расцветает полночная вьюга, 
Холод вытащил страхи из вен,
Мы теряем себя и друг друга,
В этом блядском огне перемен.

Мы в тылу опустевшей дороги, 
Не увидимся больше никак, 
Не разделим печаль и тревоги,
Не разгоним окутавший мрак. 

Мы уходим, однако запомни,
Этот мир всегда будто чужой, 
Ну а время... хуёвый любовник, 
Когда ищешь забытый покой.

© William van Warg


Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
360
попередня
наступна