хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Цифрове мистецтво Морі...



Кратер Вальхалла на супутнику Юпітера - Каллісто

Центр кратера має діаметр 350 км, але навколо нього відходять величезні кільцеподібні гребені до відстані 2000 км.





5

Коментарі

12.05.23, 12:49

    Гість: _Сонечко_

    22.05.23, 18:58

    "Генрі Форд платив своїм працівникам за відпочинок...." - гарно придумано, якщо немає поломок, робота виконана відмінно

      Гість: _Сонечко_

      32.05.23, 19:00

      дуже цікаво) дякую!

        42.05.23, 20:29Відповідь на 2 від Гість: _Сонечко_

        "Генрі Форд платив своїм працівникам за відпочинок...." - гарно придумано, якщо немає поломок, робота виконана відмінно Так

          52.05.23, 20:29Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

          дуже цікаво) дякую!

            анонім

            62.05.23, 21:54



            "В Україні, як і у всій Європі, стандартною напругою є вже не 220, а 230 Вольт"

            Після того, як біля будинку знайомої увімкнули на будівництві кран і в них погоріло багато техніки, я подумав і купив реле в розетку.
            Коштує недорого. Програмується на нижнє і верхнє значення напруги.
            В блек-аут бувало 180. якщо в цей час не спрацює термореле холодильника - може згоріти мотор. Та й вкл - викл компресор дьоргає...

              анонім

              72.05.23, 21:59Відповідь на 2 від Гість: _Сонечко_

              "Генрі Форд платив своїм працівникам за відпочинок...." - гарно придумано, якщо немає поломок, робота виконана відмінноЯ це говорив зам. директора, коли він сікався до мене, що я сиджу в інеті, а не працюю.

              Я його посилав до директора, а той був розумний.

                83.05.23, 01:50Відповідь на 6 від анонім



                "В Україні, як і у всій Європі, стандартною напругою є вже не 220, а 230 Вольт"

                Після того, як біля будинку знайомої увімкнули на будівництві кран і в них погоріло багато техніки, я подумав і купив реле в розетку.
                Коштує недорого. Програмується на нижнє і верхнє значення напруги.
                В блек-аут бувало 180. якщо в цей час не спрацює термореле холодильника - може згоріти мотор. Та й вкл - викл компресор дьоргає...
                І і нас часиенько прилади горять

                  93.05.23, 12:00

                    105.05.23, 17:25

                    - Куме, а як визначити Напругу в Розетці ?
                    - Засовуєте Пальці в Розетку, і якщо там 110 В,
                    то ви скажете "Чорт забирай!"
                    - А коли буде 220 В ?
                    - Тоді і вислів буде покріпше !