Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Британський художник...

 


Альберт Вільямс (1922-2010) був британським художником, відомим своїми зображеннями кольорових квіткових композицій. Він використовував унікальний процес малювання картин маслом окремих свіжих квітів, зібраних зі свого саду, і використовував ці дослідження, щоб скласти більш досконалі композиції . Вільямс зазнав особливого впливу нідерландських квіткових художників 17 століття, таких як Джерард Ван *Моторошний час*...



9

Коментарі

14.03.23, 11:37

Як же ж гарно , як же ж я після побаченого, захотіла малювати! Нічого, з 13 березня в доньки починаються онлайн заняття в університеті, мені треба буде щось робити поза кімнатою, буду малювати, ось тільки красок і холста не маю, буду малювати олівцями і ручками. Донька сказала, що можна буде виставляти ці малюнки на продажу

    24.03.23, 12:27

    Спасибо! Для меня это прекрасное открытие.

      34.03.23, 12:56Відповідь на 1 від На_рече_На

      Як же ж гарно, як же ж я після побаченого, захотіла малювати! Нічого, з 13 березня в доньки починаються онлайн заняття в університеті, мені треба буде щось робити поза кімнатою, буду малювати, ось тільки красок і холста не маю, буду малювати олівцями і ручками. Донька сказала, що можна буде виставляти ці малюнки на продажуЯ теж у молодості малювала, потім народилися дітки - все довелося кинути...
      А мій старший син перейняв все це від мене, став художником - аніматором,
      вже багато років працює і любить цю справу...

        44.03.23, 12:56Відповідь на 2 від GalinaKiev

        Спасибо! Для меня это прекрасное открытие.

          54.03.23, 14:31Відповідь на 3 від Голубка

          Як це добре, що талант не загинув, а перейшов твоєму сину. В мене донька теж малює гарно, навіть гарніше мене, але квіти не вміє малювати так як я, тай технології з'явилися нові, планшет для малювання, вона їм володіє досконало.

            64.03.23, 14:53Відповідь на 5 від На_рече_На

            Як це добре, що талант не загинув, а перейшов твоєму сину. В мене донька теж малює гарно, навіть гарніше мене, але квіти не вміє малювати так як я, тай технології з'явилися нові, планшет для малювання, вона їм володіє досконало.Так, це правда, молодь використовує успішно технології

              74.03.23, 15:00

                84.03.23, 15:26

                Картина маслом

                  94.03.23, 17:14Відповідь на 7 від Влад Ли

                    105.03.23, 11:01