хочу сюди!
 

Леся

39 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 35-40 років

Про корали, цікаво...))

Цікаві факти про корали

Краса підводного світу, його пишність і різноманітність завжди вражають любителів природи, які вирушають подивитися на морських мешканців. Серед усього цього розмаїття можна знайти й досить незвичайних жителів.

Ось декілька цікавих фактів про корали.

1. Вони володіють надзвичайною гамою кольорів, яка красиво переливається в океанічних надрах.

2. Всього в світі налічується більше 6 тис. таких підводних мешканців і це один із найбагатших різновидів кишковопорожнинних.

3. Корали досить вибагливі. Так, для їх росту їм потрібні повноцінні умови: достатня солоність води, прозорість, теплота і багато їжі. Саме тому коралові рифи мешкають у водах Тихого і Атлантичного океанів.

4. Цікаво, що у Світовому океані територія коралових рифів налічує близько 27 млн. квадратних кілометрів.

5. Великий Бар’єрний риф вважається одним з найбільших утворень цих підводних наростів. Такий же простягається у водах біля Австралії.

6. Завдяки кораловим рифам запаси вапна майже невичерпні. Деякі території таких рифів настільки великі, що повноправно можуть називатися кораловими островами.

7. Коралові острови мають власне життя і рослинність. Тут можна знайти навіть кактуси і високі чагарники.

8. Місцеве населення використовує корали для виробництва біжутерії. З них виходять дуже красиві і райдужні вироби для літнього сезону.

9. Також корали використовують в якості будівельного матеріалу, полірування металевих поверхонь та виробництва лікарських препаратів.

10. Якщо людина пошкодитися об кораловий бар’єр, то шкіра буде дуже довго гоїтися. На місці рани може з’явитися навіть нагноєння, незалежно від того, отруйний корал чи ні.11. У коралів є спеціальні клітини, призначені для захисту. Вони, у разі небезпеки, випускають отруту і жалять ворога.

12. У індусів було повір’я, згідно з яким чоловіки могли носити лише червоні корали, а білі – лише жінки. Вважалося, що саме ці кольори є символікою чоловічої і жіночої статі і в разі «змін» кожен з них набував рис характеру протилежності. На скільки це вірно – невідомо. Сьогодні мало хто з чоловіків носить вироби з коралів. Ну а жінки дозволяють собі будь-яку колірну гамму коралів і, в тому числі, червоні. Мабуть, саме через це у нас і процвітає емансипація).

( з мережі )


9

Коментарі

125.11.22, 11:45

  225.11.22, 12:08Відповідь на 1 від Андрій1961

   325.11.22, 13:30

    425.11.22, 15:07Відповідь на 3 від Стрийко Зеник

     Гість: _Сонечко_

     526.11.22, 07:24

     коралі (саме так - коралІ) - традиційна українська прикраса з давніх давен.
     Нічого не скажу про емансипацію. Це уява автора.
     А от волелюбність і незламність української нації мабуть від коралів) нехай буде так!

      Гість: _Сонечко_

      626.11.22, 07:27

      забула додати..... намиста з коралів не тільки традиційний елемент українського національного одягу, не тільки просто прикраса. Це ще й оберіг здоров'я і краси.

       726.11.22, 18:45

        826.11.22, 21:25