хочу сюди!
 

Татьяна

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 38-70 років

Найменші в своєму роді

 
Найменші тварини в своєму роді

21 червня 2014 року офіційні представники Книги рекордів Гіннесса визнали шестирічну корову на ім'я Маник (Manikyam) найменшою (низькорослою) коровою в світі. Своїм ростом всього 61.1 см. Маник побила попередній рекорд в 69.07 см. Найменша в світі корова живе в невеликому містечку під назвою Атол (Atholi) в Кералі – південному індійському штаті. Її власник фермер і еколог ростить Маник з самого її народження. Незважаючи на те, що Маник годували так само, як і всіх інших корів на фермі вона залишилася зовсім маленькою. Власник майже відразу зрозумів її унікальність і став більш уважний до особливої корові. За словами фермера мініатюрна корова стала членом його сім'ї. Вона відгукується на своє ім'я, дуже розумна і ласкава. У місті Атол Маник стала знаменитістю, її всі хочуть пригостити і сфотографувати. У книзі рекордів Гінееса не вказано до якої породи корів відноситься найменша корова в світі Маник, але на вигляд вона дуже схожа на корову породи Вечур.

Найменший ведмідьЦікаво, що в світі всього 8 видів ведмедів, і найменший з них – це Малайський ведмідь або біруанга. Їх можна зустріти на досить великій території від південного Китаю до східної Індії та Індонезії. Середній ріст самця Малайського ведмедя (вони трішки вищі від самок) приблизно 1,3 метра в довжину, важать біруанга близько 70 кг. Завдяки своїй компактності і невеликій вазі, вивернутим всередину лапам і довгим кігтям Малайські ведмеді легко переміщуються по деревах і часто відпочивають на гілках. Біруанга ще відмінно лазять по скелях. Серед інших видів ведмедів Малайські відрізняються комічно довгим язиком, його довжина досягає чверті довжини ведмедя. Довгий язик потрібен біруанга для витягання меду з вуликів і видобутку комах з глибоких ущелин в деревах.

Найменша кішкаКішка на прізвисько "Ліліпут" поставила новий рекорд 19 липня 2013 року. Її висота від підлоги до плечей становить всього 13,34 см. Живе Ліліпут в місті Напа, штат Каліфорнія, США.

Найменша черепаха


Пенсильванская черепаха – дуже цікава рептилія. Вона виростає в довжину всього до 10-12 см. Живе ця малеча в східній частині Америки, і живе в озерах і річках, вважає за краще дрібні затоки з пишною рослинністю і проточною водою.

Найменша акула


Одним з найменших видів акул є Карликова колюча акулка, що мешкає в теплих прибережних водах Південної Африки. Крім своїх розмірів (протягом життя особина доростає тільки до 25 см) цікава ще й тим, що єдина з усіх видів має шип тільки перед першим спинним плавцем. Незважаючи на крихітне тільце, це підступний хижак, що полює на кальмарів, ракоподібних і хребетних риб, котрі нерідко перевищують його довжину. Однак, зустрітися з нею вам навряд чи вдасться, ці акули мешкають на глибині від 200 до 1200 метрів.

Найменший бегемотНайменший бегемот в світі живе тільки в Ліберії, Сьєрра-Леоне і Кот-д'Івуар. Це Карликовий бегемот, або ліберійський карликовий бегемот. Місцеві жителі називають їх – нігбве або МВЕ-МВЕ. Дорослі особини цього виду досягають 83 см висоти, 177 см в довжину і важать від 180 до 275 кг, в той час як особини виду звичайного бегемота (Гіпопотам) можуть досягати ваги 4500 кг. У природних умовах карликовий гіпопотам знаходиться під загрозою знищення, це пов'язано з постійною вирубкою лісів і зменшенням площ їх місць проживання, не малу роль в скороченні популяції зіграла громадянська війна. Сучасна популяція в природних умовах не перевищує 1000 особин. У зоопарках їх чисельність набагато більша ніж в дикій природі, в неволі ці тварини добре розмножуються, що є великим плюсом.

(з мережі інтернету )


6

Коментарі

124.11.22, 20:26

  224.11.22, 20:59Відповідь на 1 від Андрій1961

  дякую

   326.11.22, 12:15

   "Ти знаєш, Марійко, шо в Індії ти була би священна !" --

   -- сказав Петро, і майже цілий тиждень розкошував від знаків вдячності своєї Марійки...

   А потім хтось розказав їй, що в Індії священними вважаються КОРОВи...

    426.11.22, 21:26