хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Розмовляючи з дітьми, потрібно зберігати спокій.


"Розмовляючи з дітьми, потрібно зберігати спокій. Якщо дратуватися, дитині буде тільки гірше, тому що нервозність батьків змушує її захищатися, і вона також стає дратівливою.
Коли ми нервуємо, то не можемо приймати вірних рішень, не можемо нормально розмовляти, а замість цього вдаємося до погроз, які до того ж і не виконуємо: «Якщо знову так зробиш, я замкну тебе в твоїй кімнаті!» Сто разів це повторюємо, але ніколи не робимо. І добре, що не робимо. Не потрібно цього робити! Але і говорити так не потрібно. Краще взагалі не розмовляти з дитиною, коли нервуєш. Можна просто сказати: «Знаєш, зараз я не можу з тобою говорити. Дуже нервую. Поговоримо пізніше". Заспокоївшись, можна набагато краще підібрати слова; на думку спадають потрібні думки, і починаєш говорити з любов'ю, розсудливістю, увагою і смиренням, роблячи правильні висновки".
архим. Андрій (Конанос).

8

Коментарі

14.09.20, 08:36

    24.09.20, 09:04Відповідь на 1 від Андрій1961

      34.09.20, 10:50

        45.09.20, 16:05

          57.09.20, 12:45

          начебто правильно, але часто ситуація потребує негайного втручання, нехай з емоціями, бо завтра може бути пізно. За час чекання, поки ущухнуть емоції, дитина теж вигадає сотню оправдань своєї поведінки, що призведе до нещирості, і є найгіршим у вихованні