Киев
49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років
Голубка
Хто в дитинстві не бавився в болоті — чого ми лиш не вигадували. Так само як одразу пригадується, як отримували на горіхи від батьків за цю творчість. Але що приховувати: кожен з батьків знає, що його дитина обожнює цю багнюку. Скажемо одне: це справді весело.
Сьогодні більшість батьків переймаються лиш питаннями гігієни та безпеки дітей, інші взагалі воліли б, щоб діти гратися лише в будинку, аніж надворі чи деінде. Саме тому вчений Річард Лув опитав більш ніж 3000 сімей з дітьми та зробив висновок, що сьогодні діти взагалі не люблять гратися надворі. Молодше покоління вважає за краще гратися бавитися ґаджетами. “Наші діти й діти наших дітей найбільш відособлені від природи, ніж коли-небудь до наших днів”, – підсумував вчений.
І Лув, і педіатр Марія Карвальйо переконані, що дітям корисний контакт з мікроорганізмами, що проживають в ґрунті та траві — так їх імунна система буде розвиватися належним чином. Може, важко відмити весь той бруд з дитини, але батьки мають зуміти перетворити цей процес на радісну гру, без надмірностей. Такі “негігієнічні ігри” – обов’язкові.
Карвальйо наголошує, що мікроорганізми з довколишнього світу сприяють формуванню здорового імунітету. Так, в майбутньому такі діти краще справлятимуться з боротьбою проти захворювань та інфекцій. Річард Лув ще додає, що ігри на свіжому повітрі сприяють творчості, зменшують стрес та депресію, покращують когнітивну діяльність.
Згідно з дослідженнями, опублікованими у віснику алергології та клінічної імунології (Journal of Allergy and Clinical Immunology – щомісячник у США — прим.перекл.), діти, котрі з раннього віку проживають з кішками та собаками, менш схильні до захворювань. Такі малюки постійно живуть в оточенні ендотоксинів — бактерій, що живуть в пилюці довколишнього світу, і посилюють захисні сили імунітету.
Наука каже, що імунна система — це внутрішній бар’єр від хвороботворних інфекцій і бактерій, що можуть зашкодити здоров’ю. Вона спочатку виявляє потенційних шкідників, а потім бореться з ними.
Але щоб працювати ефективно, спочатку системі треба навчитися розпізнавати зовнішніх бактерій. З часом діти стають більш стійкими до певних мікробів тому, що раніше вони вже відчували на собі їх вплив, їх імунній системі відомі ці чужорідні агенти й вона знає, як з ними боротися.
Без контакту з мікроорганізмами імунна система стає більш вразливою до не патологічних організмів — від звичайної пилюки чи шерсті тварин в дитини може розвинутися алергія. Річард Лув наголошує, що обмеження спілкування дитини з навколишнім світом обмежує розвиток її творчості. До того, таким дітям важко побудувати соціальні зв’язки.
Ще лікар додає, що фізична активність на свіжому повітрі перешкоджає розвитку ожиріння у дітей. Насправді, остання вражає все більше дітей, бо вони багато часу проводять в будинку. Тому зростає ризик цієї патології ваги.
А ви дозволяєте дітям гратися в піску і багнюці чи більше любите, коли вони граються в будинку? Поділіться веселими історіями з дитинства, коли ви бавились в болоті чи піску?
За матеріалами
Андрій1961
14.08.19, 19:59
NoTaRь
24.08.19, 20:19
+ багатий внутрішній світ)) у якості бонуса
анонім
34.08.19, 21:51
может и так, я "болотная"
Кислица
46.08.19, 14:41
Коментарі
Андрій1961
14.08.19, 19:59
NoTaRь
24.08.19, 20:19
+ багатий внутрішній світ)) у якості бонуса
анонім
34.08.19, 21:51
может и так, я "болотная"
Кислица
46.08.19, 14:41