хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Як допомогти дитині витримати спеку.

Як допомогти дитині витримати спеку.
Вибираємо кондиціонер

Кондиціонер для кімнати, в якій знаходиться дитина, підходить краще від вентилятора. Важливо лише контролювати основні параметри — температуру і вологість. 


4

Коментарі

15.08.19, 10:59

була б та спека. такого холодного літа я вже давно не памятаю

    25.08.19, 11:30Відповідь на 1 від Апрель_ка

    була б та спека. такого холодного літа я вже давно не памятаюТи і у червні таке говорила?

      35.08.19, 11:32Відповідь на 2 від Геннадий М

      була б та спека. такого холодного літа я вже давно не памятаюТи і у червні таке говорила?
      говорила. спекотно було не весь червень

        45.08.19, 11:39Відповідь на 3 від Апрель_ка

        була б та спека. такого холодного літа я вже давно не памятаюТи і у червні таке говорила? говорила. спекотно було не весь червеньЧув, що середня температура за той місяць була на 9 градусів вище, ніж звичайно. От природа наразі і компенсує надлишок.

          55.08.19, 11:41Відповідь на 4 від Геннадий М

          була б та спека. такого холодного літа я вже давно не памятаюТи і у червні таке говорила? говорила. спекотно було не весь червеньЧув, що середня температура за той місяць була на 9 градусів вище, ніж звичайно. От природа наразі і компенсує надлишок.з 24 червня похолодало різко до 19-20 градусів. і температура досі така.
          тому жалітися що червень був жарким я не можу

            65.08.19, 11:58Відповідь на 5 від Апрель_ка

            Розумію. Але у мене за той час спеклась на сонці половина помідорів на мойому микрогородику.
            Може тому я запам'ятав?

              75.08.19, 12:16Відповідь на 6 від Геннадий М

              Розумію. Але у мене за той час спеклась на сонці половина помідорів на мойому микрогородику.
              Може тому я запам'ятав?
              спека була. помідори шкода.
              в мене не погоріли. в мене перці не вродили через відсутність сонця мабуть

                85.08.19, 12:22Відповідь на 7 від Апрель_ка

                Якщо далі сонце буде, є ще час щоб вродили, але, щось не дуже схоже, що сонця буде достатньо.

                  95.08.19, 12:27Відповідь на 8 від Геннадий М

                  Якщо далі сонце буде, є ще час щоб вродили, але, щось не дуже схоже, що сонця буде достатньо.на кінець тижня на пару днів передають +28-30. шось не вірю

                    105.08.19, 12:34Відповідь на 9 від Апрель_ка

                    Подивився зараз прогноз, до кікця місяця, повинно бути тепло, А як насправді - ?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна